WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO] - Eurowizja 2014 - reprezentant Polski to Donatan i Cleo?

Tagi związane z Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]: donatan i cleo na eurowizji 2014, eurowizja 2014 polska, eurowizja 2014 polski kandydat

Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]

RSS 20/02/2014 10:24 Komentarze
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy zwierzyli się właśnie, że dostali taką oficjalną propozycję, ale nie wiedzą, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!
Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe a nawet bardzo prawdopodobne! Muzyczny producent i jego wokalistka zwierzyli się właśnie na swoich oficjalnych kontach facebookowych, że dostali taką propozycję, ale nie są pewni, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!

Donatan 19 lutego o 23:00
JEDNAK! Zostaliśmy zaproszeni przez TVP na tajemnicze spotkanie i dziś je odbyliśmy. Ponoć piszecie do TVP masę maili i listów prosząc ( i żądając ) żeby wysłać nas na Eurowizję. Na dzień dzisiejszy nie wiemy co powiedzieć...uczucia mieszane...idę spać

>>> Czy Donatan i Cleo mieliby szansę wygrać Eurowizję?

CLEO 20 lutego o 9:20
Wczoraj zostaliśmy zaproszeni do TVP na rozmowę podczas której poproszono mnie i Donatana o wzięcie udziału w nadchodzącej Eurowizji. Co o tym myślicie ? Co zrobilibyście na moim miejscu?

Donatan 20 lutego o 9:20
Wasza opinia. Jechać na Eurowizję bez spiny dla samego "portfolio wspomnień" gdzie Cleo powinna zagrać nienerwowo kawałek, pokazać nasz luz, koloryt folkowy i dobrze się bawić bez ciśnień. Czy też nie podejmować żadnych działań w tym temacie bo to dziwna sytuacja a ostatnie Polskie występy na Eurowizji zawsze były słabe ?
Otwarty temat do dyskusji - słucham Was


Czy Donatan i Cleo na Eurowizji 2014 to dobry pomysł? Czy autorzy hitu My Słowianie się zgodzą? Sprawdzaj najnowsze info na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program