WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera? - Czwarty sezon Drugiej Szansy

Tagi związane z Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?: jesienna ramówka tvn, Druga Szansa

Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?

RSS 21/04/2017 13:17 Komentarze

Druga Szansa: czy będzie czwarty sezon serialu? Produkcja potwierdza, że nowe odcinki już wkrótce wrócą do TV.

Druga szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera? Obsada drugiej szansy / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?

Druga Szansa nie przestaje cieszyć się ogromną popularnością. TVN potwierdził więc, że fani serialu nie muszą się martwić zbliżającym się końcem trzeciej serii. Wszystko dlatego, że powstanie czwarty sezon Drugiej Szansy. Nowe odcinki produkcji, która opowiada o losach Moniki Boryckiej na TVN zobaczymy jeszcze w 2017 roku, a dokładniej w jesiennej ramówce. Produkcja zdradza, że do obsady dołączy Michał Żurawski, który zmieni dotychczasowy bieg życia bohaterów. 

>> Piosenki Sarsy z serialu Druga Szansa

Druga Szansa - sezon czwarty

- To będzie sezon inny niż wszystkie. W życiu każdego z bohaterów nastąpią radykalne zmiany. Aby zaskoczyć widzów zdecydowaliśmy się na odważne ruchy. Mamy nadzieję, że zostaną docenione przez fanów serialu. Naszym celem jest to, aby dostarczać widzom prawdziwych i wyjątkowych emocji - zapowiadają producenci serialu Robert Wieczorek i Adrianna Przetacka.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix
0

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Jakie są nowości i premiery polecane przez Puotcka w ESKA Live RMX w kwietniu 2017? Lista najgorętszych i najbardziej imprezowych hitów do sprawdzenia na ESKA.pl
27/04/2017 17:24
Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl
0

Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Wykop.pl bawi się w Wyzwania i Zajęcia. Na czym polega wykopowa gra? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
27/04/2017 17:21
OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!
0

OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic zaskakują brzmieniem swojej premierowej piosenki! No Vacancy rozpoczyna nowy etap w karierze Ryana Teddera i jego kolegów z zespołu. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl
27/04/2017 17:09
Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy
0

Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Najbardziej istotne informacje praktyczno–organizacyjne związane z koncertem Hardwella już teraz na ESKA.pl
27/04/2017 16:38
ATB w Polsce 2017 - gdzie, kiedy i kto supportuje?
0

ATB w Polsce 2017 - gdzie, kiedy i kto supportuje?

ATB zagra w Polsce! Twórca wielu radiowych hitów zagra w naszym kraju dwa koncerty! Kiedy i gdzie? Kto rozgrzeje publiczność przed show niemieckiego producenta? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl 
27/04/2017 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA