WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze 0

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - 1/8 finału to mecz Polska - Szwecja. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Szwecja w ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Tutaj nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Szwecja Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
26/01/2015 11:04
Gorąca 20 Premiera: Fly Project - Like A Star [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Fly Project - Like A Star [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Fly Project - Like A Star to poniedziałkowa propozycja do listy przebojów Radia ESKA. Nowy kawałek od autorów hitu Toca Toca jest w stanie stopić śnieg i rozgrzać każdego!
26/01/2015 10:07
Nie żyje Wiesław Gola perkusista Oddziału Zamkniętego
0

Nie żyje Wiesław Gola perkusista Oddziału Zamkniętego

Nie żyje Wiesław Gola - perkusista Oddziału Zamkniętego. Informację o śmierci perkusisty Oddziału Zamkniętego podano na oficjalnej stronie zespołu na Facebooku. Kim był Wiesław Gola? Z jakimi zespołami współpracował? Informacje na temat zmarłego perkusisty Oddziału Zamkniętego na ESKA.pl 
26/01/2015 09:46
Natasza Urbańska - Hipnotyzuj Mnie. Nowy teledysk - lepszy niż Rolowanie? [VIDEO]
0

Natasza Urbańska - Hipnotyzuj Mnie. Nowy teledysk - lepszy niż Rolowanie? [VIDEO]

Natasza Urbańska - Hipnotyzuj Mnie. Nowy teledysk już na YouTube! Lepszy niż najpopularniejsze do tej pory video Nataszy do kawałka Rolowanie? Oceńcie sami. W klipie gościnnie pojawił się Titus, znany z Acid Drinkers i show SuperStarcie - oraz paru przystojniaków z brodą!
26/01/2015 09:25
Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk Taylor Swift do Style - trzeciego singla wokalistki z płyty 1989 - to premiera, która z pewnością namiesza na YouTube. Dlaczego? Okazuje się, że nowy teledysk Taylor Swift będzie być może niespodzianką dla fanów gwiazdy w noc Grammy 2015! Zobaczcie, co wiemy o wideo do Style Taylor Swift - informacje czekają na ESKA.pl!
25/01/2015 20:00
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska