WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Wagarowicza 2014: kiedy jest? Zobaczcie, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny [VIDEO] - Kiedy jest Dzień Wagarowicza 2014? Sprawdż datę i muzyczne propozycje na przywitanie wiosny! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Dzień Wagarowicza 2014: kiedy jest? Zobaczcie, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny [VIDEO]

RSS 20/03/2014 08:15 Komentarze 0

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2014 roku? Na ESKA.pl serwujemy nie tylko datę, ale także muzyczne propozycje na spędzenie tego dnia. Zobaczcie już teraz, co robić w Dzień Wagarowicza. Muzyczne propozycje przywitania wiosny czekają na stronie!

Spring Breakers to z kolei idealna propozycja na Dzień Wagarowicza w kategorii film - gra w nim m.in. Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dzień Wagarowicza 2014: kiedy jest? Zobaczcie, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny [VIDEO]
Czy Dzień Wagarowicza i Pierwszy Dzień Wiosny przypadają tego samego dnia? W 2014 roku wiosnę przywitamy 20 marca zaś uczniowie lenić się będą niezmiennie 21 marca. Wiedząc już, kiedy jest Dzień Wagarowicza pora zastanowić się, jak go spędzić. ESKA.pl ma dla Was kilka pomysłów, oczywiście muzycznych.

Zamiast uciekać ze szkoły (albo zostawać w domu ;p) możecie zorganizować szkolne przesłuchania do X Factora - opcja znana wszystkim, ale w 2014 roku w jury można obsadzić aż 4 osoby. Na pewno jest ktoś, kto idealnie sparodiuje Ewę Farną.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

Jeśli nie lubicie odgrzewanych kotletów, to ciekawą propozycją wydaje się być własna wersja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jesteśmy pewni, że znajdą się śmiałkowie, którzy będą chcieli naśladować gwiazdy zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku muzycznego. Zostanie szkolnym Justinem Bieberem to okazja do zdobycia nowych fanek ;).

Macie własne pomysły? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Trzymamy kciuki za udany Dzień Wagarowicza i zapraszamy do posłuchania oldschoolowego hitu Skaldów.


Posłuchaj Wiosna - Skaldowie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
1

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
1

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
191

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]