WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO] - Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl

Tagi związane z Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]: doda teledyski, doda piosenki, doda blog, doda dziekuje, doda 2 bajki, doda xxx, doda f**k it, doda virgin, doda trasa koncertowa

Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]

RSS 26/02/2013 18:08 Komentarze
Doda wyrusza w trasę koncertową. Wokalistka potwierdziła to na Facebooku. W 2013 roku ukaże się również jej nowa płyta i zostanie reaktywowany zespół Virgin, którego była wokalistką. Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl!
Doda / Doda - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: Doda wyrusza w trasę koncertową! Zobacz największe przeboje Dody na Eska.pl [VIDEO]
Doda potwierdziła trasę koncertową! Rok 2013 będzie dla wokalistki wyjątkowo pracowity. Niebawem ukaże się jej nowa płyta. Doda w rozmowie z Eska.pl powiedziała, że płyta będzie nosiła tytuł Spectra. W tym roku wokalistka razem z Tomaszem Lubertem planuje reaktywację grupy Virgin, w której zadebiutowała. Doda promowała ten zespół biorąc udział w Barze, jednym z pierwszych polskich reality show. Popularność przyniosła jej piosenka Kiedy Noc Nadchodzi. Ostatnio głośno było o Dodzie dzięki duetowi z Fokusem z zespołu Pokahontaz i Paktofonika. Wspólnie nagrali kontrowersyjny singiel F**k It, do którego powstał ostry klip, w którym Doda i Fokus walczą ze sobą!

Jestem podexxxcytowana!! Właśnie zaczęliśmy przygotowywania do nowej trasy koncertowej. Wczoraj spotkanie z tancerzami ( ooo tak..dużo dancehall), dziś w teatrze projektujemy nowa scenografię ,od poniedziałku tworzymy nowe wizualizacje.calkowicie nowe show;) can't wait!!!!!!!!FLY HIGH TOUR - napisała na Facebooku.

Zobacz na Eska.pl F**k It Dody i Fokusa bez cenzury

Doda ostatnio zaprzyjaźniła się z Honey! Dziewczyny razem ostro imprezują, a na Facebooku opublikowały fotki ze wspólnych szaleństw. Być może zdecydują się na współpracę muzyczną. To mógłby być jeden z najciekawszych duetów ostatnich miesięcy.

Zobacz Katharsis - Doda



Zobacz Twa Energia - Doda i Dżaga




Zobacz Bad Girls - Doda




Nie czytałeś jeszcze?

Florence And The Machine gwiazdą Coke Live Music Festival 2013

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 15:32
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 15:32
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
30/07/2016 14:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...