WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera? - Czwarty sezon Drugiej Szansy

Tagi związane z Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?: jesienna ramówka tvn, Druga Szansa

Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?

RSS 15/05/2017 08:53 Komentarze

Druga Szansa: czy będzie czwarty sezon serialu? Produkcja potwierdza, że nowe odcinki już wkrótce wrócą do TV.

Druga szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera? Obsada drugiej szansy / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?

Druga Szansa nie przestaje cieszyć się ogromną popularnością. TVN potwierdził więc, że fani serialu nie muszą się martwić zbliżającym się końcem trzeciej serii. Wszystko dlatego, że powstanie czwarty sezon Drugiej Szansy. Nowe odcinki produkcji, która opowiada o losach Moniki Boryckiej na TVN zobaczymy jeszcze w 2017 roku, a dokładniej w jesiennej ramówce. Produkcja zdradza, że do obsady dołączy Michał Żurawski, który zmieni dotychczasowy bieg życia bohaterów. 

>> Piosenki Sarsy z serialu Druga Szansa

Druga Szansa - sezon czwarty

- To będzie sezon inny niż wszystkie. W życiu każdego z bohaterów nastąpią radykalne zmiany. Aby zaskoczyć widzów zdecydowaliśmy się na odważne ruchy. Mamy nadzieję, że zostaną docenione przez fanów serialu. Naszym celem jest to, aby dostarczać widzom prawdziwych i wyjątkowych emocji - zapowiadają producenci serialu Robert Wieczorek i Adrianna Przetacka.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny
0

Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny

Ariana Grande wróci do Manchesteru! Gwiazda zdradziła, że zorganizuje specjalny koncert charytatywny, aby zebrać pieniądze dla ofiar zamachu i ich rodzin.
27/05/2017 15:15
Popek - AYE: TEKST piosenki
0

Popek - AYE: TEKST piosenki

AYE - to piosenka P.A.F.F-a, w której pojawia się Popek! Raper w tekście przekonuje, że zmienił swój tryb życia. Sprawdźcie tekst w dniu premiery utworu - na ESKA.pl
27/05/2017 13:55
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 13:50
Pogrzeb Chrisa Cornella. Tłum gwiazd pożegnał kultowego artystę
0

Pogrzeb Chrisa Cornella. Tłum gwiazd pożegnał kultowego artystę

Na pogrzebie Chrisa Cornella w Los Angeles zjawiło się mnóstwo znanych artystów. Utwór "Hallelujah" zaśpiewał Chester Bennington z Linkin Park.
27/05/2017 13:25
Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu
0

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.
27/05/2017 11:22
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online
0

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017 za nami. Zapis relacji online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.
26/05/2017 23:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA