WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO] - Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forge Yout: kiedy premiera nowej piosenki? Zobacz [VIDEO]

Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]

RSS 07/01/2014 10:06 Komentarze

Nowa piosenka Shakiry na 2014 rok to zgodnie z zapowiedziami duet z Rihanną. W sieci pojawiła się właśnie data premiery i tytuł nowego singla Shakiry w towarzystwie RiRi. Jak nazywa się pierwszy duet Rihanny z Shakirą i kiedy go usłyszymy? Sprawdź najświeższe informacje na ESKA.pl!

Shakira i Rihanna nagrały duet / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Duet Shakiry z Rihanną: znamy tytuł i datę premiery nowej piosenki Shakiry na 2014 rok! [VIDEO]
Nowa piosenka Shakiry - to na nią w 2014 roku czekają fani gwiazdy ... i słuchacze Rihanny. Plotki o duecie Shakiry z Rihanną potwierdził sam Pitbull a na początku stycznia 2014 roku w sieci pojawił się prawdopodobny tytuł singla i data jego premiery. RiRi podała dalej wpis jednego ze swoich followersów, w którym zdradził właśnie nazwę kawałka i termin jego wydania.


W ten sposób barbadoska wokalistka potwierdziła zamieszczone w nim informacje. Gotowi na Can't Remember To Forget You Shakiry z Rihanną 14 stycznia 2014 roku? My nie możemy się doczekać!

AKTUALIZACJA: Rihanna dała znać na Twitterze, że piosenki możemy spodziewać się już 13 stycznia. Śledźcie ESKA.pl, gdzie z pewnością jako pierwsi posłuchacie kawałka. Do kliknięcia!

Kawałek będzie zwiastował pierwszy od She Wolf wydanego w 2009 roku anglojęzyczny album Shakiry, którego premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.


Zobacz She Wolf - Shakira!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
26/08/2016 10:47
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!
0

Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

Zespół Virgin powraca! Doda i Tomek Lubert po prawie 10 latach ponownie łączą siły i zapowiadają nowy singiel pt. Hard Heart. Sprawdź szczegóły dotyczące reaktywacji Virgin już teraz!
26/08/2016 16:18
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy przygotowania do gali ESKA Music Awards. To tutaj 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 16:01
ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 już 26 sierpnia zawita do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać galę online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
26/08/2016 15:37
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'
0

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Natasha Bassett wcieli się w postać Britney Spears w filmowej biografii gwiazdy pop. Wybór australijskiej aktorki do głównej roli nie przypadł jednak do gustu fanom piosenkarki, tak samo jak i cała idea tej produkcji. Britney również nie chce mieć nic wspólnego z tym filmem! Czy szykuje się więc spektakularna klapa?
26/08/2016 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]