WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA] - Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

Tagi związane z Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]: Do Dzwonka Cafe Soundtrack, Do Dzwonka Cafe piosenki

Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 06/12/2012 12:14 Komentarze
Do Dzwonka Cafe - to składanka piosenek w wykonaniu bohaterów występujących w disneyowskim serialu. Płytę promuje nagranie Święta w Nas - idealny przebój na święta! Zobacz, jakie piosenki znajdą się na składance Do Dzwonka Cafe i posłuchaj kawałka Święta w Nas!
Do Dzwonka Cafe Do Dzwonka Cafe / materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]
Do Dzwonka Cafe to młodzieżowy serial o przyjaźni, pełen ciepła i humoru, emitowany na Disney Channel. Nie brakuje w nim tańca i znakomitej muzyki.

Na składance Do Dzwonka Café znalazły się piosenki w wykonaniu bohaterów występujących w serialu. Płytę promuje piosenka Święta W Nas - idealna na nadchodzący świąteczny czas.

Piosenki z serialu Do Dzwonka Cafe - tracklista

1.Do dzwonka Café
2.To nie sen
3.Disco jest blisko
4.Niby niemożliwe
5.Moja szansa
6.I love you
7.Mam swoją wizję
8.Święta w nas
9.Do dzwonka
10.W dziewczynach siła
11.Pink Rocker 

Do Dzwonka Cafe - Święta W Nas. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?


>>> Glee - The Music Glee The Christmas Album! Zobacz na Eska.pl tracklistę płyty oraz White Christmas w wykonaniu ekipy Glee!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich
0

Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich

Doda wystąpi w teatrze. Wokalistka przygotowuje się do premiery spektaklu, a my zdradzamy, gdzie i za ile można kupić bilety na Słownik Ptaszków Polskich w teatrze IMKA. Sprawdź szczegóły już teraz!
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA