WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO] - Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]: Dorota Osińska To Nie Banał, to nie banał teledysk, dorota osińska teledysk 2014

Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 27/02/2014 14:53 Komentarze 0
Dorota Osińska nagrał teledysk do singla To Nie Banał.  Teledysk promuje album finalistki Voice Of Poland pod tytułem Teraz.
Dorota Osińska - To Nie Banał Dorota Osińska - To Nie Banał / YouTube
Ilustracja do artykułu: Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]
To Nie Banał to teledysk Doroty Osińskiej, finalistki drugiej edycji Voice Of Poland. Teledysk zrealizowano w gminie Lubiewo. W materiale video można zobaczyć zakochanych na tle jeziora. Za scenariusz i realizację teledysku odpowiadali Nathan Czarnecki i Tadeusz Kieniewicz.

Singiel promuje trzeci album wokalistki pt. Teraz, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2013 roku. Autorami piosenki są Paweł Stankiewicz i Monika Partyk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz zachęcamy Was do posłuchania i obejrzenia tego klimatycznego klipu.

Dorota Osińska - To Nie Banał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]
0

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015 - na taki scenariusz po meczu Polska - Katar liczą polscy kibice. Jakie są szanse na mecz Polski w finale MŚ w ręczną 2015 1 lutego? Zobaczcie, jakie jest prawdopodobieństwo awansu Polski do finału Katar 2015 i czy Polacy wykorzystają swoją szansę.
30/01/2015 10:52
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowym klimacie [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowym klimacie [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
30/01/2015 10:52
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 10:51
Nowości muzyczne 2015 styczeń: polskie piosenki 2015 które zelektryzowały nasz przemysł muzyczny [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015 styczeń: polskie piosenki 2015 które zelektryzowały nasz przemysł muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
30/01/2015 10:50
Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]
0

Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]

Godzina meczu Polska - Katar na ESKA.pl. Wiemy, o której godzinie zaczyna się mecz Polska - Katar 30.01.2015 w ręczną na MŚ w Katarze. Zobaczcie już teraz, kiedy odpalić Polska - Katar w ręczną 2015. Dzięki naszym informacjom nie ominie Was początek meczu Polska - Katar 30 stycznia 2015... It's Time!
30/01/2015 10:49
Film 50 Twarzy Greya: recenzja Beyonce i Wasze przeczucia na ESKA.pl [SONDA]
0

Film 50 Twarzy Greya: recenzja Beyonce i Wasze przeczucia na ESKA.pl [SONDA]

Pierwsze recenzje filmu 50 Twarzy Greya pojawiają się w sieci jeszcze przed premiera produkcji w kinie. Kto podzielił się swoją opinią o filmie 50 Twarzy Greya? Zobaczcie, co Beyonce powiedziała po prywatnym seansie 50 Twarzy Greya i dajcie znać, jakie macie oczekiwania co do filmu w specjalnej sondzie na ESKA.pl!
30/01/2015 10:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska