WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT] - Videoczat z Donatanem i Cleo

Tagi związane z Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]: Donatan i Cleo, Donatan i Cleo ESKA.pl, Donatan i Cleo videoczat, My Słowianie, Cleo kim jest, Donatan kim jest

Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]

RSS 18/11/2013 19:00 Komentarze
Donatan i Cleo - autorzy absolutnego hitu My Słowianie - byli gośćmi videoczatu ESKA.pl! Donatan i Cleo odpowiadali na Wasze pytania! Partnerem videoczatu jest eskaGO.pl. Po videoczacie trwa tam "godzina z muzyką Donatana"!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]
My Słowianie Donatana i Cleo to absolutny hit polskiego YouTube: 2 i pół miliona w dwa dni, 10 milionów w tydzień! Robi wrażenie, co? Na czym polega fenomen słowiańskości? Czy Donatan nie zmieni za chwilę stylu? Czy Cleo zamierza się usamodzielnić? O tym opowiadali w poniedziałek, 18 listopada, na videoczacie ESKA.pl!

eskaGO - od razu po videoczacie dołącz do "godziny z muzyką Donatana"!

Zapis videoczatu z Cleo i Donatanem obejrzycie w tym artykule. Donatan po sukcesie Równonocy gościł już videoczacie ESKA.pl - video z tego wywiadu może obejrzeć TUTAJ >>

Więcej materiałów o My Słowianie Donatana i Cleo na ESKA.pl:
>> My Słowianie - Donatan i Cleo. Słowiańskie piersi i piękna Luxuria, czyli parodia Nie Lubimy Robić! [VIDEO, TEKST]
>> Kim jest Luxuria - piękna modelka z teledysków Donatana?
>> Kim jest Cleo? Dowiedz się więcej o autorce My Słowianie

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Russell Crowe przed meczem Polska-Portugalia: Do boju Polska!
0

Russell Crowe przed meczem Polska-Portugalia: Do boju Polska!

Russell Crowe nadal wspiera reprezentacją Polski na Euro 2016. Przed ćwierćfinałowym meczem Polska-Portugalia aktor zamieścił wpis na Twitterze zagrzewający polskich piłkarzy do boju. Czy przyjaciele z Portugalii mu wybaczą?
30/06/2016 13:56
Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?
0

Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?

Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel: tureckie rytmy + klubowy bit = przepis na sukces? Ocenicie w Gorącej 20, bo to premiera w czwartek, 30 czerwca. Teledysk do tego nagrania podrzucamy Wam na ESKA.pl!
30/06/2016 13:24
Polska - Portugalia: online i w TV. Mecz EURO 30.06.2016
0

Polska - Portugalia: online i w TV. Mecz EURO 30.06.2016

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016 będzie pierwszym dla nas pojedynkiem w ramach 1/4 finału turnieju. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? O historycznym pojedynku przeczytacie i dowiecie się więcej na ESKA.pl
30/06/2016 13:18
POLSKA - PORTUGALIA 30 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

POLSKA - PORTUGALIA 30 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016 w ćwierćfinale! Pojedynek w ramach 1/4 fazy EURO odbędzie się 30.06.2016. Gdzie oglądać Polska - Portugalia online i w TV? Podpowiadamy na ESKA.pl
30/06/2016 12:46
Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?
0

Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?

Mateusz Krautwurst ciężko chory! Uczestnik znany z The Voice of Poland ma problemy z ilością płytek krwi w organizmie... Wokalista pilnie potrzebuje pomocy, która będzie wymagać od Was jedynie czasu i poświęcenia!
30/06/2016 12:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA