WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - nowy teledysk już gotowy! Kiedy premiera nowego klipu? [VIDEO] - Donatan i Cleo - nowy teledysk już gotowy! Premiera nowego teledysku Donatana i Cleo

Tagi związane z Donatan i Cleo - nowy teledysk już gotowy! Kiedy premiera nowego klipu? [VIDEO]: Donatan i Cleo, nowości muzyczne 2014, nowy teledysk Donatana, Donatan i Cleo w nowym klipie, Donatan i Cleo klip, Donatan i Cleo w Lubniewicach, premiery muzyczne 2014

Donatan i Cleo - nowy teledysk już gotowy! Kiedy premiera nowego klipu? [VIDEO]

RSS 18/07/2014 09:37 Komentarze
Donatan i Cleo zakończyli pracę nad nowym teledyskiem. Informację tę producent muzyczny przekazał na Facebooku. W teledysku gościnnie pojawił się zespół Enej. Kiedy odbędzie się premiera teledysku? Sprawdź na eska.pl
Donatan i Cleo Donatan i Cleo zakończyli pracę nad nowym teledyskiem / wbf
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - nowy teledysk już gotowy! Kiedy premiera nowego klipu? [VIDEO]
Donatan i Cleo skończyli pracę nad nowym teledyskiem. Nowy klip nagrywany był w małej miejscowości - Lubniewice. O czym będzie nowy teledysk Donatana i Cleo? Tego na razie muzycy nie chcą zdradzać - wszystko jest owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że w klipie pojawią się mieszkańcy gminy Lubniewice. Nie zabraknie też pięknych krajobrazów. Klip nagrywany był nad miejscowym jeziorem. Sądząc po wpisach na Facebooku Donatan to prawdziwy pracoholik. Producent spędził na planie nowego teledysku 48 godzin.

 
Post użytkownika Donatan.


Kiedy premiera nowego teledysku Donatana i Cleo? Tego jeszcze nie wiadomo. Widać, że muzycy chcą zaskoczyć swoich fanów. Tymczasem wygląda na to, że Donatan rzucił się w wir pracy nad kolejnym klipem. W nowym teledysku prawdopodobnie wystąpi zespół Enej. Dowodem na to jest następujący wpis:

 
Post użytkownika Enej.

Dla wszystkich tych, którzy śledzą poczynania Donatana i Cleo przypominamy, że muzycy są nominowani aż w trzech kategoriach do tegorocznej nagrody Eska Music Awards 2014. Sama Cleo jest nominowana do tytułu Najlepszej Artystki EMA 2014. Co zrobić, by Donatan i Cleo zdobyli statuetkę Radia Eska? Wystarczy kliknąć w miniaturkę z ich zdjęciem na stronie Eska Music Awards >>>TUTUAJ<<<

Tymczasem ostatni klip Donatana i Cleo
:

deri
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA