Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO] - Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]: Dorota Osińska To Nie Banał, to nie banał teledysk, dorota osińska teledysk 2014

Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 27/02/2014 14:53 Komentarze 0
Dorota Osińska nagrał teledysk do singla To Nie Banał.  Teledysk promuje album finalistki Voice Of Poland pod tytułem Teraz.
Dorota Osińska - To Nie Banał Dorota Osińska - To Nie Banał / YouTube
Ilustracja do artykułu: Dorota Osińska - To Nie Banał. Teledysk finalistki Voice Of Poland na ESKA.pl [VIDEO]
To Nie Banał to teledysk Doroty Osińskiej, finalistki drugiej edycji Voice Of Poland. Teledysk zrealizowano w gminie Lubiewo. W materiale video można zobaczyć zakochanych na tle jeziora. Za scenariusz i realizację teledysku odpowiadali Nathan Czarnecki i Tadeusz Kieniewicz.

Singiel promuje trzeci album wokalistki pt. Teraz, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2013 roku. Autorami piosenki są Paweł Stankiewicz i Monika Partyk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz zachęcamy Was do posłuchania i obejrzenia tego klimatycznego klipu.

Dorota Osińska - To Nie Banał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
ESKA Music Awards 2015 - BILETY po ile, gdzie, kiedy. Sprawdź jak pójść z nami na Eska Music Awards
0

ESKA Music Awards 2015 - BILETY po ile, gdzie, kiedy. Sprawdź jak pójść z nami na Eska Music Awards

Chcecie zdobyć bilety na Eska Music Awards 2015? Pozwolą wam dołączyć do nas na gali wręczenia nagród, połączonej jak zwykle z koncertami największych gwiazd muzycznych. Gdzie kupić bilety na Eska Music Awards, kiedy i po ile. Dowiedz się więcej!
02/07/2015 22:51
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Zespół. Kto został nominowany? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Zespół. Kto został nominowany? [VIDEO]

ESKA MUSIC AWARDS 2014 - Najlepszy Zespół. Kto powalczy o Wasze głosy? W konkurencji o prestiżową statuetkę zmierzą się 4 grupy, które nagrały największe hity ostatnich miesięcy!    
02/07/2015 22:42
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Artysta. Kto walczy o statuetkę? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Artysta. Kto walczy o statuetkę? [VIDEO]

Najlepszy Artysta na ESKA Music Awards 2015 - sprawdź, kto walczy o ten tytuł! Wasze głosy będzie próbowało zdobyć czterech autorów największych hitów minionych miesięcy!    
02/07/2015 22:01
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - ESKA TV Award Najlepsze Video. Kto ma szansę na wyróżnienie? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - ESKA TV Award Najlepsze Video. Kto ma szansę na wyróżnienie? [VIDEO]

ESKA MUSIC AWARDS 2014 - ESKA TV Award. Sprawdź, które z zeszłorocznych klipów mają szansę na nagrodę dla najlepszego teledysku!    
02/07/2015 22:00
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - jak głosować? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - jak głosować? [VIDEO]

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - jak głosować? Takie pytanie zadają sobie fani, którzy chcieliby, żeby to właśnie ich ulubione gwiazdy zdobyły statuetki EMA 2015. Na ESKA.pl podpowiadamy, jak to zrobić - i jakie nagrody można przy okazji zgarnąć!
02/07/2015 22:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska