WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO] - Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk

Tagi związane z Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]: Dorota Osińska To Nie Banał, to nie banał teledysk, dorota osińska teledysk 2014

Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 27/02/2014 14:53 Komentarze
Dorota Osińska nagrał teledysk do singla To Nie Banał.  Teledysk promuje album finalistki Voice Of Poland pod tytułem Teraz.
Dorota Osińska - To Nie Banał Dorota Osińska - To Nie Banał / YouTube
Ilustracja do artykułu: Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]
To Nie Banał to teledysk Doroty Osińskiej, finalistki drugiej edycji Voice Of Poland. Teledysk zrealizowano w gminie Lubiewo. W materiale video można zobaczyć zakochanych na tle jeziora. Za scenariusz i realizację teledysku odpowiadali Nathan Czarnecki i Tadeusz Kieniewicz.

Singiel promuje trzeci album wokalistki pt. Teraz, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2013 roku. Autorami piosenki są Paweł Stankiewicz i Monika Partyk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz zachęcamy Was do posłuchania i obejrzenia tego klimatycznego klipu.

Dorota Osińska - To Nie Banał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube
0

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

Podsumowanie YouTube Rewind 2016 przynosi odpowiedź na pytanie, jakie teledyski i filmy Polacy najchętniej oglądali na YouTube w mijającym roku. Kto znalazł się w czołówce zestawienia za 2016 rok? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
07/12/2016 17:51
Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!
0

Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!

Enrique Iglesias po raz drugi w ciągu ostatniego roku wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie koncert twórcy hitu Bailando? Po ile są bilety? Przekonajcie się wchodząc już teraz na ESKA.pl!
07/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
07/12/2016 17:08
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]
0

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV to bardzo bogata oferta programowa. Kto gdzie wystąpi i który sylwester wybrać, by bawić się najlepiej?
07/12/2016 17:06
Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!
0

Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!

Horoskop 2017 dla raka już jest! Na co musicie uważać w 2017 roku? Które miesiące będą szczęśliwe? Co czeka was w miłości i w pracy? Horoskop roczny dla byka od Astrolog Merkurji do sprawdzenia na ESKA.pl!
07/12/2016 17:03
Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016
0

Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

Legia vs Sporting w telewizji i internecie za darmo! Gdzie transmisja meczu 7 grudnia 2016? Gdzie szukać streamu live? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
07/12/2016 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

07/12/2016 16:31

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

19/12/2015 20:57

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA