WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA] - Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

Tagi związane z Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]: Do Dzwonka Cafe Soundtrack, Do Dzwonka Cafe piosenki

Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 06/12/2012 12:14 Komentarze
Do Dzwonka Cafe - to składanka piosenek w wykonaniu bohaterów występujących w disneyowskim serialu. Płytę promuje nagranie Święta w Nas - idealny przebój na święta! Zobacz, jakie piosenki znajdą się na składance Do Dzwonka Cafe i posłuchaj kawałka Święta w Nas!
Do Dzwonka Cafe Do Dzwonka Cafe / materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]
Do Dzwonka Cafe to młodzieżowy serial o przyjaźni, pełen ciepła i humoru, emitowany na Disney Channel. Nie brakuje w nim tańca i znakomitej muzyki.

Na składance Do Dzwonka Café znalazły się piosenki w wykonaniu bohaterów występujących w serialu. Płytę promuje piosenka Święta W Nas - idealna na nadchodzący świąteczny czas.

Piosenki z serialu Do Dzwonka Cafe - tracklista

1.Do dzwonka Café
2.To nie sen
3.Disco jest blisko
4.Niby niemożliwe
5.Moja szansa
6.I love you
7.Mam swoją wizję
8.Święta w nas
9.Do dzwonka
10.W dziewczynach siła
11.Pink Rocker 

Do Dzwonka Cafe - Święta W Nas. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?


>>> Glee - The Music Glee The Christmas Album! Zobacz na Eska.pl tracklistę płyty oraz White Christmas w wykonaniu ekipy Glee!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 16:57
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!
0

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!
24/03/2017 15:58
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
24/03/2017 15:55
Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]
0

Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]

Wideorozmowa Beyonce z chorą na raka fanką wzrusza do łez. Musicie to zobaczyć!
24/03/2017 15:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA