WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Donatana z Luxurią

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]: donatan równonoc, donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, donatan my słowianie, donatan i cleo my słowianie teledysk

Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]

RSS 04/11/2013 15:02 Komentarze
Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk do nowej piosenki Donatana już na YouTube! Co przygotował i jak zapowiada swój nowy klip autor przebojowego Nie Lubimy Robić? Sprawdź na Eska.pl!
Donatan - My Słowianie / https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie. Nowa piosenka i teledysk Donatana pojawiły się na YouTube już dziś, 4 listopada! Kilka dni temu Donatan zapowiadał na swoim Facebooku, że nowy klip z udziałem znanej z Nie Lubimy Robić Luxurii Astaroth podniesie wszystkim ciśnienie. 3 listopada, w przeddzień zapowiedzianej premiery video do My Słowianie, Donatan zdradził jeszcze więcej:

PODSUMOWANIE : w kawałku z CLEO "MY SŁOWIANIE"
BĘDZIE :
- mój tłuściutki bit z którego jestem bardzo bardzo zadowolony
- swojski klimat
- urokliwa Polska wieś
- tutorial dla dobrej gospodyni
- LUXURIA i 19 innych dziewczyn
- synchroniczne ubijanie masła i sparodiowany klip Nie lubimy robić
- sceny kaskaderskie ( lub po prostu cycki jak kto woli )

>>> Tutaj gramy, nie gadamy! <<<

NIE BĘDZIE :
- powagi i patosu
- kontynuacji Równonocy
- rapu ( tak tak kawałek nie jest rapowy )
- ferrari
i lipy


- tak napisał Donatan na swoim Facebooku.

Teraz możemy się wreszcie przekonać, czym Donatan chce zaskoczyć fanów w nagrodę za ponad 10 milionów odsłon poprzedniego klipu - Nie Lubimy Robić. Zobacz Donatan ft. Cleo - My, Słowianie - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
27/05/2016 21:46
Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. już w sobotę 27 maja. Czekają nas niezwykłe emocje i piękne występy, a to wszystko w TV i relacja na żywo na ESKA.pl
27/05/2016 21:45
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
27/05/2016 21:31
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
27/05/2016 20:30
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
27/05/2016 19:18
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
27/05/2016 19:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

27/05/2016 19:17

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA