WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Donatana z Luxurią

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]: donatan równonoc, donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, donatan my słowianie, donatan i cleo my słowianie teledysk

Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]

RSS 04/11/2013 15:02 Komentarze
Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk do nowej piosenki Donatana już na YouTube! Co przygotował i jak zapowiada swój nowy klip autor przebojowego Nie Lubimy Robić? Sprawdź na Eska.pl!
Donatan - My Słowianie / https://www.facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie. Teledysk, który podniesie wszystkim ciśnienie już w sieci! [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie. Nowa piosenka i teledysk Donatana pojawiły się na YouTube już dziś, 4 listopada! Kilka dni temu Donatan zapowiadał na swoim Facebooku, że nowy klip z udziałem znanej z Nie Lubimy Robić Luxurii Astaroth podniesie wszystkim ciśnienie. 3 listopada, w przeddzień zapowiedzianej premiery video do My Słowianie, Donatan zdradził jeszcze więcej:

PODSUMOWANIE : w kawałku z CLEO "MY SŁOWIANIE"
BĘDZIE :
- mój tłuściutki bit z którego jestem bardzo bardzo zadowolony
- swojski klimat
- urokliwa Polska wieś
- tutorial dla dobrej gospodyni
- LUXURIA i 19 innych dziewczyn
- synchroniczne ubijanie masła i sparodiowany klip Nie lubimy robić
- sceny kaskaderskie ( lub po prostu cycki jak kto woli )

>>> Tutaj gramy, nie gadamy! <<<

NIE BĘDZIE :
- powagi i patosu
- kontynuacji Równonocy
- rapu ( tak tak kawałek nie jest rapowy )
- ferrari
i lipy


- tak napisał Donatan na swoim Facebooku.

Teraz możemy się wreszcie przekonać, czym Donatan chce zaskoczyć fanów w nagrodę za ponad 10 milionów odsłon poprzedniego klipu - Nie Lubimy Robić. Zobacz Donatan ft. Cleo - My, Słowianie - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Julian Perretta - I Cry. Uczuciowy kawałek z klubowym bitem!
0

Gorąca 20 Premiera: Julian Perretta - I Cry. Uczuciowy kawałek z klubowym bitem!

Julian Perretta - I Cry: to premiera w Gorącej 20! Brytyjski wokalista ze swoim sentymentalnym kawałkiem dołączy do grona propozycji listy przebojów Eski w czwartek, 28 lipca. Odpalcie radio punktualnie o godzinie 18:00, a już teraz obejrzyjcie teledysk do premiery w G20!
28/07/2016 10:32
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 18:00
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...