WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Donatana z Luxurią
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]: donatan równonoc, donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, donatan my słowianie, donatan i cleo my słowianie teledysk

Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]

RSS 04/11/2013 15:02 Komentarze 0
Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk do nowej piosenki Donatana już na YouTube! Co przygotował i jak zapowiada swój nowy klip autor przebojowego Nie Lubimy Robić? Sprawdź na Eska.pl!
Donatan - My Słowianie / https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie. Nowa piosenka i teledysk Donatana pojawiły się na YouTube już dziś, 4 listopada! Kilka dni temu Donatan zapowiadał na swoim Facebooku, że nowy klip z udziałem znanej z Nie Lubimy Robić Luxurii Astaroth podniesie wszystkim ciśnienie. 3 listopada, w przeddzień zapowiedzianej premiery video do My Słowianie, Donatan zdradził jeszcze więcej:

PODSUMOWANIE : w kawałku z CLEO "MY SŁOWIANIE"
BĘDZIE :
- mój tłuściutki bit z którego jestem bardzo bardzo zadowolony
- swojski klimat
- urokliwa Polska wieś
- tutorial dla dobrej gospodyni
- LUXURIA i 19 innych dziewczyn
- synchroniczne ubijanie masła i sparodiowany klip Nie lubimy robić
- sceny kaskaderskie ( lub po prostu cycki jak kto woli )

>>> Tutaj gramy, nie gadamy! <<<

NIE BĘDZIE :
- powagi i patosu
- kontynuacji Równonocy
- rapu ( tak tak kawałek nie jest rapowy )
- ferrari
i lipy


- tak napisał Donatan na swoim Facebooku.

Teraz możemy się wreszcie przekonać, czym Donatan chce zaskoczyć fanów w nagrodę za ponad 10 milionów odsłon poprzedniego klipu - Nie Lubimy Robić. Zobacz Donatan ft. Cleo - My, Słowianie - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja na żywo. Kto odpadnie z trzeciej bitwy The Voice of Poland 5?
0

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja na żywo. Kto odpadnie z trzeciej bitwy The Voice of Poland 5?

The Voice of Poland 5. odc. 8 - przed nami druga bitwa muzycznego show. 25 października 2014 roku na ringu do walki staną Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji na żywo z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: