WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Wagarowicza 2016: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! - Kiedy jest Dzień Wagarowicza 2016? Sprawdź datę i muzyczne propozycje na przywitanie wiosny!

Tagi związane z Dzień Wagarowicza 2016: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! : dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny, dzień wagarowicza kiedy jest, dzień wagarowicza data, pierwszy dzień wiosny kiedy jest, pierwszy dzień wiosny data, dzień wagarowicza co robić, pierwszy dzień wiosny 2016, dzień wagarowicza 2016

Dzień Wagarowicza 2016: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!

RSS 21/03/2016 11:08 Komentarze

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2016 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!

Dzień Wagarowicza 2016: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! Dzień wagarowicza 2016 - data / Fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dzień Wagarowicza 2016: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!
Czy Dzień Wagarowicza i Pierwszy Dzień Wiosny przypadają tego samego dnia? W 2016 roku astronomiczną wiosnę przywitamy 20 marca - tak, to nie pomyłka, od 2012 roku pierwszy dzień astronomicznej wiosny obchodzimy właśnie od 20 marca i potrwa to do 2043 roku, a w 2044 wiosna będzie do nas przychodzić jeszcze wcześniej, bo od 19 marca. Dlaczego tak? Sprawdźcie wyjaśnienie meteorologa z Centrum Nauki Kopernik!

Dzień Wagarowicza jednak, czyli pora w której uczniowie będą mogli się trochę polenić, przypada niezmiennie w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, czyli już 21 marca. Zastanawiacie się, jaka zapowiada się pogoda na marzec 2016? Sprawdźcie to na ESKA.pl, by lepiej zaplanować sobie pierwszy dzień wiosny 2016!

>> Nowości Muzyczne 2016: marzec. Najlepsze potencjalne hity, które mogą zdobyć listy przebojów!

Jakie macie pomysły na najfajniejsze spędzenie Dnia Wagarowicza? Dajcie nam znać na czacie i w komentarzach na ESKA.pl. Trzymamy kciuki za udany Dzień Wagarowicza i zapraszamy do posłuchania oldschoolowego hitu Skaldów.

Posłuchaj Wiosna - Skaldowie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
23/08/2016 19:42
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!
0

Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!

Shawn Mendes - Treat You Better: 23 sierpnia 2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! O czym jest piosenka? Co autor premiery w G20 ma na myśli? Odpowiedzi i przejmujący teledysk do zobaczenia na ESKA.pl!
23/08/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]