WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO] - Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013

Tagi związane z Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO]: Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013, Dzień Dziecka 2013, Dzień Dziecka 2013 Legionowo, Mich Sobkowski, Letnia Scena ESKI 2013 Legionowo, Agnieszka Chylińska Legionowo 1 czerwca 2013

Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO]

RSS 31/05/2013 11:11 Komentarze
1 czerwca to najważniejszy dzień wszystkich dzieci. Ale także dorośli wspominają Dzień Dziecka ze sporym sentymentem. Posłuchajcie, jak jeden z takich dni zapamiętał prezenter radiowy ESKI Michu Sobkowski i sprawdźcie, gdzie zobaczycie go 1 czerwca 2013 r.!
Okazuje się, że Michu Sobkowski przeżył jeden z najpiękniejszych Dni Dziecka zazdroszcząc młodszej siostrze przejażdżki na wielbłądzie. A jaki Dzień Dziecka Wy zapamiętaliście, o czym zawsze marzyliście? Piszcie w komentarzach na ESKA.pl!

Dobrym rozwiązaniem na Dzień Dziecka w Legionowie jest impreza Letnia Scena ESKI 2013, którą poprowadzą Michu Sobkowski i Rafał Adamczak.

Letnia Scena ESKI 2013 w Legionowie oraz XXXIV Dnia Legionowa to świetna okazja, by spędzić czas z najbliższymi (szczególnie dziećmi, bo to Dzień Dziecka!) przy hitach Agnieszki Chylińskiej, Manchester i Alexandry!

Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013 odbędą się 1 czerwca na Arenie Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50B. Początek o godz. 13.00. Na imprezie nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych, zobaczycie swoje miasto w miniaturze i pokaz sztucznych ogni!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
27/08/2016 11:51
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbyła się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszeliście go 26 sierpnia w Szczecinie! Już teraz możecie posłuchać go też na ESKA.pl!
27/08/2016 20:26
Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!
0

Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

Zespół Virgin powraca! Doda i Tomek Lubert po prawie 10 latach ponownie łączą siły i zapowiadają nowy singiel pt. Hard Heart. Sprawdź szczegóły dotyczące reaktywacji Virgin już teraz!
27/08/2016 17:01
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
27/08/2016 17:00
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
27/08/2016 16:59
Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?
0

Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?

Young Stars Festival 2016 coraz bliżej! Zastanawiacie się kto i o której wystąpi w Warszawie? Dokładny program wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
27/08/2016 16:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]