WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Donatana z Luxurią
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]: donatan równonoc, donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, donatan my słowianie, donatan i cleo my słowianie teledysk

Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]

RSS 04/11/2013 15:02 Komentarze 0
Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk do nowej piosenki Donatana już na YouTube! Co przygotował i jak zapowiada swój nowy klip autor przebojowego Nie Lubimy Robić? Sprawdź na Eska.pl!
Donatan - My Słowianie / https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie. Nowa piosenka i teledysk Donatana pojawiły się na YouTube już dziś, 4 listopada! Kilka dni temu Donatan zapowiadał na swoim Facebooku, że nowy klip z udziałem znanej z Nie Lubimy Robić Luxurii Astaroth podniesie wszystkim ciśnienie. 3 listopada, w przeddzień zapowiedzianej premiery video do My Słowianie, Donatan zdradził jeszcze więcej:

PODSUMOWANIE : w kawałku z CLEO "MY SŁOWIANIE"
BĘDZIE :
- mój tłuściutki bit z którego jestem bardzo bardzo zadowolony
- swojski klimat
- urokliwa Polska wieś
- tutorial dla dobrej gospodyni
- LUXURIA i 19 innych dziewczyn
- synchroniczne ubijanie masła i sparodiowany klip Nie lubimy robić
- sceny kaskaderskie ( lub po prostu cycki jak kto woli )

>>> Tutaj gramy, nie gadamy! <<<

NIE BĘDZIE :
- powagi i patosu
- kontynuacji Równonocy
- rapu ( tak tak kawałek nie jest rapowy )
- ferrari
i lipy


- tak napisał Donatan na swoim Facebooku.

Teraz możemy się wreszcie przekonać, czym Donatan chce zaskoczyć fanów w nagrodę za ponad 10 milionów odsłon poprzedniego klipu - Nie Lubimy Robić. Zobacz Donatan ft. Cleo - My, Słowianie - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiekowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
17/04/2015 16:23
Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]
2

Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku pojawiają się standardowe pytania od uczniów. Wśród nich to, czy da się nie zdać egzaminu gimnazjalnego. Zobaczcie już teraz, ile trzeba mieć punktów na egzaminie gimnazjalnym, żeby zdać i co się dzieje w przypadku 0 pkt na egzaminie gimnazjalnym.
17/04/2015 15:50
Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]
0

Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]

Britney Spears nagrała cover hitu Tom's Diner na płytę Giorgio Morodera. Piosenkarka jest jedną z wielu gwiazd, które będzie można usłyszeć na albumie Déjà Vu słynnego włoskiego producenta. Sprawdź szczegóły  posłuchaj oryginału Tom's Diner w wykonaniu Suzanne Vega na ESKA.pl
17/04/2015 15:36
Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]

Flo Rida ft. Robin Thicke & Verdine White - I Don’t Like It, I Love It to piątkowa premiera w Gorącej 20. Lyric video z popularnymi serwisami społecznościowymi w tle do kawałka amerykańskiego rapera do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl
17/04/2015 14:28
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
17/04/2015 13:53
Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]

Nowa piosenka i teledysk Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj właśnie pojawiła się na YouTube! Kochaj i Żyj to tytułowy singiel z nowej płyty pochodzącego z Ukrainy zespołu Kozak System, która ukaże się już 30 kwietnia.
17/04/2015 13:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska