WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT] - Videoczat z Donatanem i Cleo

Tagi związane z Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]: Donatan i Cleo, Donatan i Cleo ESKA.pl, Donatan i Cleo videoczat, My Słowianie, Cleo kim jest, Donatan kim jest

Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]

RSS 18/11/2013 19:00 Komentarze
Donatan i Cleo - autorzy absolutnego hitu My Słowianie - byli gośćmi videoczatu ESKA.pl! Donatan i Cleo odpowiadali na Wasze pytania! Partnerem videoczatu jest eskaGO.pl. Po videoczacie trwa tam "godzina z muzyką Donatana"!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]
My Słowianie Donatana i Cleo to absolutny hit polskiego YouTube: 2 i pół miliona w dwa dni, 10 milionów w tydzień! Robi wrażenie, co? Na czym polega fenomen słowiańskości? Czy Donatan nie zmieni za chwilę stylu? Czy Cleo zamierza się usamodzielnić? O tym opowiadali w poniedziałek, 18 listopada, na videoczacie ESKA.pl!

eskaGO - od razu po videoczacie dołącz do "godziny z muzyką Donatana"!

Zapis videoczatu z Cleo i Donatanem obejrzycie w tym artykule. Donatan po sukcesie Równonocy gościł już videoczacie ESKA.pl - video z tego wywiadu może obejrzeć TUTAJ >>

Więcej materiałów o My Słowianie Donatana i Cleo na ESKA.pl:
>> My Słowianie - Donatan i Cleo. Słowiańskie piersi i piękna Luxuria, czyli parodia Nie Lubimy Robić! [VIDEO, TEKST]
>> Kim jest Luxuria - piękna modelka z teledysków Donatana?
>> Kim jest Cleo? Dowiedz się więcej o autorce My Słowianie

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 16:21
Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim
0

Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim

ESKA zaprasza na III edycję WakeGP by MasterCraft. Impreza odbędzie się w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie już teraz na ESKA.pl
26/07/2016 16:14
Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]
0

Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]

Patryk Kumór prezentuje teledysk do piosenki Tylko czas! Za produkcję utworu odpowiadają twórcy znanego hitu, który podbił listy przebojów w Europie! Szczegóły, premierowe wideo i specjalna sonda do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!
26/07/2016 16:12
RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!
0

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące IO 2016.
26/07/2016 15:32
Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]
0

Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]

Bovska opublikowała teledysk z sesji na żywo! Tym razem wideo ze studia nagraniowego doczekała się piosenka Składak. Czy to lepszy utwór niż Kaktus? Dajcie znać na ESKA.pl! Tu przygotowaliśmy dla Was specjalną sondę!
26/07/2016 15:23
Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!
0

Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!

Audioriver 2016: lista gwiazd tegorocznego festiwalu prezentuje się imponująco. Artyści, którzy przyjadą w lipcu do Płocka wielokrotnie podbijali światowe listy przebojów! Kto wystąpi? Kogo zobaczymy? Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl!
26/07/2016 15:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

11/07/2016 15:39

0
Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

11/07/2016 12:29

0
informacje
Polecamy
Teledysk Patryka Kumóra
Czy podoba Ci się teledysk do "Tylko czas" Patryka Kumóra?
  • TAK
  • NIE
  • NIE WIEM
polub
ESKA