WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów! - Ed Sheeran - premiera How Would You Feel (Paean)

Tagi związane z Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!: Ed Sheeran, nowości muzyczne 2017

Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!

RSS 17/02/2017 14:36 Komentarze

Ed Sheeran nie zwalnia tempa, a z okazji swoich urodzin prezentuje fanom kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty.

Ed Sheeran - nowa piosenka Screen z nagrania / Fot. YouTube/EdSheeran
Ilustracja do artykułu: Ed Sheeran - piosenka How Would You Feel urodzinowym prezentem dla fanów!

Ed Sheera - nowa piosenka promująca płytę to utwór zatytułowany How Would You Feel (Paean). W prawdzie kawałek opublikowany 17 lutego, w dniu urodzin artysty, nie jest singlem zwiastującym nadchodzący krążek, ale jak zdradził sam Ed piosenka How Would You Feel (Paean) jest jedną z jego ulubionych kompozycji, które trafiły na płytę Divide.

>> Chłopiec śpiewa hit Eda Sheerana i nie wie, że gwiazda siedzi za nim! VIDEO

Ed Sheeran - nowa płyta

Informacja o nowym albumie Eda Sheerana okazała się jednym z najbardziej elektryzujących newsów tego roku. Opublikowane 6 stycznia single "Castle On The Hill" i "Shape  Of You" z miejsca wspięły się na szczyty rankingów serwisów streamingowych. Obydwie pobiły w Polsce rekord utworów najczęściej odtwarzanych w ciągu jednego dnia w serwisie Spotify. Ed Sheeran jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował. Płyta "Divide ÷" swoją premierę bezie miąła 3 marca. Album będzie dostępny w wersji standardowej, obejmującej 12 piosenek, a także w edycji deluxe, bogatszej o cztery kompozycje.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA