Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO] - Kiedy jest Dzień Wagarowicza 2015? Sprawdż datę i muzyczne propozycje na przywitanie wiosny! [VIDEO]

Tagi związane z Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO] : dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny, pierwszy dzień wiosny 2014, dzień wagarowicza kiedy jest, dzień wagarowicza data, dzień wagarowicza 2014, pierwszy dzień wiosny kiedy jest, pierwszy dzień wiosny data, dzień wagarowicza co robić

Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO]

RSS 20/03/2015 11:05 Komentarze

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2015 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!

Spring Breakers to z kolei idealna propozycja na Dzień Wagarowicza w kategorii film - gra w nim m.in. Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO]
Czy Dzień Wagarowicza i Pierwszy Dzień Wiosny przypadają tego samego dnia? W 2015 roku astronomiczną wiosnę przywitamy 20 marca - tak, to nie pomyłka, od 2012 roku pierwszy dzień astronomicznej wiosny obchodzimy właśnie od 20 marca i potrwa to do 2043 roku, a w 2044 wiosna będzie do nas przychodzić jeszcze wcześniej, bo od 19 marca. Dlaczego tak? Sprawdźcie wyjaśnienie meteorologa z Centrum Nauki Kopernik!

Dzień Wagarowicza jednak, czyli pora w której uczniowie będą mogli się trochę polenić, przypada niezmiennie w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, czyli już 21 marca. 

>>> Muzyka do biegania na wiosnę 2015 - nuta, która doda Wam energii!

Jakie macie pomysły na najfajniejsze spędzenie Dnia Wagarowicza? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Trzymamy kciuki za udany Dzień Wagarowicza i zapraszamy do posłuchania oldschoolowego hitu Skaldów.


Posłuchaj Wiosna - Skaldowie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
12/02/2016 12:59
Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Wonderful Life. Cover hitu znanego artysty!
0

Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Wonderful Life. Cover hitu znanego artysty!

Kate Ryan - Wonderful Life: nowa piosenka w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Odświeżona wersja starego hitu wybrzmi po raz pierwszy w piątek, 12 lutego zaraz po godzinie 18:00. Jaką piosenkę przerobiła Kate Ryan? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!
12/02/2016 12:51
Co to jest ROAST? Na czym polega zabawa z udziałem celebrytów? Sprawdzamy! [VIDEO]
0

Co to jest ROAST? Na czym polega zabawa z udziałem celebrytów? Sprawdzamy! [VIDEO]

Co to jest ROAST? Na czym polega zabawa z udziałem celebrytów? Najczęściej biorą w niej udział kabareciarze, ale zdarzają się także roasty z największymi gwiazdami.
12/02/2016 12:51
Bosski Roman prosi o lajka w nowym teledysku! Raper ironicznie o życiu w sieci
0

Bosski Roman prosi o lajka w nowym teledysku! Raper ironicznie o życiu w sieci

Boski Roman prosi o lajka w najnowszym klipie do singla, który promuje jego nadchodzący album. Płyta Bang & Classic swoją premierę będzie miała w marcu 2016 roku. Już teraz posłuchaj utworu Daj Mi Lajka, w którym raper wyśmiewa wirtualne życie w internecie!
12/02/2016 12:17
Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą
0

Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą

Kanye West wydał płytę. Od dawna zapowiadany krążek trafił na sklepowe półki 11 lutego jednak z zupełnie nowym tytułem i zmienioną tracklistą. Szczegóły najnowszej płyty amerykańskiego rapera już teraz na ESKA.pl!
12/02/2016 11:32
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
12/02/2016 10:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 12:59

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA