WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO] - donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]: donGURALesko i Donatan, donGURALesko niesiemy dla was bombę, niesiemy dla was bombę klip, niesiemy dla was bombę teledysk, hardkor disko donguralesko

donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 11/03/2014 16:31 Komentarze 0
Niesiemy Dla Was Bombę to numer donGURALesko i Donatana. Na ESKA.pl możecie zobaczyć już fragment klipu, który zapowiada film Hardkor Disko.
donGURALesko donGURALesko / YouTube
Ilustracja do artykułu: donGURALesko i Donatan - Niesiemy Dla Was Bombę! Zapowiedź klipu już na ESKA.pl [VIDEO]
Na ESKA.pl pojawił się już teaser teledysku donGURALesko, czyli Piotra Górnego, Niesiemy Dla Was  Bombę. Za warstwę muzyczną numeru odpowiada Donatan, autor hitu My Słowianie.

Klip ma zapowiadać film Hardkor Disko. Reżyserem  teledysku jest Krzysztof Skonieczny. Tytuł tego kawałka jest także hasłem na plakacie promującym film Hardkor Disko. - Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu "HARDKOR DISKO" oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostaną zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu - czytamy na YouTube donGURALesko.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Premiera utworu i teledysku odbędzie się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na pokazie przedpremierowym Hardkor Disko. Podczas premiery będą obecni twórcy klipu oraz filmu. Po projekcji filmu odbędzie się panel dyskusyjny w którym udział wezmą m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny, odtwórca głównej roli Marcin Kowalczyk.

donGURALesko - Niesiemy Dla Was Bombę



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]
0

Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]

Sunrise Festival 2015 - organizatorzy imprezy ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Kto wystąpi na Sunrise Festival 2015? Line-up imprezy na ESKA.pl 
03/03/2015 17:47
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
1

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]