WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA] - Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]: Do Dzwonka Cafe Soundtrack, Do Dzwonka Cafe piosenki

Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 06/12/2012 12:14 Komentarze 0
Do Dzwonka Cafe - to składanka piosenek w wykonaniu bohaterów występujących w disneyowskim serialu. Płytę promuje nagranie Święta w Nas - idealny przebój na święta! Zobacz, jakie piosenki znajdą się na składance Do Dzwonka Cafe i posłuchaj kawałka Święta w Nas!
Do Dzwonka Cafe Do Dzwonka Cafe / materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]
Do Dzwonka Cafe to młodzieżowy serial o przyjaźni, pełen ciepła i humoru, emitowany na Disney Channel. Nie brakuje w nim tańca i znakomitej muzyki.

Na składance Do Dzwonka Café znalazły się piosenki w wykonaniu bohaterów występujących w serialu. Płytę promuje piosenka Święta W Nas - idealna na nadchodzący świąteczny czas.

Piosenki z serialu Do Dzwonka Cafe - tracklista

1.Do dzwonka Café
2.To nie sen
3.Disco jest blisko
4.Niby niemożliwe
5.Moja szansa
6.I love you
7.Mam swoją wizję
8.Święta w nas
9.Do dzwonka
10.W dziewczynach siła
11.Pink Rocker 

Do Dzwonka Cafe - Święta W Nas. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?


>>> Glee - The Music Glee The Christmas Album! Zobacz na Eska.pl tracklistę płyty oraz White Christmas w wykonaniu ekipy Glee!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
27/02/2015 17:27
Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]
1

Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]

Jamie Dornan wystąpi w drugiej części 50 Twarzy Greya - to już pewne. To dobra decyzja. Dlaczego? Wyliczamy wszystkie zalety Jamie Dornana, które sprawiają, że nadaje się do tej roli. Dlaczego Dornan to idealny Grey? Przekonaj się na ESKA.pl 
27/02/2015 17:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 wyłoni z pewnością pierwszego faworyta show. ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 1 postanowiła zapytać Was, kogo typujecie na zwycięzcę programu. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w specjalnej sondzie - zapraszamy do głosowania!
27/02/2015 16:50
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
27/02/2015 16:20
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]
0

Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]

Kiedy poznamy nominowanych do Fryderyków 2015? Znamy dokładną datę ogłoszenia nominacji do najważniejszej nagrody w polskiej branży muzycznej. Kto będzie miał szansę na otrzymanie Fryderyka w 2015. Datę ogłoszenia nominowanych do Fryderyków znajdziecie na ESKA.pl