WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest? - Kiedy jest dzień wagarowicza 2017?

Tagi związane z Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest? : dzień wagarowicza

Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest?

RSS 01/03/2017 12:20 Komentarze

Kiedy jest Dzień Wagarowicza w 2017 roku? Czy tego samego dnia wypada pierwszy dzień wiosny? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest? Jak spędzacie dzień wagarowicza? / Fot. bulls
Ilustracja do artykułu: Dzień Wagarowicza 2017 - kiedy jest?

Dzień Wagarowicza to jedno z ulubionych świąt wszystkich uczniów i nastolatków uczęszczających do szkół. Właśnie tego dnia uczniowie pozwalają się często na dzień lenistwa poza szkołą. Jednak coraz częściej dzień wagarowicza świętuje się w szkole, gdzie zamiast lekcji organizowane są dla uczniów różne atrakcje. Zastanawiasz się, kiedy w 2017 roku wypada dzień wagarowicza? 

Kiedy jest dzień wagarowicza?

Dzień Wagarowicza 2017 obchodzimy oczywiście 21 marca, dokładnie wtedy, kiedy rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. W tym roku zatem dzień wagarowicza wypada we wtorek. Macie już pomysły na to, jak spędzić dzień wagarowicza? Czy koniec miesiąca zapowiada się pogodnie? Sprawdźcie już teraz prognozy, żeby jak najlepiej zaplanować 21 marca. >> Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
0

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?
18/08/2017 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!
0

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!
18/08/2017 16:28
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017 w TV
0

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017 w TV

Festiwal Weselnych Przebojów - 18 sierpnia od godziny 20:05 w Polsacie usłyszymy najczęściej grane hity na polskich weselach. Bo czy można wyobrazić sobie te imprezy bez popularnych piosenek: Windą do nieba, Parostatek, Ona tańczy dla mnie, Biały miś i Żono moja? 
18/08/2017 16:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
18/08/2017 15:19
Linia na dłoni, dzięki której jesteś szczęściarzem. Masz ją?
0

Linia na dłoni, dzięki której jesteś szczęściarzem. Masz ją?

Linie na dłoniach mają różne znaczenie. Jednak jedna z nich zapewnia człowiekowi szczęście. Która?
18/08/2017 15:07
1001 pup z całego świata. Zdjęcia udowodniły, że każda kobieca pupa jest inna
0

1001 pup z całego świata. Zdjęcia udowodniły, że każda kobieca pupa jest inna

1001 pośladków - to projekt dwóch Kanadyjek, które postanowiły udowodnić, że każda kobieca pupa na świecie jest inna, ale równie piękna. 
18/08/2017 14:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA