WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO] - Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]: doda teledyski, doda piosenki, doda blog, doda dziekuje, doda 2 bajki, doda xxx, doda f**k it, doda virgin, doda trasa koncertowa

Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/02/2013 18:08 Komentarze 0
Doda wyrusza w trasę koncertową. Wokalistka potwierdziła to na Facebooku. W 2013 roku ukaże się również jej nowa płyta i zostanie reaktywowany zespół Virgin, którego była wokalistką. Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl!
Doda / Doda - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]
Doda potwierdziła trasę koncertową! Rok 2013 będzie dla wokalistki wyjątkowo pracowity. Niebawem ukaże się jej nowa płyta. Doda w rozmowie z Eska.pl powiedziała, że płyta będzie nosiła tytuł Spectra. W tym roku wokalistka razem z Tomaszem Lubertem planuje reaktywację grupy Virgin, w której zadebiutowała. Doda promowała ten zespół biorąc udział w Barze, jednym z pierwszych polskich reality show. Popularność przyniosła jej piosenka Kiedy Noc Nadchodzi. Ostatnio głośno było o Dodzie dzięki duetowi z Fokusem z zespołu Pokahontaz i Paktofonika. Wspólnie nagrali kontrowersyjny singiel F**k It, do którego powstał ostry klip, w którym Doda i Fokus walczą ze sobą!

Jestem podexxxcytowana!! Właśnie zaczęliśmy przygotowywania do nowej trasy koncertowej. Wczoraj spotkanie z tancerzami ( ooo tak..dużo dancehall), dziś w teatrze projektujemy nowa scenografię ,od poniedziałku tworzymy nowe wizualizacje.calkowicie nowe show;) can't wait!!!!!!!!FLY HIGH TOUR - napisała na Facebooku.

Zobacz na Eska.pl F**k It Dody i Fokusa bez cenzury

Doda ostatnio zaprzyjaźniła się z Honey! Dziewczyny razem ostro imprezują, a na Facebooku opublikowały fotki ze wspólnych szaleństw. Być może zdecydują się na współpracę muzyczną. To mógłby być jeden z najciekawszych duetów ostatnich miesięcy.

Zobacz Katharsis - Doda



Zobacz Twa Energia - Doda i Dżaga




Zobacz Bad Girls - Doda




Nie czytałeś jeszcze?

Florence And The Machine gwiazdą Coke Live Music Festival 2013

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Must Be The Music 9. odcinek 6 z 26.04.2015 - kto odpadł a kto przeszedł dalej? Jak poszło uczestnikom kolejnego odcinka Must Be The Music. Sprawdź na ESKA.pl 
26/04/2015 21:57
Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski w Mamy Cię - odcinek z idolem nastolatek został wyemitowany w dniu 26.04.2015. W co został wkręcony Dawid Kwiatkowski? 
26/04/2015 20:27
Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
5

Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski, 17-latek, stał się gwiazdą już nie tylko internetu. Piosenki Dawida Kwiatkowskiego na YouTube mają już setki tysięcy odsłon, a liczba jego fanów na Facebooku dobija do 200 tysięcy! Tak właśnie zaczynał Justin Bieber. Poznajcie bliżej Dawida Kwiatkowskiego.
26/04/2015 20:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 19:56
Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]

W 169 notowaniu Golabl Listy na pozycji Nowości zadebiutował utwór Treasured Soul od Michaela Calfana. Teledysk do zobaczenia już teraz na ESKA.pl 
26/04/2015 18:35
MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]
0

MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]

Co to jest MyIdol? Nowa aplikacja na smartfony podbija sieć. Filmik z MyIdol na Facebooku wstawiły już m.in. Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Jak korzystać z MyIdol? Jak stworzyć własną postać i umieścić ją na Facebooku? Na ESKA.pl bierzemy pod lupę aplikację MyIdol! 
26/04/2015 18:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska