WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera? - Czwarty sezon Drugiej Szansy

Tagi związane z Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?: jesienna ramówka tvn, Druga Szansa

Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?

RSS 21/04/2017 13:17 Komentarze

Druga Szansa: czy będzie czwarty sezon serialu? Produkcja potwierdza, że nowe odcinki już wkrótce wrócą do TV.

Druga szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera? Obsada drugiej szansy / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Druga Szansa - sezon czwarty. Kiedy premiera?

Druga Szansa nie przestaje cieszyć się ogromną popularnością. TVN potwierdził więc, że fani serialu nie muszą się martwić zbliżającym się końcem trzeciej serii. Wszystko dlatego, że powstanie czwarty sezon Drugiej Szansy. Nowe odcinki produkcji, która opowiada o losach Moniki Boryckiej na TVN zobaczymy jeszcze w 2017 roku, a dokładniej w jesiennej ramówce. Produkcja zdradza, że do obsady dołączy Michał Żurawski, który zmieni dotychczasowy bieg życia bohaterów. 

>> Piosenki Sarsy z serialu Druga Szansa

Druga Szansa - sezon czwarty

- To będzie sezon inny niż wszystkie. W życiu każdego z bohaterów nastąpią radykalne zmiany. Aby zaskoczyć widzów zdecydowaliśmy się na odważne ruchy. Mamy nadzieję, że zostaną docenione przez fanów serialu. Naszym celem jest to, aby dostarczać widzom prawdziwych i wyjątkowych emocji - zapowiadają producenci serialu Robert Wieczorek i Adrianna Przetacka.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!
30/04/2017 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
30/04/2017 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.
30/04/2017 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!
0

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.
30/04/2017 15:03
Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]
0

Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]

Vin Diesel wystąpił na scenie podczas gali Billboard Latin Music Awards 2017 i rozkręcił imprezę rapując po hiszpańsku. Zobacz show gwiazdora serii Szybcy i Wściekli.
30/04/2017 12:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

30/04/2017 17:47

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA