WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016
0

Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016

Matura 2016: Jakie zadania pojawiły się na egzaminie 5.05.2016? Arkusze i odpowiedzi z matematyki na poziomie podstawowym podrzucamy Wam na ESKA.pl!
05/05/2016 10:19
You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!
0

You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!

You Can Dance 2016 - uczestnicy tanecznego show zostali wybrani podczas warsztatów na Malcie! Już teraz na ESKA.pl poznaj finałową czternastkę YCD, czyli tancerzy, których podziwiać możemy w odcinkach na żywo!
05/05/2016 10:03
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA