WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Wagarowicza 2014: kiedy jest? Zobaczcie, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny [VIDEO] - Kiedy jest Dzień Wagarowicza 2014? Sprawdż datę i muzyczne propozycje na przywitanie wiosny! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Dzień Wagarowicza 2014: kiedy jest? Zobaczcie, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny [VIDEO]

RSS 20/03/2014 08:15 Komentarze 0

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2014 roku? Na ESKA.pl serwujemy nie tylko datę, ale także muzyczne propozycje na spędzenie tego dnia. Zobaczcie już teraz, co robić w Dzień Wagarowicza. Muzyczne propozycje przywitania wiosny czekają na stronie!

Spring Breakers to z kolei idealna propozycja na Dzień Wagarowicza w kategorii film - gra w nim m.in. Selena Gomez / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dzień Wagarowicza 2014: kiedy jest? Zobaczcie, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny [VIDEO]
Czy Dzień Wagarowicza i Pierwszy Dzień Wiosny przypadają tego samego dnia? W 2014 roku wiosnę przywitamy 20 marca zaś uczniowie lenić się będą niezmiennie 21 marca. Wiedząc już, kiedy jest Dzień Wagarowicza pora zastanowić się, jak go spędzić. ESKA.pl ma dla Was kilka pomysłów, oczywiście muzycznych.

Zamiast uciekać ze szkoły (albo zostawać w domu ;p) możecie zorganizować szkolne przesłuchania do X Factora - opcja znana wszystkim, ale w 2014 roku w jury można obsadzić aż 4 osoby. Na pewno jest ktoś, kto idealnie sparodiuje Ewę Farną.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

Jeśli nie lubicie odgrzewanych kotletów, to ciekawą propozycją wydaje się być własna wersja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jesteśmy pewni, że znajdą się śmiałkowie, którzy będą chcieli naśladować gwiazdy zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku muzycznego. Zostanie szkolnym Justinem Bieberem to okazja do zdobycia nowych fanek ;).

Macie własne pomysły? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Trzymamy kciuki za udany Dzień Wagarowicza i zapraszamy do posłuchania oldschoolowego hitu Skaldów.


Posłuchaj Wiosna - Skaldowie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska