WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO] - Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk

Tagi związane z Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]: Dorota Osińska To Nie Banał, to nie banał teledysk, dorota osińska teledysk 2014

Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 27/02/2014 14:53 Komentarze
Dorota Osińska nagrał teledysk do singla To Nie Banał.  Teledysk promuje album finalistki Voice Of Poland pod tytułem Teraz.
Dorota Osińska - To Nie Banał Dorota Osińska - To Nie Banał / YouTube
Ilustracja do artykułu: Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]
To Nie Banał to teledysk Doroty Osińskiej, finalistki drugiej edycji Voice Of Poland. Teledysk zrealizowano w gminie Lubiewo. W materiale video można zobaczyć zakochanych na tle jeziora. Za scenariusz i realizację teledysku odpowiadali Nathan Czarnecki i Tadeusz Kieniewicz.

Singiel promuje trzeci album wokalistki pt. Teraz, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2013 roku. Autorami piosenki są Paweł Stankiewicz i Monika Partyk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz zachęcamy Was do posłuchania i obejrzenia tego klimatycznego klipu.

Dorota Osińska - To Nie Banał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
26/07/2016 10:02
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest angielsko-norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
25/07/2016 19:00
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/07/2016 19:00
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 17:07
Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?
0

Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?

Bars & Melody prezentują kolejny świetny cover! Tym razem Wasi ulubieńcy zaśpiewali hit Don't Let Me Down grupy The Chainsmokers! Jak sobie poradzili? Czy to ich najlepsza przeróbka? Posłuchajcie, porównajcie i zagłosujcie w naszej sondzie!
25/07/2016 17:07
Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?
0

Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami i budzą coraz większe zainteresowanie. Kogo popierają amerykańskie gwiazdy? Sprawdźcie to na ESKA.pl
25/07/2016 16:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...