WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze 0

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]
0

Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]

Justin Bieber został ogłoszony najlepiej zarabiającą gwiazdą przed 30. rokiem życia. Ile zarabia Justin Bieber? Czy piosenkarz jest już milionerem? Ile pieniędzy zarobił na muzyce idol nastolatek? Sprawdź na ESKA.pl 
26/11/2014 13:36
Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i legalnie oglądasz tylko na eskaGO. Sprawdź już teraz trzy świetne filmy: film akcji Mirageman, horror Wolf Town oraz obyczajową opowieść o seryjnym mordercy - Distanz.
26/11/2014 12:42
Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 i to właśnie jego, jako laureata show, postanowiliśmy podpytać o backstage'owe tajemnice programu. Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 występy na scenie w takich odsłonach jak Nicki Minaj czy też Maria Callas wspomina specjalnie dla Was. Dlaczego Marek Kaliszuk śmiał się z samego siebie i co przytrafiło się w mu w telewizyjnej toalecie? Odpowiedzi tylko u nas!
26/11/2014 12:32
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 12:24
Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]
0

Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]

Co kupić na Mikołajki? Święto, w którym tradycyjnie obdarowujemy się miłymi drobiazgami w gronie rodziny i najbliższych - już 6 grudnia. Jaki prezent na Mikołajki będzie najlepszy? Podrzucamy pomysły na muzyczne upominki!
26/11/2014 11:57
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 
26/11/2014 10:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]