Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO] - Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO]: Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013, Dzień Dziecka 2013, Dzień Dziecka 2013 Legionowo, Mich Sobkowski, Letnia Scena ESKI 2013 Legionowo, Agnieszka Chylińska Legionowo 1 czerwca 2013

Dzień Dziecka 2013. O swoim Dniu Dziecka opowiada Michu Sobkowski i zaprasza 1 czerwca do Legionowa! [VIDEO]

RSS 31/05/2013 11:11 Komentarze 0
1 czerwca to najważniejszy dzień wszystkich dzieci. Ale także dorośli wspominają Dzień Dziecka ze sporym sentymentem. Posłuchajcie, jak jeden z takich dni zapamiętał prezenter radiowy ESKI Michu Sobkowski i sprawdźcie, gdzie zobaczycie go 1 czerwca 2013 r.!
Okazuje się, że Michu Sobkowski przeżył jeden z najpiękniejszych Dni Dziecka zazdroszcząc młodszej siostrze przejażdżki na wielbłądzie. A jaki Dzień Dziecka Wy zapamiętaliście, o czym zawsze marzyliście? Piszcie w komentarzach na ESKA.pl!

Dobrym rozwiązaniem na Dzień Dziecka w Legionowie jest impreza Letnia Scena ESKI 2013, którą poprowadzą Michu Sobkowski i Rafał Adamczak.

Letnia Scena ESKI 2013 w Legionowie oraz XXXIV Dnia Legionowa to świetna okazja, by spędzić czas z najbliższymi (szczególnie dziećmi, bo to Dzień Dziecka!) przy hitach Agnieszki Chylińskiej, Manchester i Alexandry!

Letnia Scena ESKI i Dni Legionowa 2013 odbędą się 1 czerwca na Arenie Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50B. Początek o godz. 13.00. Na imprezie nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych, zobaczycie swoje miasto w miniaturze i pokaz sztucznych ogni!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!
0

ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
29/08/2015 18:47
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
Ajgor Ignacy w ramach plejYT na ESKA.pl: mistrz kocich ruchów i muzyczny odkrywca [WYWIAD]
0

Ajgor Ignacy w ramach plejYT na ESKA.pl: mistrz kocich ruchów i muzyczny odkrywca [WYWIAD]

Ajgor Igancy wywiadu ESKA.pl udzielił w ramach naszego muzyczno-YouTubowego cyklu plejYT. Igor Leśniewski - bo tak nazywa się autor kanału Ajgor Igancy - zdradził nam swoje muzyczne sekrety. Dzięki czemu YouTuber to mistrz kocich ruchów? Skąd dla Ajgora tytuł muzycznego odkrywcy? Odpowiedzi na te pytania i jeszcze więcej czekają na stronie!
29/08/2015 15:49
Cleo nie żyje? Gwiazda padła ofiarą niewybrednego żartu!
0

Cleo nie żyje? Gwiazda padła ofiarą niewybrednego żartu!

Cleo nie żyje? Taka wiadomość pojawiła się ostatnio w mediach społecznościowych. Uspokajamy wszystkich fanów - Cleo ma się doskonale, po prostu padła ofiarą wyjątkowo wrednego i niewybrednego żartu ze strony wyłudzających kliknięcia w sieci!    
29/08/2015 12:57
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
29/08/2015 09:56
ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców
0

ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców

Główną gwiazdą ESKA Music Awards 2015 będzie Adam Lambert. Poza nim na scenie zaprezentują się m.in. Hurts, Margaret i Cleo. Kto jeszcze wystąpi na EMA 2015? Pełny line-up gali w Szczecinie do sprawdzenia na ESKA.pl
29/08/2015 09:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska