WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO] - Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl

Tagi związane z Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]: doda teledyski, doda piosenki, doda blog, doda dziekuje, doda 2 bajki, doda xxx, doda f**k it, doda virgin, doda trasa koncertowa

Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/02/2013 18:08 Komentarze
Doda wyrusza w trasę koncertową. Wokalistka potwierdziła to na Facebooku. W 2013 roku ukaże się również jej nowa płyta i zostanie reaktywowany zespół Virgin, którego była wokalistką. Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl!
Doda / Doda - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]
Doda potwierdziła trasę koncertową! Rok 2013 będzie dla wokalistki wyjątkowo pracowity. Niebawem ukaże się jej nowa płyta. Doda w rozmowie z Eska.pl powiedziała, że płyta będzie nosiła tytuł Spectra. W tym roku wokalistka razem z Tomaszem Lubertem planuje reaktywację grupy Virgin, w której zadebiutowała. Doda promowała ten zespół biorąc udział w Barze, jednym z pierwszych polskich reality show. Popularność przyniosła jej piosenka Kiedy Noc Nadchodzi. Ostatnio głośno było o Dodzie dzięki duetowi z Fokusem z zespołu Pokahontaz i Paktofonika. Wspólnie nagrali kontrowersyjny singiel F**k It, do którego powstał ostry klip, w którym Doda i Fokus walczą ze sobą!

Jestem podexxxcytowana!! Właśnie zaczęliśmy przygotowywania do nowej trasy koncertowej. Wczoraj spotkanie z tancerzami ( ooo tak..dużo dancehall), dziś w teatrze projektujemy nowa scenografię ,od poniedziałku tworzymy nowe wizualizacje.calkowicie nowe show;) can't wait!!!!!!!!FLY HIGH TOUR - napisała na Facebooku.

Zobacz na Eska.pl F**k It Dody i Fokusa bez cenzury

Doda ostatnio zaprzyjaźniła się z Honey! Dziewczyny razem ostro imprezują, a na Facebooku opublikowały fotki ze wspólnych szaleństw. Być może zdecydują się na współpracę muzyczną. To mógłby być jeden z najciekawszych duetów ostatnich miesięcy.

Zobacz Katharsis - Doda



Zobacz Twa Energia - Doda i Dżaga




Zobacz Bad Girls - Doda




Nie czytałeś jeszcze?

Florence And The Machine gwiazdą Coke Live Music Festival 2013

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016