Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Donatana z Luxurią
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]: donatan równonoc, donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, donatan my słowianie, donatan i cleo my słowianie teledysk

Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]

RSS 04/11/2013 15:02 Komentarze 0
Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk do nowej piosenki Donatana już na YouTube! Co przygotował i jak zapowiada swój nowy klip autor przebojowego Nie Lubimy Robić? Sprawdź na Eska.pl!
Donatan - My Słowianie / https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie. Nowa piosenka i teledysk Donatana pojawiły się na YouTube już dziś, 4 listopada! Kilka dni temu Donatan zapowiadał na swoim Facebooku, że nowy klip z udziałem znanej z Nie Lubimy Robić Luxurii Astaroth podniesie wszystkim ciśnienie. 3 listopada, w przeddzień zapowiedzianej premiery video do My Słowianie, Donatan zdradził jeszcze więcej:

PODSUMOWANIE : w kawałku z CLEO "MY SŁOWIANIE"
BĘDZIE :
- mój tłuściutki bit z którego jestem bardzo bardzo zadowolony
- swojski klimat
- urokliwa Polska wieś
- tutorial dla dobrej gospodyni
- LUXURIA i 19 innych dziewczyn
- synchroniczne ubijanie masła i sparodiowany klip Nie lubimy robić
- sceny kaskaderskie ( lub po prostu cycki jak kto woli )

>>> Tutaj gramy, nie gadamy! <<<

NIE BĘDZIE :
- powagi i patosu
- kontynuacji Równonocy
- rapu ( tak tak kawałek nie jest rapowy )
- ferrari
i lipy


- tak napisał Donatan na swoim Facebooku.

Teraz możemy się wreszcie przekonać, czym Donatan chce zaskoczyć fanów w nagrodę za ponad 10 milionów odsłon poprzedniego klipu - Nie Lubimy Robić. Zobacz Donatan ft. Cleo - My, Słowianie - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Radwańska na żywo - gdzie oglądać mecz Wimbledon 2015 Radwańska - Keys WYNIK
0

Radwańska na żywo - gdzie oglądać mecz Wimbledon 2015 Radwańska - Keys WYNIK

Radwańska - Keys: mecz o półfinał Wimbledonu 7 lipca 2015 zaplanowano na 16.30. Od tego spotkania zależy czy Isia po raz czwarty zagra w półfinale wielkoszlemowego turmieju. Sprawdź gdzie oglądać mecz i jakie Radwańska ma szanse na przejście do kolejnej rundy.
07/07/2015 11:03
Zdjęcia Bobbi Kristiny na łożu śmierci do kupienia! Będzie publikacja?
0

Zdjęcia Bobbi Kristiny na łożu śmierci do kupienia! Będzie publikacja?

Zdjęcia Bobbi Kristiny na łożu śmierci to wysoko wycenione i oczywiście kontrowersyjne fotografie, które jednemu z amerykańskich serwisów plotkarskich chciał sprzedać anonimowy członek rodziny córki Whitney Houston. Czy świat zobaczy Bobbi Kristinę w hospicjum, ile za zdjęcia chce ich autor i co na to rodzina dziewczyny? Odpowiedzi na ESKA.pl.
07/07/2015 10:55
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?
0

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia nagich pośladków wokalisty są bardziej HOT niż upały w Polsce? Zobacz, jak spędza wakacje 2015 Justin Bieber! Czy takie fotki mają podbić zainteresowanie jego nowym teledyskiem nagranym wraz z Diplo i Skrillexem?
07/07/2015 10:52
Gorąca 20 Premiera: Silento - Watch Me (Whip/Nae Nae) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Silento - Watch Me (Whip/Nae Nae) [VIDEO]

Silento - Watch Me (Whip/Nae Nae) to wtorkowa propozycja do listy przebojów Radia ESKA. Ten kawałek w Stanach jest już ogromnym przebojem - między innymi dzięki temu, że wiele grup tanecznych nagrało do niego własne klipy, które zdobywają dziesiątki milionów odsłon na YouTube! Czy utwór Silento chwyci także w Europie? Posłuchaj i sprawdź!    
07/07/2015 10:34
Eiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya bohaterem google doodle 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
07/07/2015 10:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska