WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień kota 17.02 - memy i animacje - Memy na dzień kota 17.02

Tagi związane z Dzień kota 17.02 - memy i animacje: dzień kota

Dzień kota 17.02 - memy i animacje

RSS 17/02/2017 09:15 Komentarze

Dzień kota obchodzimy zawsze 17 lutego. Z okazji tego wyjątkowego święta mamy dla was dużoooo memów z tymi słodziakami!

Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. giphy.com
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje

Światowy Dzień Kota 17 lutego świętujemy też na ESKA.pl! Ten dzień to święto wszystkich dachowców i kotów rasowych. Międzynarodowy Dzień Kota od 1990 roku świętują Włosi. W Polsce tradycja związana ze świętem kotów przyjęła się dopiero w 2006 roku. Od początku propagowali ją miłośnicy mruczków, które potrafią w błyskawicznym tempie podbić serca swoich właścicieli. Idea wprowadzenia tego święta ma na celu uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los. 

Dzień kota - memy

Najlepsze memu i animacje z kotami już teraz na ESKA.pl:

via GIPHY

via GIPHY

Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. memy.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. demotywatory.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje
Dzień kota 17.02 - memy i animacje / Fot. demotywatory.pl
Ilustracja do artykułu: Dzień kota 17.02 - memy i animacje

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
23/06/2017 14:09
Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!
0

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Dzieci Beyonce i Jaya Z to temat numer jeden w ostatnich miesiącach. Po informacjach dotyczących porodu przyszedł czas na imiona dla bliźniąt.
23/06/2017 14:03
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
23/06/2017 13:57
Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ
0

Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi, lider drużyny FC Barcelona i reprezentacji Argentyny 24 czerwca świętuje swoje 30 urodziny! Rozwiąż nasz QUIZ, aby sprawdzić ile wiesz o genialnym piłkarzu.
23/06/2017 13:50
Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'
0

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?
23/06/2017 13:41
Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców
0

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl
23/06/2017 13:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA