Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO] - donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]: donGURALesko i Donatan, donGURALesko niesiemy dla was bombę, niesiemy dla was bombę klip, niesiemy dla was bombę teledysk, hardkor disko donguralesko

donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 11/03/2014 16:31 Komentarze 0
Niesiemy Dla Was Bombę to numer donGURALesko i Donatana. Na ESKA.pl możecie zobaczyć już fragment klipu, który zapowiada film Hardkor Disko.
donGURALesko donGURALesko / YouTube
Ilustracja do artykułu: donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]
Na ESKA.pl pojawił się już teaser teledysku donGURALesko, czyli Piotra Górnego, Niesiemy Dla Was  Bombę. Za warstwę muzyczną numeru odpowiada Donatan, autor hitu My Słowianie.

Klip ma zapowiadać film Hardkor Disko. Reżyserem  teledysku jest Krzysztof Skonieczny. Tytuł tego kawałka jest także hasłem na plakacie promującym film Hardkor Disko. - Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu "HARDKOR DISKO" oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostaną zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu - czytamy na YouTube donGURALesko.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Premiera utworu i teledysku odbędzie się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na pokazie przedpremierowym Hardkor Disko. Podczas premiery będą obecni twórcy klipu oraz filmu. Po projekcji filmu odbędzie się panel dyskusyjny w którym udział wezmą m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny, odtwórca głównej roli Marcin Kowalczyk.

donGURALesko - Niesiemy Dla Was Bombę



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!
0

Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!

Adam Lambert będzie główną gwiazdą ceremonii rozdania statuetek ESKA Music Awards 2015. Artysta, który dał się poznać w 2009 roku za sprawą szlagierowego przeboju Whataya Want From Me ponownie odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, jak wokalista prezentuje się podczas występów na żywo!    
29/07/2015 17:06
Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?
0

Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?

Miley Cyrus powinna bać się konkurencji w postaci swojej młodszej siostry? Noah Cyrus podpisała swój pierwszy kontrakt muzyczny i już niedługo wyda debiutancką płytę? Informacje na temat siostry Miley Cyrus na ESKA.pl 
29/07/2015 17:02
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
29/07/2015 16:57
Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny
0

Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny

Kanye West przerwał koncert i obrażony opuścił scenę. Zanim to zrobił, w złości rzucił mikrofonem. Mamy nagranie z rozzłoszczonym raperem. Jak wygląda foch w wykonaniu Kanye Westa? Właśnie tak!
29/07/2015 16:55
Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki
0

Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki

Meek Mill nagrał piosenkę All Eyes On You. Jednak w teledysku do utworu wszystkie oczy zwrócone są na Nicki Minaj. I nie chodzi tu tylko o wokalne wsparcie raperki. Kobieca i seksowna Nicki w nowym klipie - do obejrzenia na ESKA.pl 
29/07/2015 16:12
Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?
0

Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Woodstock 2015 w transmisji na żywo w internecie to sposób na zabawę z uczestnikami festiwalu dla tych, którzy nie mogą wziąć w nim bezpośredniego udziału. Szczegóły Woodstocku 2015 na żywo w internecie do sprawdzenia na naszej stronie. Zobaczcie, kiedy, o której i gdzie oglądać Woodstock 2015 online.
29/07/2015 15:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska