WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO] - donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]: donGURALesko i Donatan, donGURALesko niesiemy dla was bombę, niesiemy dla was bombę klip, niesiemy dla was bombę teledysk, hardkor disko donguralesko

donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 11/03/2014 16:31 Komentarze 0
Niesiemy Dla Was Bombę to numer donGURALesko i Donatana. Na ESKA.pl możecie zobaczyć już fragment klipu, który zapowiada film Hardkor Disko.
donGURALesko donGURALesko / YouTube
Ilustracja do artykułu: donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]
Na ESKA.pl pojawił się już teaser teledysku donGURALesko, czyli Piotra Górnego, Niesiemy Dla Was  Bombę. Za warstwę muzyczną numeru odpowiada Donatan, autor hitu My Słowianie.

Klip ma zapowiadać film Hardkor Disko. Reżyserem  teledysku jest Krzysztof Skonieczny. Tytuł tego kawałka jest także hasłem na plakacie promującym film Hardkor Disko. - Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu "HARDKOR DISKO" oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostaną zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu - czytamy na YouTube donGURALesko.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Premiera utworu i teledysku odbędzie się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na pokazie przedpremierowym Hardkor Disko. Podczas premiery będą obecni twórcy klipu oraz filmu. Po projekcji filmu odbędzie się panel dyskusyjny w którym udział wezmą m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny, odtwórca głównej roli Marcin Kowalczyk.

donGURALesko - Niesiemy Dla Was Bombę



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?
0

Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?

Google Doodle na 1 kwietnia to zawsze oczekiwana niespodzianka od Googla. Co przygotowali na Prima Aprilis w 2015 roku? Czy będzie to żart, czy data serio... dowiemy się już wkrótce. Sprawdźcie jakie były wcześniejsze doodle 1.04.
31/03/2015 23:26
Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta
0

Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta

Zagraj w kultowego Pac-Mana na mapach Google. To dowcip jaki przygotowało Google na Prima Aprilis 2015. Informacje, instrukcje i podpowiedzi znajdziesz na ESKA.pl
31/03/2015 22:33
Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]
0

Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]

Wyniki Lotto 31.03.2015 to szansa na rozbicie kumulacji 10 mln złotych. Jeśli ktoś trafi zwycięskie numerki Lotto 31 marca 2015 to dołączy do grona polskich milionerów. Więcej o losowaniu Lotto 31.03.2015 na ESKA.pl dla wszystkich, którzy grają i marzą o życiu jak Royals!
31/03/2015 21:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3. odc. 5 rusza już w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2015 roku. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w odcinku 5? Na scenie show zobaczymy m.in. występ Bruno Marsa
31/03/2015 16:34
Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]
0

Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]

K2 - kim jest raper, który dogania popularnością hit Donatana i Cleo - My Słowianie? Kto kryje się pod pseudonimem K2? Sprawdź na ESKA.pl krótką biografię K2
31/03/2015 16:32
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Pablo Espinosa na ESKA.pl [VIDEO]
1

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Pablo Espinosa na ESKA.pl [VIDEO]

Ekipa Violetta Live dotarła do Polski, a nam udało się spotkać z Martiną Stoessel i innymi gwiazdami serialu i show. Co aktorzy sądzą o Polsce i jakie mają plany na przyszłość? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
31/03/2015 15:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska