WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT] - Videoczat z Donatanem i Cleo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]: Donatan i Cleo, Donatan i Cleo ESKA.pl, Donatan i Cleo videoczat, My Słowianie, Cleo kim jest, Donatan kim jest

Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]

RSS 18/11/2013 19:00 Komentarze 0
Donatan i Cleo - autorzy absolutnego hitu My Słowianie - byli gośćmi videoczatu ESKA.pl! Donatan i Cleo odpowiadali na Wasze pytania! Partnerem videoczatu jest eskaGO.pl. Po videoczacie trwa tam "godzina z muzyką Donatana"!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl! Zobacz zapis rozmowy z autorami hitu My Słowianie! [VIDEO, CZAT]
My Słowianie Donatana i Cleo to absolutny hit polskiego YouTube: 2 i pół miliona w dwa dni, 10 milionów w tydzień! Robi wrażenie, co? Na czym polega fenomen słowiańskości? Czy Donatan nie zmieni za chwilę stylu? Czy Cleo zamierza się usamodzielnić? O tym opowiadali w poniedziałek, 18 listopada, na videoczacie ESKA.pl!

eskaGO - od razu po videoczacie dołącz do "godziny z muzyką Donatana"!

Zapis videoczatu z Cleo i Donatanem obejrzycie w tym artykule. Donatan po sukcesie Równonocy gościł już videoczacie ESKA.pl - video z tego wywiadu może obejrzeć TUTAJ >>

Więcej materiałów o My Słowianie Donatana i Cleo na ESKA.pl:
>> My Słowianie - Donatan i Cleo. Słowiańskie piersi i piękna Luxuria, czyli parodia Nie Lubimy Robić! [VIDEO, TEKST]
>> Kim jest Luxuria - piękna modelka z teledysków Donatana?
>> Kim jest Cleo? Dowiedz się więcej o autorce My Słowianie

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson w streamie online to szansa na zobaczenie ostatniej walki Andrzeja Gołoty bez telewizora w domu. Zbieramy legalne i oficjalne linki do walki Gołota vs Nicholson online. Gotowi na Kiss With A Fist od pięściarzy nawet w sieci?
21/10/2014 16:32
Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]

Nowa płyta Donatana i Cleo Hiper/Chimera będzie dostępna w sklepach już w listopadzie. Nadal trwa przedsprzedaż krążka. Jak dostać autograf na płycie i nie zapłacić za wysyłkę? Zobacz wszystkie atrakcje, które przygotowali dla wiernych fanów Donatan i Cleo!
21/10/2014 16:25
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Jacy są prywatnie: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Zobacz ekskluzywne wywiady i sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 16:05
Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w transmisji na żywo w telewizji i internecie  - ostatnią walkę Gołoty zobaczyć można tu i tu. Biorąc pod Eskową lupę transmisje live z walki Gołoty z Nicholsonem mamy dla Wasz także przeboje na rozgrzewkę przed emocjami prosto z ringu. Klikajcie po więcej już teraz!
21/10/2014 15:50
Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]
0

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin? Tak to możliwe! Siostra Cristina Scuccia, zwyciężczyni The Voice of Italy, właśnie wydała pierwszy singiel, na który wybrała hit Madonny. Na YouTube dostępny jest również teledysk z siostrą Cristiną Scuccią, śpiewającą Like a Virgin. Które wykonanie utworu oceniacie lepiej? Zakonnicy z The Voice of Italy, czy oryginalną wersję Madonny?
21/10/2014 15:32
Walka Gołota vs Nicholson: o której godzinie? 1 Moment, którego nie można przegapić [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: o której godzinie? 1 Moment, którego nie można przegapić [VIDEO]

O której zaczyna się walka Gołota vs Nicholson, wie każdy fan polskiego boksera. Dla tych, którzy podobnie jak oni, nie chcą przegapić walki Gołoty z Nicholsonem serwujemy informacje, co go godziny starcia. Zobaczcie już teraz, o której walka Gołoty w TV - 1 Moment warty obejrzenia!
21/10/2014 14:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]