WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA] - Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

Tagi związane z Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]: Do Dzwonka Cafe Soundtrack, Do Dzwonka Cafe piosenki

Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 06/12/2012 12:14 Komentarze
Do Dzwonka Cafe - to składanka piosenek w wykonaniu bohaterów występujących w disneyowskim serialu. Płytę promuje nagranie Święta w Nas - idealny przebój na święta! Zobacz, jakie piosenki znajdą się na składance Do Dzwonka Cafe i posłuchaj kawałka Święta w Nas!
Do Dzwonka Cafe Do Dzwonka Cafe / materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Do Dzwonka Cafe - piosenki z serialu już na płycie CD! Posłuchaj i zobacz tracklistę! [VIDEO, TRACKLISTA]
Do Dzwonka Cafe to młodzieżowy serial o przyjaźni, pełen ciepła i humoru, emitowany na Disney Channel. Nie brakuje w nim tańca i znakomitej muzyki.

Na składance Do Dzwonka Café znalazły się piosenki w wykonaniu bohaterów występujących w serialu. Płytę promuje piosenka Święta W Nas - idealna na nadchodzący świąteczny czas.

Piosenki z serialu Do Dzwonka Cafe - tracklista

1.Do dzwonka Café
2.To nie sen
3.Disco jest blisko
4.Niby niemożliwe
5.Moja szansa
6.I love you
7.Mam swoją wizję
8.Święta w nas
9.Do dzwonka
10.W dziewczynach siła
11.Pink Rocker 

Do Dzwonka Cafe - Święta W Nas. Posłuchaj na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?


>>> Glee - The Music Glee The Christmas Album! Zobacz na Eska.pl tracklistę płyty oraz White Christmas w wykonaniu ekipy Glee!

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!
0

Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!

Zwiastun Ciemniejszej strony Greya zobaczymy już wkrótce! Wyczekiwany zwiastun kontynuacji 50 twarzy Greya ma się pojawić w sieci już we wrześniu 2016. Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!
29/08/2016 14:35
Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?
0

Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?

Nowy teledysk Sii nosi tytuł The Greatest. Zapowiedź wideo zostało opublikowane podczas VMA 2016 i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, o co w nim chodzi? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl
29/08/2016 13:36
Avicii - emerytura w wieku 26 lat. Ostatni występ DJ-a za nami! [VIDEO]
0

Avicii - emerytura w wieku 26 lat. Ostatni występ DJ-a za nami! [VIDEO]

Avicii oficjalnie w wieku 26 lat przeszedł na emeryturę! Jak wyglądał jego pożegnalny koncert? Ostatnie występy Szweda w formie video zobaczycie na ESKA.pl
29/08/2016 13:11
Bars and Melody i ROOM 94 w Polsce  2016: daty, miejsca i bilety
0

Bars and Melody i ROOM 94 w Polsce 2016: daty, miejsca i bilety

Bars and Melody wraca do Polski! Koncerty we wrześniu 2016 supportować będzie ROOM 94. Sprawdź daty i miejsca występów oraz gdzie i za ile kupić bilety na koncerty BAM z ROOM 94 w Polsce 2016!
29/08/2016 13:02
Projekt Lady - finał. Pamela, Patrycja i Angelika - kto wygra show Małgorzaty Rozenek?
0

Projekt Lady - finał. Pamela, Patrycja i Angelika - kto wygra show Małgorzaty Rozenek?

Projekt Lady - finał programu wyłoni uczestniczkę, która zasłużyła na miano damy. Kto nią zostanie? Pamela, Patrycja, a może Angelika. Zapowiedź finału Projektu Lady już teraz na ESKA.pl
29/08/2016 12:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]