WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO] - donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę

Tagi związane z donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]: donGURALesko i Donatan, donGURALesko niesiemy dla was bombę, niesiemy dla was bombę klip, niesiemy dla was bombę teledysk, hardkor disko donguralesko

donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 11/03/2014 16:31 Komentarze
Niesiemy Dla Was Bombę to numer donGURALesko i Donatana. Na ESKA.pl możecie zobaczyć już fragment klipu, który zapowiada film Hardkor Disko.
donGURALesko donGURALesko / YouTube
Ilustracja do artykułu: donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]
Na ESKA.pl pojawił się już teaser teledysku donGURALesko, czyli Piotra Górnego, Niesiemy Dla Was  Bombę. Za warstwę muzyczną numeru odpowiada Donatan, autor hitu My Słowianie.

Klip ma zapowiadać film Hardkor Disko. Reżyserem  teledysku jest Krzysztof Skonieczny. Tytuł tego kawałka jest także hasłem na plakacie promującym film Hardkor Disko. - Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu "HARDKOR DISKO" oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostaną zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu - czytamy na YouTube donGURALesko.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Premiera utworu i teledysku odbędzie się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na pokazie przedpremierowym Hardkor Disko. Podczas premiery będą obecni twórcy klipu oraz filmu. Po projekcji filmu odbędzie się panel dyskusyjny w którym udział wezmą m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny, odtwórca głównej roli Marcin Kowalczyk.

donGURALesko - Niesiemy Dla Was Bombę



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016
0

Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016

Matura 2016: Jakie zadania pojawiły się na egzaminie 5.05.2016? Arkusze i odpowiedzi z matematyki na poziomie podstawowym podrzucamy Wam na ESKA.pl!
05/05/2016 07:00
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?
0

Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?

Finał Top Chef już w środę, 4 maja 2016! Kto wygrał i zgarnął tytuł TOP CHEFA oraz 100 tysięcy złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
04/05/2016 17:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA