WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Druga Szansa - piosenki Sarsy z serialu! - Piosenki Sarsy z Drugiej Szansy

Tagi związane z Druga Szansa - piosenki Sarsy z serialu!: wiosenna ramówka tvn, Sarsa, Druga Szansa

Druga Szansa - piosenki Sarsy z serialu!

RSS 29/03/2017 13:49 Komentarze

Druga Szansa - trzeci sezon od pierwszego odcinka trzyma w napięciu fanów produkcji. Jakie tym razem wykorzystano piosenki, które od pierwszego sezonu są stałym elementem serialu? 

Druga Szansa - piosenki Sarsy z serialu! Piosenki Sarsy usłyszeć można w trzecim sezonie serialu / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Druga Szansa - piosenki Sarsy z serialu!

Druga Szansa wróciła na antenę TVN wiosną 2017. Trzeci sezon jest o wiele bardziej tajemniczy i trzymający w napięciu. Jednak tak jak w poprzednich odsłonach perypetiom bohaterów towarzyszy muzyka. Jak tym razem? Już w pierwszym odcinku mogliśmy usłyszeć utwór z repertuaru Sarsy zatytułowany Pozwól odejść.

Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO >>

Druga Szansa - piosenki

Okazuje się, że piosenki idealnie wpisują się w fabułę serialu, dlatego we wszystkich odcinkach wykorzystane zostały kawałki pochodzące z debiutanckiego albumu wokalistki zatytułowanego Zapomnij mi. Często w trakcie odcinków usłyszeć można m.in. piosenkę Ona nie jest mną. Warto jednak zauważyć, że w serialu nadal umieszczane są piosenki Bovskiej, a także Macieja Musiałowskiego czy Arka Kłusowskiego.

Czekając na nowe odcinki Drugiej szansy, ciesz się najlepszą muzyką na eskaGO! W serwisie znajdziesz tematyczne składanki i filmy legendach sceny – One Direction, Beyonce czy Justinie Bieberze, oraz fragmenty koncertów polskich artystów:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA