Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO] - donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę

Tagi związane z donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]: donGURALesko i Donatan, donGURALesko niesiemy dla was bombę, niesiemy dla was bombę klip, niesiemy dla was bombę teledysk, hardkor disko donguralesko

donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 11/03/2014 16:31 Komentarze
Niesiemy Dla Was Bombę to numer donGURALesko i Donatana. Na ESKA.pl możecie zobaczyć już fragment klipu, który zapowiada film Hardkor Disko.
donGURALesko donGURALesko / YouTube
Ilustracja do artykułu: donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]
Na ESKA.pl pojawił się już teaser teledysku donGURALesko, czyli Piotra Górnego, Niesiemy Dla Was  Bombę. Za warstwę muzyczną numeru odpowiada Donatan, autor hitu My Słowianie.

Klip ma zapowiadać film Hardkor Disko. Reżyserem  teledysku jest Krzysztof Skonieczny. Tytuł tego kawałka jest także hasłem na plakacie promującym film Hardkor Disko. - Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu "HARDKOR DISKO" oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostaną zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu - czytamy na YouTube donGURALesko.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Premiera utworu i teledysku odbędzie się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na pokazie przedpremierowym Hardkor Disko. Podczas premiery będą obecni twórcy klipu oraz filmu. Po projekcji filmu odbędzie się panel dyskusyjny w którym udział wezmą m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny, odtwórca głównej roli Marcin Kowalczyk.

donGURALesko - Niesiemy Dla Was Bombę



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 11:09
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
07/02/2016 10:51
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5: uczestnicy. Kto wystąpi w programie?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5: uczestnicy. Kto wystąpi w programie?

Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5? Już jest oficjalna lista uczestników, którzy pojawią się w 5. edycji TTBZ! Oczywiście znalazły się na niej dobrze znane gwiazdy. Kogo zobaczymy wiosną w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016? Informujemy na ESKA.pl!
07/02/2016 10:37
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 10:21
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 10:11
Super Bowl 2016: kto wystąpi? Bruno Mars dołącza do Coldplay i Beyonce
0

Super Bowl 2016: kto wystąpi? Bruno Mars dołącza do Coldplay i Beyonce

Super Bowl 2016 coraz bliżej. Tegorocznemu finałowemu spotkaniu w lidze NFL będą towarzyszyć niezwykłe występy gwiazd światowego formatu. W przerwie meczu na scenie zobaczymy zespół Coldplay, Beyonce i Bruno Marsa. Czego możemy spodziewać się po występie tej trójki? Na pewno niesamowitego show i ogromnych emocji. Szczegóły już teraz na ESKA.pl.
07/02/2016 10:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA