WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA] - Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

Tagi związane z Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]: Do Dzwonka Cafe Soundtrack, Do Dzwonka Cafe piosenki

Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 06/12/2012 12:14 Komentarze
Do Dzwonka Cafe - to składanka piosenek w wykonaniu bohaterów występujących w disneyowskim serialu. Płytę promuje nagranie Święta w Nas - idealny przebój na święta! Zobacz, jakie piosenki znajdą się na składance Do Dzwonka Cafe i posłuchaj kawałka Święta w Nas!
Do Dzwonka Cafe Do Dzwonka Cafe / materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]
Do Dzwonka Cafe to młodzieżowy serial o przyjaźni, pełen ciepła i humoru, emitowany na Disney Channel. Nie brakuje w nim tańca i znakomitej muzyki.

Na składance Do Dzwonka Café znalazły się piosenki w wykonaniu bohaterów występujących w serialu. Płytę promuje piosenka Święta W Nas - idealna na nadchodzący świąteczny czas.

Piosenki z serialu Do Dzwonka Cafe - tracklista

1.Do dzwonka Café
2.To nie sen
3.Disco jest blisko
4.Niby niemożliwe
5.Moja szansa
6.I love you
7.Mam swoją wizję
8.Święta w nas
9.Do dzwonka
10.W dziewczynach siła
11.Pink Rocker 

Do Dzwonka Cafe - Święta W Nas. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?


>>> Glee - The Music Glee The Christmas Album! Zobacz na Eska.pl tracklistę płyty oraz White Christmas w wykonaniu ekipy Glee!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Terminarz meczów EURO 2016 przeprowadzi was przez wszystkie mecze fazy grupowej, aż po finał EURO 2016. Chcesz wiedzieć kto dziś gra na EURO, kiedy mecz Polaków, kto przejdzie do 1/8 finału... sprawdź terminarz na ESKA.pl 
01/07/2016 00:07
Golas na boisku - kibic wbiegł na murawę w meczu Polska Portugalia
0

Golas na boisku - kibic wbiegł na murawę w meczu Polska Portugalia

Kibic na boisku w czasie meczu Polska Portugalia przerwał dogrywkę emocjonującego meczu. Telewizja celowo nie pokazywała jego akcji - ale wielu może zastanawiać co właściwie chciał zrobić. Zobaczcie film
30/06/2016 23:51
Polska - Portugalia: SKRÓT, BRAMKI, MEMY. Kto w półfinale EURO 2016?
0

Polska - Portugalia: SKRÓT, BRAMKI, MEMY. Kto w półfinale EURO 2016?

Pollacy odpadają z EURO 2016 i żegnają się z Francją... Emocjonujący mecz Polska Portugalia to gra nerwów i świetna piłka! Bramki video, skrót meczu, wynik, najlepsze reakcje i memy tylko na ESKA.pl!
30/06/2016 23:47
Lotto WYNIKI losowania 30.06.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.06.2016

Wyniki LOTTO z 30.06.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 czerwca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/06/2016 21:47
Polska - Portugalia: memy i reakcje na EURO 2016
0

Polska - Portugalia: memy i reakcje na EURO 2016

Polska - Portugalia: półfinał Euro 2016 jest nasz! Zobacz najlepsze memy i reakcje po pierwszej połowie ćwierćfinału ME we Francji!
30/06/2016 21:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Hymn na Euro 2016
Piosenka Davida Guetty - This One's For You to HIT czy KIT?
  • HIT
  • KIT
polub
ESKA