WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze 0

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]
0

Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]

Grafiki Googla na Halloween 2014 prezentujemy na ESKA.pl. 31 października 2014 roku halloweenowe Google doodle to aż 6 odsłon grafik. Zobaczcie, jak Google świętuje Halloween 2014 i sprawdźcie, czy tegoroczne doodle są naprawdę Scary jak śpiewa Britney Spears!
31/10/2014 11:54
SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]
0

SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]

SA Wardęga na Halloween 2014 przygotował nowy film pt. Zombie Apocalypse Halloween Prank. Czy nowy prank Wardęgi jest równie dobry co Mutant Giant Spider Dog? A może tym razem zabrakło pomysłowości? Aby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć nowy film Wardęgi na Halloween a następnie porównać go z istniejącymi już w sieci halloweenowymi prankami. Widzicie podobieństwo?  
31/10/2014 11:10
Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]
0

Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]

Koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 przeszedł do historii. Autorka hitu Can't Get Out Of My Head oczarowała publiczność swoim występem na Atlas Arenie w Łodzi. Co zaśpiewała Kylie Minogue podczas koncertu w Łodzi? W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania video. Film z koncertu Kylie Minogue w Łodzi do zobaczenia na ESKA.pl