WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO] - Eurowizja 2014 - reprezentant Polski to Donatan i Cleo?

Tagi związane z Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]: donatan i cleo na eurowizji 2014, eurowizja 2014 polska, eurowizja 2014 polski kandydat

Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]

RSS 20/02/2014 10:24 Komentarze
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy zwierzyli się właśnie, że dostali taką oficjalną propozycję, ale nie wiedzą, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!
Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe a nawet bardzo prawdopodobne! Muzyczny producent i jego wokalistka zwierzyli się właśnie na swoich oficjalnych kontach facebookowych, że dostali taką propozycję, ale nie są pewni, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!

Donatan 19 lutego o 23:00
JEDNAK! Zostaliśmy zaproszeni przez TVP na tajemnicze spotkanie i dziś je odbyliśmy. Ponoć piszecie do TVP masę maili i listów prosząc ( i żądając ) żeby wysłać nas na Eurowizję. Na dzień dzisiejszy nie wiemy co powiedzieć...uczucia mieszane...idę spać

>>> Czy Donatan i Cleo mieliby szansę wygrać Eurowizję?

CLEO 20 lutego o 9:20
Wczoraj zostaliśmy zaproszeni do TVP na rozmowę podczas której poproszono mnie i Donatana o wzięcie udziału w nadchodzącej Eurowizji. Co o tym myślicie ? Co zrobilibyście na moim miejscu?

Donatan 20 lutego o 9:20
Wasza opinia. Jechać na Eurowizję bez spiny dla samego "portfolio wspomnień" gdzie Cleo powinna zagrać nienerwowo kawałek, pokazać nasz luz, koloryt folkowy i dobrze się bawić bez ciśnień. Czy też nie podejmować żadnych działań w tym temacie bo to dziwna sytuacja a ostatnie Polskie występy na Eurowizji zawsze były słabe ?
Otwarty temat do dyskusji - słucham Was


Czy Donatan i Cleo na Eurowizji 2014 to dobry pomysł? Czy autorzy hitu My Słowianie się zgodzą? Sprawdzaj najnowsze info na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. już w sobotę 27 maja. Czekają nas niezwykłe emocje i piękne występy, a to wszystko w TV i relacja na żywo na ESKA.pl
27/05/2016 23:49
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
27/05/2016 21:46
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
27/05/2016 21:31
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
27/05/2016 20:30
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
27/05/2016 19:18
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
27/05/2016 19:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

27/05/2016 19:17

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA