Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Directioners po emisji Crazy About One Direction na Channel 4: 'nie jesteśmy tacy'! Zobacz reakcje [VIDEO] - Crazy About One Direction na Channel 4: fani 1D i sam zespół krytykują stację za dokument! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Directioners po emisji Crazy About One Direction na Channel 4: 'nie jesteśmy tacy'! Zobacz reakcje [VIDEO]: one direction, fani one direction, crazy about one direction, crazy about one direction youtube, crazy about one direction channel 4, #RIPLarryShippers, #RIPLarryShippers o co chodzi, liam payne o crazy about one direction

Directioners po emisji Crazy About One Direction na Channel 4: 'nie jesteśmy tacy'! Zobacz reakcje [VIDEO]

RSS 16/08/2013 12:16 Komentarze 0

15 sierpnia 2013 roku na kanale Channel 4 został wyemitowany dokument o fanach 1D Crazy About One Direction. Directioners z całego świata krytykują stację za ich zdaniem przekłamane przedstawienie fandomu. Podobne zdanie na ten temat ma sam zespół i ich bliscy. Sprawdź, o co chodzi i zobacz reakcje na ESKA.pl!

One Direction z fankami / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Directioners po emisji Crazy About One Direction na Channel 4: 'nie jesteśmy tacy'! Zobacz reakcje [VIDEO]
Crazy About One Direction wyemitowane na Channel 4 15 sierpnia 2013 roku wywołało burzę wśród fanów One Direction na całym świecie. Directioners nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki zostali przedstawieni w filmie prezentującym ich fandom. Ich zdaniem nagranie miało jedynie ośmieszyć ich wizerunek w oczach innych. Z falą krytyki spotkały się nie tylko fanki, które wystąpiły w dokumencie, ale przede wszystkim kanał C4.

>>> Best Song Ever One Direction to plagiat Baba O'riley The Who? O co chodzi z #DontTouchBestSongEver? [VIDEO]

Bliscy chłopaków z One Direction wspierają Directioners w tych trudnych dla nich chwilach na Twitterze. Matty, kuzyn Hazzy napisał: Wiem, że takie nie jesteście. Siostra Liama Ruth także zadeklarowała, że mimo wszystko nic nie zmieni jej zdania o fanach 1D i wciąż pozostają dla niej najlepsi na świecie. Głos w tej sprawie zabrał nawet dziadek Louisa Keith: Przestańcie przepraszać. 1D mają najlepszych fanów na świecie - tweetną.

Nie bardzo jestem pewien, co się teraz dzieje, ale mam tyko nadzieję, że wszystko z wami OK - zatroszczył się o Directioners Liam Payne tłumacząc, żeby nie wierzyć w bzdury, które serwuje TV.

Co najbardziej nie podobało się Wam w Crazy About One Direction? ESKA.pl specjalnie dla Was uruchamia czat na żywo i zaprasza do dyskusji. PS My też wiemy, że Directioners tacy nie są ;).


Zobacz zwiastun Crazy About One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska