WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 16:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 16:38
Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?
0

Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?

Co by się stało gdyby połączyć ze sobą twarze Seleny Gomez i Beyonce, lub Taylor Swift i Jennifer Lawrence? Zobaczcie sami tak przerobione zdjęcia i zastanówcie się, jakie gwiazdy widzicie na fotkach. Zapewniamy Was ro naprawdę dobra zabawa!
24/05/2016 16:18
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
0

KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA