WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście
0

Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście

Polski akcent w teledysku Katy Perry. Wokalistka zrobiła fanom niezłą niespodziankę. Zauważyliście, o co dokładnie chodzi?
24/08/2017 12:40
 Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia
0

Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia

Kamil Bednarek stroniący od dzielenia się życiem prywatnym w sieci, tym razem zrobił wyjątek i na swoim Instagramie umieścił zdjęcie, na którym znajdują się trzy najważniejsze kobiety w jego życiu.
24/08/2017 11:45
Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią
0

Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią

Chuck Norris wygrał pojedynek ze śmiercią! Tym razem to nie żart! Jeden z największych gwiazdorów filmów walki przeżył dwa zawały! W jakim jest stanie?
24/08/2017 11:36
Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]
0

Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]

Męskie Granie 2017 zbliża się do wielkiego finału. Podczas ostatniego i największego koncertu tegorocznej trasy publiczność w Żywcu zobaczy aż osiem występów na dużej scenie. Kto to będzie? Program finału Męskiego Grania już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 11:18
Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd
0

Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd

Festiwal w Opolu 2017 odbędzie się i wystąpi na nim plejada polskich gwiazd. Kogo zobaczymy w amfiteatrze? Pełna lista artystów już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 10:41
Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV
0

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 odbędzie się na Stadionie Narodowym. Gdzie oglądać ceremonie otwarcia i pierwszy mecz Polaków? Sprawdź już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 08:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA