WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO] - Eurowizja 2014 - reprezentant Polski to Donatan i Cleo?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]: donatan i cleo na eurowizji 2014, eurowizja 2014 polska, eurowizja 2014 polski kandydat

Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]

RSS 20/02/2014 10:24 Komentarze 0
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy zwierzyli się właśnie, że dostali taką oficjalną propozycję, ale nie wiedzą, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!
Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe a nawet bardzo prawdopodobne! Muzyczny producent i jego wokalistka zwierzyli się właśnie na swoich oficjalnych kontach facebookowych, że dostali taką propozycję, ale nie są pewni, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!

Donatan 19 lutego o 23:00
JEDNAK! Zostaliśmy zaproszeni przez TVP na tajemnicze spotkanie i dziś je odbyliśmy. Ponoć piszecie do TVP masę maili i listów prosząc ( i żądając ) żeby wysłać nas na Eurowizję. Na dzień dzisiejszy nie wiemy co powiedzieć...uczucia mieszane...idę spać

>>> Czy Donatan i Cleo mieliby szansę wygrać Eurowizję?

CLEO 20 lutego o 9:20
Wczoraj zostaliśmy zaproszeni do TVP na rozmowę podczas której poproszono mnie i Donatana o wzięcie udziału w nadchodzącej Eurowizji. Co o tym myślicie ? Co zrobilibyście na moim miejscu?

Donatan 20 lutego o 9:20
Wasza opinia. Jechać na Eurowizję bez spiny dla samego "portfolio wspomnień" gdzie Cleo powinna zagrać nienerwowo kawałek, pokazać nasz luz, koloryt folkowy i dobrze się bawić bez ciśnień. Czy też nie podejmować żadnych działań w tym temacie bo to dziwna sytuacja a ostatnie Polskie występy na Eurowizji zawsze były słabe ?
Otwarty temat do dyskusji - słucham Was


Czy Donatan i Cleo na Eurowizji 2014 to dobry pomysł? Czy autorzy hitu My Słowianie się zgodzą? Sprawdzaj najnowsze info na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u  młodej gwiazdy [VIDEO]
0

Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u młodej gwiazdy [VIDEO]

Marta Bijan, finalistka X Factor 4, zaśpiewała swoją piosenkę Ciemno w Filharmonii Śląskiej. Zobacz specjalny występ Marty Bijan z nastrojowym utworem na ESKA.pl
24/10/2014 15:35
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
24/10/2014 14:54
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
24/10/2014 14:51
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl