Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO] - Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO]: Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013, Dzień Dziecka 2013, Dzień Dziecka 2013 Legionowo, Mich Sobkowski, Letnia Scena ESKI 2013 Legionowo, Agnieszka Chylińska Legionowo 1 czerwca 2013

Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO]

RSS 31/05/2013 11:11 Komentarze 0
1 czerwca to najważniejszy dzień wszystkich dzieci. Ale także dorośli wspominają Dzień Dziecka ze sporym sentymentem. Posłuchajcie, jak jeden z takich dni zapamiętał prezenter radiowy ESKI Michu Sobkowski i sprawdźcie, gdzie zobaczycie go 1 czerwca 2013 r.!
Okazuje się, że Michu Sobkowski przeżył jeden z najpiękniejszych Dni Dziecka zazdroszcząc młodszej siostrze przejażdżki na wielbłądzie. A jaki Dzień Dziecka Wy zapamiętaliście, o czym zawsze marzyliście? Piszcie w komentarzach na ESKA.pl!

Dobrym rozwiązaniem na Dzień Dziecka w Legionowie jest impreza Letnia Scena ESKI 2013, którą poprowadzą Michu Sobkowski i Rafał Adamczak.

Letnia Scena ESKI 2013 w Legionowie oraz XXXIV Dnia Legionowa to świetna okazja, by spędzić czas z najbliższymi (szczególnie dziećmi, bo to Dzień Dziecka!) przy hitach Agnieszki Chylińskiej, Manchester i Alexandry!

Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013 odbędą się 1 czerwca na Arenie Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50B. Początek o godz. 13.00. Na imprezie nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych, zobaczycie swoje miasto w miniaturze i pokaz sztucznych ogni!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Opener 2015: jakie polskie gwiazdy bawią się na festiwalu w Gdyni?
0

Opener 2015: jakie polskie gwiazdy bawią się na festiwalu w Gdyni?

Opener 2015 to atrakcja dla tysięcy fanów muzyki z Polski i zagranicy. Na festiwalu muzycznym w Gdyni bawić się będzie też sporo gwiazd i popularnych osób. Kogo znanego będzie można spotkać na Openerze? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
01/07/2015 17:51
Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl
0

Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl

Jason Derulo potwierdził, a my prezentujemy drugi oficjalny singiel z czwartego studyjnego wydawnictwa tego artysty. Wraz z premierą singla pojawił się teledysk do hitu Cheyenne. O czym opowiada? Dowiesz się jak zwykle na Eska.pl! 
01/07/2015 17:22
Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!
0

Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!

Nadchodzą upały! Prognozy pogody na weekend 4-5 lipca 2015 roku wskazują na to, że w końcu zaczęło się prawdziwe lat. Temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza! Będzie upalniej niż w teledysku Rye Rye Sunshine! 
01/07/2015 17:16
Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO
0

Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO

Robin Thicke prezentuje nową piosenkę. Lyric video do kawałka Morning Sun zaliczyło swoją premierę na YouTube. Czy Morning Sun ma szansę przebić popularnością Blurred Lines? Posłuchaj nowej piosenki Robina Thicke na ESKA.pl 
01/07/2015 16:51
Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions
0

Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions

Zayn Malik: solowa płyta byłego członka One Direction wzruszy nas do łez? Jaki będzie solowy krążek Zayna Malika i kiedy się ukaże? Naughty Boy uchylił rąbka tajemnicy.
01/07/2015 16:16
Kendrick Lamar - Alright - teledysk rodem z koszmaru. VIDEO na ESKA.pl
0

Kendrick Lamar - Alright - teledysk rodem z koszmaru. VIDEO na ESKA.pl

Kendrick Lamar w nowym teledysku Alright. Ponad siedmiominutowy klip przypomina prawdziwy koszmar - nie chodzi tu jednak o jakość wykonania, lecz o tematykę teledysku. Nowe video od Kendricka Lamara na ESKA.pl 
01/07/2015 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska