WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów! - Ed Sheeran - premiera How Would You Feel (Paean)

Tagi związane z Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!: Ed Sheeran, nowości muzyczne 2017

Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!

RSS 17/02/2017 14:36 Komentarze

Ed Sheeran nie zwalnia tempa, a z okazji swoich urodzin prezentuje fanom kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty.

Ed Sheeran - nowa piosenka Screen z nagrania / Fot. YouTube/EdSheeran
Ilustracja do artykułu: Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!

Ed Sheera - nowa piosenka promująca płytę to utwór zatytułowany How Would You Feel (Paean). W prawdzie kawałek opublikowany 17 lutego, w dniu urodzin artysty, nie jest singlem zwiastującym nadchodzący krążek, ale jak zdradził sam Ed piosenka How Would You Feel (Paean) jest jedną z jego ulubionych kompozycji, które trafiły na płytę Divide.

>> Chłopiec śpiewa hit Eda Sheerana i nie wie, że gwiazda siedzi za nim! VIDEO

Ed Sheeran - nowa płyta

Informacja o nowym albumie Eda Sheerana okazała się jednym z najbardziej elektryzujących newsów tego roku. Opublikowane 6 stycznia single "Castle On The Hill" i "Shape  Of You" z miejsca wspięły się na szczyty rankingów serwisów streamingowych. Obydwie pobiły w Polsce rekord utworów najczęściej odtwarzanych w ciągu jednego dnia w serwisie Spotify. Ed Sheeran jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował. Płyta "Divide ÷" swoją premierę bezie miąła 3 marca. Album będzie dostępny w wersji standardowej, obejmującej 12 piosenek, a także w edycji deluxe, bogatszej o cztery kompozycje.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy
0

Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy

Koniec świata nastąpi we wrześniu 2017 roku - tak twierdzą wyznawcy teorii apokaliptycznych. Według nich ma to związek z ostatnim całkowitym zaćmieniem Słońca. 
22/08/2017 15:44
Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]
0

Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]

Taylor Swift w kilka dni po skasowaniu całej zawartości swoich kont na portalach społecznościowych, udostępniła na Instagramie i Facebooku tajemnicze wideo. Co może oznaczać?
22/08/2017 15:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA