Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO] - Eurowizja 2014 - reprezentant Polski to Donatan i Cleo?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]: donatan i cleo na eurowizji 2014, eurowizja 2014 polska, eurowizja 2014 polski kandydat

Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]

RSS 20/02/2014 10:24 Komentarze 0
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy zwierzyli się właśnie, że dostali taką oficjalną propozycję, ale nie wiedzą, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!
Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo na Eurowizji 2014? To możliwe! Muzycy pytają o zdanie swych fanów! [VIDEO]
Donatan i Cleo jako reprezentanci Polski na Eurowizji 2014? To możliwe a nawet bardzo prawdopodobne! Muzyczny producent i jego wokalistka zwierzyli się właśnie na swoich oficjalnych kontach facebookowych, że dostali taką propozycję, ale nie są pewni, co zrobić, więc... pytają o zdanie swych fanów!

Donatan 19 lutego o 23:00
JEDNAK! Zostaliśmy zaproszeni przez TVP na tajemnicze spotkanie i dziś je odbyliśmy. Ponoć piszecie do TVP masę maili i listów prosząc ( i żądając ) żeby wysłać nas na Eurowizję. Na dzień dzisiejszy nie wiemy co powiedzieć...uczucia mieszane...idę spać

>>> Czy Donatan i Cleo mieliby szansę wygrać Eurowizję?

CLEO 20 lutego o 9:20
Wczoraj zostaliśmy zaproszeni do TVP na rozmowę podczas której poproszono mnie i Donatana o wzięcie udziału w nadchodzącej Eurowizji. Co o tym myślicie ? Co zrobilibyście na moim miejscu?

Donatan 20 lutego o 9:20
Wasza opinia. Jechać na Eurowizję bez spiny dla samego "portfolio wspomnień" gdzie Cleo powinna zagrać nienerwowo kawałek, pokazać nasz luz, koloryt folkowy i dobrze się bawić bez ciśnień. Czy też nie podejmować żadnych działań w tym temacie bo to dziwna sytuacja a ostatnie Polskie występy na Eurowizji zawsze były słabe ?
Otwarty temat do dyskusji - słucham Was


Czy Donatan i Cleo na Eurowizji 2014 to dobry pomysł? Czy autorzy hitu My Słowianie się zgodzą? Sprawdzaj najnowsze info na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI: sms, wierszyki, śmieszne życzenia, piosenki - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI: sms, wierszyki, śmieszne życzenia, piosenki - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
26/05/2015 11:28
Icona Pop - Emergency: nowa piosenka autorek I Love It. To taneczny hit lata 2015? [AUDIO]
0

Icona Pop - Emergency: nowa piosenka autorek I Love It. To taneczny hit lata 2015? [AUDIO]

Nowa piosenka Icona Pop Emergency to propozycja na lato 2015, która może dorównać popularności przebojowi I Love It. Dziewczyny z Icona Pop wracają z nową piosenką 2015 zajmując więc mocną pozycję na starcie wyścigu o hit lata 2015. Posłuchajcie porywającego do tańca audio Emergency Icona Pop już teraz na ESKA.pl i zobaczcie, co numer robi z jego autorkami!
26/05/2015 11:23
Barbara Kurdej Szatan otwarcie przyznała się, że... Uwaga na kolejny wirus na Facebooku [VIDEO]
0

Barbara Kurdej Szatan otwarcie przyznała się, że... Uwaga na kolejny wirus na Facebooku [VIDEO]

  Barbara Kurdej Szatan, a właściwie plotka o niej robi furorę na Facebooku. Chodzi wiadomość o tym, że blondynka z reklamy otwarcie przyznała się, że... no właśnie. Co tak rozpala internautów, że udostępniają wiadomość? Sprawdź! Ma dziewczyna odwagę! 
26/05/2015 11:00
Dzień Matki 2015: mamy najpopularniejsze na Spotify w Polsce. Zobaczcie zestawienie na 26 maja [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015: mamy najpopularniejsze na Spotify w Polsce. Zobaczcie zestawienie na 26 maja [VIDEO]

Dzień Matki 2015 na Spotify to ranking najpopularniejszych mam, które na co dzień nagrywają hity i koncertują na scenie. Na Dzień Mamy 26 maja 2015 od Spotify mamy dla Was dwa zestawienia - mam najczęściej odtwarzanych w Polsce i mam, których hity grane są najczęściej w ogóle. Zobaczcie już teraz i świętujcie muzyczne Dzień Matki 2015!
26/05/2015 10:56
#sorrymamo – z okazji Dnia Matki gwiazdy i internauci przepraszają swoje mamy hashtagiem #sorrymom!
0

#sorrymamo – z okazji Dnia Matki gwiazdy i internauci przepraszają swoje mamy hashtagiem #sorrymom!

#sorrymamo czyli z okazji Dnia Matki przepraszamy swoje mamy. Niektórzy twierdzą, iż to Dzień Matki jest jednym z najważniejszych świąt w całym roku kalendarzowym. Z tej okazji Radio ESKA i ESKA.pl zorganizowały internetową akcję mającą na celu przeproszenie mam za czyny, do których jeszcze się nie przyznaliśmy. Wyznajcie wszystkie do tej pory ukrywane 'grzeszki' przypisując jednocześnie hashtag #sorrymamo - tak jak zrobiły to gwiazdy!     
26/05/2015 10:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska