WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest? - Kiedy jest dzień wagarowicza 2017?

Tagi związane z Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest? : dzień wagarowicza

Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest?

RSS 01/03/2017 12:20 Komentarze

Kiedy jest Dzień Wagarowicza w 2017 roku? Czy tego samego dnia wypada pierwszy dzień wiosny? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest? Jak spędzacie dzień wagarowicza? / Fot. bulls
Ilustracja do artykułu: Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest?

Dzień Wagarowicza to jedno z ulubionych świąt wszystkich uczniów i nastolatków uczęszczających do szkół. Właśnie tego dnia uczniowie pozwalają się często na dzień lenistwa poza szkołą. Jednak coraz częściej dzień wagarowicza świętuje się w szkole, gdzie zamiast lekcji organizowane są dla uczniów różne atrakcje. Zastanawiasz się, kiedy w 2017 roku wypada dzień wagarowicza? 

Kiedy jest dzień wagarowicza?

Dzień Wagarowicza 2017 obchodzimy oczywiście 21 marca, dokładnie wtedy, kiedy rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. W tym roku zatem dzień wagarowicza wypada we wtorek. Macie już pomysły na to, jak spędzić dzień wagarowicza? Czy koniec miesiąca zapowiada się pogodnie? Sprawdźcie już teraz prognozy, żeby jak najlepiej zaplanować 21 marca. >> Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkursu DJ-ów na świecie. Chcemy odkryć nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 11:09
ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]
0

ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]

Nowa piosenka Zayna już jest! Still Got Time z gościnnym udziałem rapera PartyNextDoor to murowany kandydat na hit wiosny 2017? Przekonaj się już teraz!
24/03/2017 11:03
Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia
0

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - wielkie otwarcie Muzeum nad Wisłą już 25 marca. Poznaj program wydarzenia.
24/03/2017 10:46
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 10:15
Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu
0

Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu

Mariusz Węgłowski – w hicie Czwórki „Policjanci i Policjantki” grający uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu – teraz daje się poznać od nieznanej wielu telewidzom strony. Węgłowski – były policjant-antyterrorysta, obecnie aktor i muzyk – nagrał popowo-rapowy utwór, którego tekst oparty jest na jego własnych przeżyciach.
24/03/2017 10:09
Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
0

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston zachwyci publiczność i jury? Już teraz na ESKA.pl możecie zobaczyć występ aktorki!
24/03/2017 09:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA