WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Donatana z Luxurią
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]: donatan równonoc, donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, donatan my słowianie, donatan i cleo my słowianie teledysk

Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]

RSS 04/11/2013 15:02 Komentarze 0
Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk do nowej piosenki Donatana już na YouTube! Co przygotował i jak zapowiada swój nowy klip autor przebojowego Nie Lubimy Robić? Sprawdź na Eska.pl!
Donatan - My Słowianie / https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie. Nowa piosenka i teledysk Donatana pojawiły się na YouTube już dziś, 4 listopada! Kilka dni temu Donatan zapowiadał na swoim Facebooku, że nowy klip z udziałem znanej z Nie Lubimy Robić Luxurii Astaroth podniesie wszystkim ciśnienie. 3 listopada, w przeddzień zapowiedzianej premiery video do My Słowianie, Donatan zdradził jeszcze więcej:

PODSUMOWANIE : w kawałku z CLEO "MY SŁOWIANIE"
BĘDZIE :
- mój tłuściutki bit z którego jestem bardzo bardzo zadowolony
- swojski klimat
- urokliwa Polska wieś
- tutorial dla dobrej gospodyni
- LUXURIA i 19 innych dziewczyn
- synchroniczne ubijanie masła i sparodiowany klip Nie lubimy robić
- sceny kaskaderskie ( lub po prostu cycki jak kto woli )

>>> Tutaj gramy, nie gadamy! <<<

NIE BĘDZIE :
- powagi i patosu
- kontynuacji Równonocy
- rapu ( tak tak kawałek nie jest rapowy )
- ferrari
i lipy


- tak napisał Donatan na swoim Facebooku.

Teraz możemy się wreszcie przekonać, czym Donatan chce zaskoczyć fanów w nagrodę za ponad 10 milionów odsłon poprzedniego klipu - Nie Lubimy Robić. Zobacz Donatan ft. Cleo - My, Słowianie - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]
1

Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]

Skandal na koncercie Czesława Mozila w Liverpoolu. Czesław Mozil zwyzywał i wyrzucił z widowni dwie osoby za skandaliczne zachowanie. Co się stało na koncercie Mozila w Liverpoolu 24.02.2015? Zobacz film z koncertu na eska.pl
30/01/2015 15:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska