WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ed Sheeran - co śpiewa? Nowa piosenka w serialu Gra o Tron 7? - Piosenka Eda Sheerana w Grze o Tron

Tagi związane z Ed Sheeran - co śpiewa? Nowa piosenka w serialu Gra o Tron 7? : ed sheeran, gra o tron, piosenka z filmu

Ed Sheeran - co śpiewa? Nowa piosenka w serialu Gra o Tron 7?

RSS 17/07/2017 13:41 Komentarze

Co śpiewa Ed Sheeran w serialu Gra o Tron? W sieci pojawił się przeciek z Game of Thrones 7, w którym wystąpił Ed Sheeran, śpiewając piosenkę. Co to za utwór? Piosenka Eda Sheerana z game of Thrones będzie jego nowym hitem?

Ed Sheeran w Grze o Tron 7 Ed Sheeran w Grze o Tron 7 / yourdm.com/Ryan R
Ilustracja do artykułu: Ed Sheeran - co śpiewa? Nowa piosenka w serialu Gra o Tron 7?

Piosenka Eda Sheerana z Gry o tron 7 to piękna ballada i może was zaciekawić, co to za utwór. Sprawdziliśmy to za was i już wiemy co śpiewa Ed Sheeran w Grze o Tron. Sheeran w Grze o Tron gra żołnierza, i w scenie która przed premierą wyciekła do sieci śpiewa przy ognisku piękną balladę? Jaki jest tekst piosenki? O czym opowiada ta piosenka? Wyjaśniamy wszystko!

Co śpiewa Sheeran w Grze o Tron 7?

Tekst piosenki Eda Sheerana z Gry o Tron 7 brzmi następująco:

Down on from his hill on high
Oh the winds and the steps.
He Rode to a woman's side
For she was a secret treasure.
She was his shame
And his Bliss
And a chain and a keep
are nothing compared to a woman's kiss
For hand's of gold are always cold
A woman's hand's are warm
For hand's of gold are always cold.

Fani książek Gra o tron bez problemu rozpoznali tekst. W książce była ona napisana przez postać Symon Silver-Tongue i opowiada o romansie Tyriona Lannistera z Shae - miała służyć do szantażu, ale autor został zabity przez Bronna. Stąd odniesienia do złotej dłoni i tajemnicy. Czy twórcy filmu trzymali się tej historii i Sheeran zginie w serialu - dowiemy się po premierze Game of Thrones s07e01! 

Macie nadzieję, że Sheeran wyda utwór z Gry o Tron jako pełną piosenkę? My tak! Bo jego głos w scenie z Aryą Stark wypadł cudownie! On sam nadal sie ekscytuje tym że był w serialu. Posłuchajcie koniecznie!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program