WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 16:57
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!
0

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!
24/03/2017 15:58
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
24/03/2017 15:55
Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]
0

Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]

Wideorozmowa Beyonce z chorą na raka fanką wzrusza do łez. Musicie to zobaczyć!
24/03/2017 15:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA