WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ataki paniki na koncercie Little Mix. Co się stało?
0

Ataki paniki na koncercie Little Mix. Co się stało?

Organizatorzy koncertu Little Mix wydali oświadczenie po tym jak wielu rodziców doniosło o obrażeniach swoich dzieci podczas imprezy.
27/06/2017 10:53
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA