WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT] - Videoczat z Donatanem i Cleo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]: Donatan i Cleo, Donatan i Cleo ESKA.pl, Donatan i Cleo videoczat, My Słowianie, Cleo kim jest, Donatan kim jest

Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]

RSS 18/11/2013 19:00 Komentarze 0
Donatan i Cleo - autorzy absolutnego hitu My Słowianie - byli gośćmi videoczatu ESKA.pl! Donatan i Cleo odpowiadali na Wasze pytania! Partnerem videoczatu jest eskaGO.pl. Po videoczacie trwa tam "godzina z muzyką Donatana"!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]
My Słowianie Donatana i Cleo to absolutny hit polskiego YouTube: 2 i pół miliona w dwa dni, 10 milionów w tydzień! Robi wrażenie, co? Na czym polega fenomen słowiańskości? Czy Donatan nie zmieni za chwilę stylu? Czy Cleo zamierza się usamodzielnić? O tym opowiadali w poniedziałek, 18 listopada, na videoczacie ESKA.pl!

eskaGO - od razu po videoczacie dołącz do "godziny z muzyką Donatana"!

Zapis videoczatu z Cleo i Donatanem obejrzycie w tym artykule. Donatan po sukcesie Równonocy gościł już videoczacie ESKA.pl - video z tego wywiadu może obejrzeć TUTAJ >>

Więcej materiałów o My Słowianie Donatana i Cleo na ESKA.pl:
>> My Słowianie - Donatan i Cleo. Słowiańskie piersi i piękna Luxuria, czyli parodia Nie Lubimy Robić! [VIDEO, TEKST]
>> Kim jest Luxuria - piękna modelka z teledysków Donatana?
>> Kim jest Cleo? Dowiedz się więcej o autorce My Słowianie

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
23/11/2014 09:01
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 09:00
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
22/11/2014 22:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał programu już 22 listopada 2014. W ostatnim odcinku 2. edycji programu zobaczymy występy tylko czterech uczestników. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w finałowym odcinku? W kogo wcielą się Marek Kaliszuk, Joanna Liszowska, Barbara Melzer i Marcin Przybylski?
22/11/2014 18:04
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]

Piosenkę z filmu Beyond The Lights od Rity Ory - Grateful - mamy dla Was premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA 22 listopada 2014 roku. Audio Grateful - Rita Ora przeniesie Was w świat bohaterów Beyond The Lights i być może podbije Wasze muzyczne gusta. Zapraszamy do słuchania i głosowania w G20 Radia ESKA już teraz!
22/11/2014 17:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]