Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO] - Kiedy jest Dzień Wagarowicza 2015? Sprawdż datę i muzyczne propozycje na przywitanie wiosny! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO] : dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny, pierwszy dzień wiosny 2014, dzień wagarowicza kiedy jest, dzień wagarowicza data, dzień wagarowicza 2014, pierwszy dzień wiosny kiedy jest, pierwszy dzień wiosny data, dzień wagarowicza co robić

Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO]

RSS 20/03/2015 11:05 Komentarze 0

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2015 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!

Spring Breakers to z kolei idealna propozycja na Dzień Wagarowicza w kategorii film - gra w nim m.in. Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dzień Wagarowicza 2015: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny! [VIDEO]
Czy Dzień Wagarowicza i Pierwszy Dzień Wiosny przypadają tego samego dnia? W 2015 roku astronomiczną wiosnę przywitamy 20 marca - tak, to nie pomyłka, od 2012 roku pierwszy dzień astronomicznej wiosny obchodzimy właśnie od 20 marca i potrwa to do 2043 roku, a w 2044 wiosna będzie do nas przychodzić jeszcze wcześniej, bo od 19 marca. Dlaczego tak? Sprawdźcie wyjaśnienie meteorologa z Centrum Nauki Kopernik!

Dzień Wagarowicza jednak, czyli pora w której uczniowie będą mogli się trochę polenić, przypada niezmiennie w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, czyli już 21 marca. 

>>> Muzyka do biegania na wiosnę 2015 - nuta, która doda Wam energii!

Jakie macie pomysły na najfajniejsze spędzenie Dnia Wagarowicza? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Trzymamy kciuki za udany Dzień Wagarowicza i zapraszamy do posłuchania oldschoolowego hitu Skaldów.


Posłuchaj Wiosna - Skaldowie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!
0

Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!

Adam Lambert to zagraniczna gwiazda ceremonii rozdania ESKA Music Awards 2015. Jakie są jego najlepsze piosenki i które z nich zaśpiewa podczas EMA 2015? Sprawdź największe przeboje Adama na ESKA.pl!    
27/07/2015 18:05
Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?
0

Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?

DVD od Eda Sheerana? Trasa x została sfilmowana i materiał zaliczy premierę w amerykańskiej telewizji. Zobaczcie, czy jest to zapowiedź x Tour DVD od Eda Sheeran i kiedy premiera nagrania w TV. Na stronie czeka specjalne zaproszenie od samego wokalisty.
27/07/2015 16:26
Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!
0

Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!

Po Tomorrowland 2015 wszyscy fani festiwalu czekają na official aftermovie na YouTube. Kiedy premiera Tomorrowland 2015 official aftermovie? Zobaczcie, jaka jest odpowiedź na to pytanie i zobaczcie dostępne filmiki z innych edycji Tomorrowland 2015.
27/07/2015 15:21
Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę
0

Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę

Teledysk do Omen z Samem Smithem od Disclosure to chudy wokalista na dosłownie grubej imprezie. Klip do nowego duetu Disclosure z Samem Smithem został nagrany, po tym jak Sam Smith schudł i zaskoczył wszystkich swoim nowym lookiem. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się sensacja brytyjskiej sceny muzycznej odpalając teledysk do Omen na ESKA.pl!
27/07/2015 14:36
The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?
0

The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?

The Voice Of Poland 6 - za nami już 5 edycji popularnego programu muzycznego The Voice of Poland, a kolejna wystartuje już tej jesieni. Do tej pory na scenie pojawiło się wielu utalentowanych artystów. Jak radzą sobie w jakiś czas po zakończeniu uczestnictwa w show? Warto sprawdzić dzięki Eska.pl!    
27/07/2015 14:24
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!
0

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku? To już za chwilę! Jankes z tej okazji zaszaleje - warunkiem jest to, że profil Radia ESKA osiągnie okrągłe 2 miliony fanów do gali ESKA Music Awards 2015!
27/07/2015 14:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska