WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów! - Ed Sheeran - premiera How Would You Feel (Paean)

Tagi związane z Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!: Ed Sheeran, nowości muzyczne 2017

Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!

RSS 17/02/2017 14:36 Komentarze

Ed Sheeran nie zwalnia tempa, a z okazji swoich urodzin prezentuje fanom kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty.

Ed Sheeran - nowa piosenka Screen z nagrania / Fot. YouTube/EdSheeran
Ilustracja do artykułu: Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!

Ed Sheera - nowa piosenka promująca płytę to utwór zatytułowany How Would You Feel (Paean). W prawdzie kawałek opublikowany 17 lutego, w dniu urodzin artysty, nie jest singlem zwiastującym nadchodzący krążek, ale jak zdradził sam Ed piosenka How Would You Feel (Paean) jest jedną z jego ulubionych kompozycji, które trafiły na płytę Divide.

>> Chłopiec śpiewa hit Eda Sheerana i nie wie, że gwiazda siedzi za nim! VIDEO

Ed Sheeran - nowa płyta

Informacja o nowym albumie Eda Sheerana okazała się jednym z najbardziej elektryzujących newsów tego roku. Opublikowane 6 stycznia single "Castle On The Hill" i "Shape  Of You" z miejsca wspięły się na szczyty rankingów serwisów streamingowych. Obydwie pobiły w Polsce rekord utworów najczęściej odtwarzanych w ciągu jednego dnia w serwisie Spotify. Ed Sheeran jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował. Płyta "Divide ÷" swoją premierę bezie miąła 3 marca. Album będzie dostępny w wersji standardowej, obejmującej 12 piosenek, a także w edycji deluxe, bogatszej o cztery kompozycje.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
Pogoda na lipiec 2017 - długoterminowa prognoza. Będzie ciepło?
0

Pogoda na lipiec 2017 - długoterminowa prognoza. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób planujących urlop. Czy pierwszy wakacyjny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
25/06/2017 14:28
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 13:57
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 12:17
Ariana Grande - 10 rzeczy, których o niej nie wiecie
0

Ariana Grande - 10 rzeczy, których o niej nie wiecie

Ariana Grande to idolka milionów nastolatek na całym świecie. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o autorce hitu One Last Time.
25/06/2017 12:16
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 11:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 13:57

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA