WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień kota 17.02 - memy i animacje - Memy na dzień kota 17.02

Tagi związane z Dzień kota 17.02 - memy i animacje: dzień kota

Dzień kota 17.02 - memy i animacje

RSS 17/02/2017 09:15 Komentarze

Dzień kota obchodzimy zawsze 17 lutego. Z okazji tego wyjątkowego święta mamy dla was dużoooo memów z tymi słodziakami!

Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. giphy.com
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje

Światowy Dzień Kota 17 lutego świętujemy też na ESKA.pl! Ten dzień to święto wszystkich dachowców i kotów rasowych. Międzynarodowy Dzień Kota od 1990 roku świętują Włosi. W Polsce tradycja związana ze świętem kotów przyjęła się dopiero w 2006 roku. Od początku propagowali ją miłośnicy mruczków, które potrafią w błyskawicznym tempie podbić serca swoich właścicieli. Idea wprowadzenia tego święta ma na celu uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los. 

Dzień kota - memy

Najlepsze memu i animacje z kotami już teraz na ESKA.pl:

via GIPHY

via GIPHY

Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. demotywatory.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. demotywatory.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?
0

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?
24/05/2017 16:46
Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?
0

Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Gdzie i kiedy koncerty w ramach Męskiego Grania 2017? Wrocław, Gdynia, Kraków, Warszawa - pełną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?

Festiwal Muzyki Tanecznej nadchodzi. Ostróda już w lipcu stanie się najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!
0

Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!

Popek da jubileuszowy występ na festiwalu w Opolu! Tak przekonuje na filmiku, który pojawił się w internecie. Szczegóły sprawdzicie na ESKA.pl
24/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 11:59

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA