WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO] - Eurowizja 2014 - reprezentant Polski to Donatan i Cleo?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]: donatan i cleo na eurowizji 2014, eurowizja 2014 polska, eurowizja 2014 polski kandydat

Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]

RSS 20/02/2014 10:24 Komentarze 0
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy zwierzyli się właśnie, że dostali taką oficjalną propozycję, ale nie wiedzą, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!
Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe a nawet bardzo prawdopodobne! Muzyczny producent i jego wokalistka zwierzyli się właśnie na swoich oficjalnych kontach facebookowych, że dostali taką propozycję, ale nie są pewni, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!

Donatan 19 lutego o 23:00
JEDNAK! Zostaliśmy zaproszeni przez TVP na tajemnicze spotkanie i dziś je odbyliśmy. Ponoć piszecie do TVP masę maili i listów prosząc ( i żądając ) żeby wysłać nas na Eurowizję. Na dzień dzisiejszy nie wiemy co powiedzieć...uczucia mieszane...idę spać

>>> Czy Donatan i Cleo mieliby szansę wygrać Eurowizję?

CLEO 20 lutego o 9:20
Wczoraj zostaliśmy zaproszeni do TVP na rozmowę podczas której poproszono mnie i Donatana o wzięcie udziału w nadchodzącej Eurowizji. Co o tym myślicie ? Co zrobilibyście na moim miejscu?

Donatan 20 lutego o 9:20
Wasza opinia. Jechać na Eurowizję bez spiny dla samego "portfolio wspomnień" gdzie Cleo powinna zagrać nienerwowo kawałek, pokazać nasz luz, koloryt folkowy i dobrze się bawić bez ciśnień. Czy też nie podejmować żadnych działań w tym temacie bo to dziwna sytuacja a ostatnie Polskie występy na Eurowizji zawsze były słabe ?
Otwarty temat do dyskusji - słucham Was


Czy Donatan i Cleo na Eurowizji 2014 to dobry pomysł? Czy autorzy hitu My Słowianie się zgodzą? Sprawdzaj najnowsze info na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]

Świąteczne piosenki 2014 nagrywają również polscy artyści. Wśród nich Igor Herbut. Świąteczną piosenkę LemON mamy dla Was na ESKA.pl. Posłuchajcie Płatek (świątecznie) od LemON na święta 2014 już teraz na naszej stronie. Czy to najlepsza z polskich piosenek na święta z tego roku?
18/12/2014 13:47
Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]
0

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Daty wolnych dni dla uczniów szkół podstawowych i średnich właśnie zostały ujawnione. Sprawdź, kiedy w Twoim województwie przypadnie czas zimowych krótkich wakacji i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman!
18/12/2014 13:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska