Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO] - Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl

Tagi związane z Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]: doda teledyski, doda piosenki, doda blog, doda dziekuje, doda 2 bajki, doda xxx, doda f**k it, doda virgin, doda trasa koncertowa

Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/02/2013 18:08 Komentarze
Doda wyrusza w trasę koncertową. Wokalistka potwierdziła to na Facebooku. W 2013 roku ukaże się również jej nowa płyta i zostanie reaktywowany zespół Virgin, którego była wokalistką. Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl!
Doda / Doda - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]
Doda potwierdziła trasę koncertową! Rok 2013 będzie dla wokalistki wyjątkowo pracowity. Niebawem ukaże się jej nowa płyta. Doda w rozmowie z Eska.pl powiedziała, że płyta będzie nosiła tytuł Spectra. W tym roku wokalistka razem z Tomaszem Lubertem planuje reaktywację grupy Virgin, w której zadebiutowała. Doda promowała ten zespół biorąc udział w Barze, jednym z pierwszych polskich reality show. Popularność przyniosła jej piosenka Kiedy Noc Nadchodzi. Ostatnio głośno było o Dodzie dzięki duetowi z Fokusem z zespołu Pokahontaz i Paktofonika. Wspólnie nagrali kontrowersyjny singiel F**k It, do którego powstał ostry klip, w którym Doda i Fokus walczą ze sobą!

Jestem podexxxcytowana!! Właśnie zaczęliśmy przygotowywania do nowej trasy koncertowej. Wczoraj spotkanie z tancerzami ( ooo tak..dużo dancehall), dziś w teatrze projektujemy nowa scenografię ,od poniedziałku tworzymy nowe wizualizacje.calkowicie nowe show;) can't wait!!!!!!!!FLY HIGH TOUR - napisała na Facebooku.

Zobacz na Eska.pl F**k It Dody i Fokusa bez cenzury

Doda ostatnio zaprzyjaźniła się z Honey! Dziewczyny razem ostro imprezują, a na Facebooku opublikowały fotki ze wspólnych szaleństw. Być może zdecydują się na współpracę muzyczną. To mógłby być jeden z najciekawszych duetów ostatnich miesięcy.

Zobacz Katharsis - Doda



Zobacz Twa Energia - Doda i Dżaga




Zobacz Bad Girls - Doda




Nie czytałeś jeszcze?

Florence And The Machine gwiazdą Coke Live Music Festival 2013

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli
0

Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli

Byle gest to piosenka z filmu Planeta Singli i z pewnością może stać się wielkim hitem. Łozo i jego pozytywnie nastrajający utwór do posłuchania już teraz - na ESKA.pl!
07/02/2016 00:08
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
06/02/2016 23:59
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
06/02/2016 23:53
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 22:25
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA