WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Directioners po emisji Crazy About One Direction na Channel 4: 'nie jesteśmy tacy'! Zobacz reakcje [VIDEO] - Crazy About One Direction na Channel 4: fani 1D i sam zespół krytykują stację za dokument! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Directioners po emisji Crazy About One Direction na Channel 4: 'nie jesteśmy tacy'! Zobacz reakcje [VIDEO]

16.08.2013 12:16

15 sierpnia 2013 roku na kanale Channel 4 został wyemitowany dokument o fanach 1D Crazy About One Direction. Directioners z całego świata krytykują stację za ich zdaniem przekłamane przedstawienie fandomu. Podobne zdanie na ten temat ma sam zespół i ich bliscy. Sprawdź, o co chodzi i zobacz reakcje na ESKA.pl!

1/1
Directioners po emisji Crazy About One Direction na Channel 4: 'nie jesteśmy tacy'! Zobacz reakcje [VIDEO]
fot. Bulls
One Direction z fankami

POSŁUCHAJ HITÓW TEJ GWIAZDY
  You & I
  Midnight Memories
  Story Of My Life
Crazy About One Direction wyemitowane na Channel 4 15 sierpnia 2013 roku wywołało burzę wśród fanów One Direction na całym świecie. Directioners nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki zostali przedstawieni w filmie prezentującym ich fandom. Ich zdaniem nagranie miało jedynie ośmieszyć ich wizerunek w oczach innych. Z falą krytyki spotkały się nie tylko fanki, które wystąpiły w dokumencie, ale przede wszystkim kanał C4.

>>> Best Song Ever One Direction to plagiat Baba O'riley The Who? O co chodzi z #DontTouchBestSongEver? [VIDEO]

Bliscy chłopaków z One Direction wspierają Directioners w tych trudnych dla nich chwilach na Twitterze. Matty, kuzyn Hazzy napisał: Wiem, że takie nie jesteście. Siostra Liama Ruth także zadeklarowała, że mimo wszystko nic nie zmieni jej zdania o fanach 1D i wciąż pozostają dla niej najlepsi na świecie. Głos w tej sprawie zabrał nawet dziadek Louisa Keith: Przestańcie przepraszać. 1D mają najlepszych fanów na świecie - tweetną.

Nie bardzo jestem pewien, co się teraz dzieje, ale mam tyko nadzieję, że wszystko z wami OK - zatroszczył się o Directioners Liam Payne tłumacząc, żeby nie wierzyć w bzdury, które serwuje TV.

Co najbardziej nie podobało się Wam w Crazy About One Direction? ESKA.pl specjalnie dla Was uruchamia czat na żywo i zaprasza do dyskusji. PS My też wiemy, że Directioners tacy nie są ;).


Zobacz zwiastun Crazy About One Direction!



JB

Zobacz profil na eska.pl: One Direction
Czat na żywo

17.07.2014 | 12:57: ~Crazzzyy(gość): O do radomiamto fajnie, a do rodzinki czyjak?
17.07.2014 | 12:57: ~Crazzzyy(gość): Jakis rok ok num masz racje
17.07.2014 | 12:57: ~Crazzzyy(gość): Piekny rok
17.07.2014 | 12:57: ~Crazzzyy(gość): :*
17.07.2014 | 12:58: ~zakochana(gość): no do kuzyni rzadko sie widujemy wiec trzeba odwiedzic
17.07.2014 | 12:58: ~Crazzzyy(gość): No dobrze ze chociaz w wakacje na luzie mozna
17.07.2014 | 12:59: ~zakochana(gość): no wł w końcu sie mozna wyspac, robic co sie chce a nie myskec o zadaniach i nauce
17.07.2014 | 13:00: ~Crazzzyy(gość): Cos pieknego
17.07.2014 | 13:00: ~Crazzzyy(gość): :D
17.07.2014 | 13:01: ~zakochana(gość): ale w pierwszy tydzien to wogole ich nie czulam
17.07.2014 | 13:02: ~Crazzzyy(gość): A teraz to juz trzeci tydzien prawie zlecial
17.07.2014 | 13:02: ~Crazzzyy(gość): To jest starszne
17.07.2014 | 13:02: ~Crazzzyy(gość): Nawet nie wiem kiedy to zlecialo
17.07.2014 | 13:03: ~Crazzzyy(gość): Przepraszam ze tak krotko pisalysmy ale ja juz musze isc
17.07.2014 | 13:03: ~zakochana(gość): spoko i tak dobrze ze chwile byłas :P udanych wczasów :)
17.07.2014 | 13:06: ~Crazzzyy(gość): Ja tu siedze kilka godzin hahaha
17.07.2014 | 13:07: ~Crazzzyy(gość): Ja bym jeszcze woadla ok 20 jeszcze
17.07.2014 | 13:07: ~Crazzzyy(gość): Ie siem czy bedziesz
17.07.2014 | 13:07: ~Crazzzyy(gość): Nie wiem
17.07.2014 | 13:07: ~Crazzzyy(gość): Ale jakbys mogla to wpadnij
17.07.2014 | 13:07: ~Crazzzyy(gość): To ja lece i jakbysmy juz na sb nie woadly to rowniez udanych wakacji
17.07.2014 | 13:07: ~zakochana(gość): postaram sie wpasc jak mi sie nie uda to napisze ci smsa zebys nie musiala czekac
17.07.2014 | 13:07: ~Crazzzyy(gość): A wroce ty na poczatku sierpnia xd
17.07.2014 | 13:07: ~Crazzzyy(gość): Dobrze:):)
17.07.2014 | 13:08: ~Crazzzyy(gość): Znaczy cos ok 1 sierpnia 30 lipca
17.07.2014 | 13:08: ~Crazzzyy(gość): To oby do napisania wieczorem:D
17.07.2014 | 13:08: ~zakochana(gość): ok to oby do napisania :P udanych zakupow
17.07.2014 | 19:52: ~zakochanaw1d(gość): 19:52 jak by co to ja jestem
17.07.2014 | 20:00: ~zakochanaw1d(gość): .
17.07.2014 | 20:14: ~zakochanaw1d(gość): 20:14
17.07.2014 | 20:20: ~zakochanaw1d(gość): 20:20 db ja musze leciec bo wołąja mnie na grilla
17.07.2014 | 20:27: ~Crazy(gość): 7 minut
17.07.2014 | 20:27: ~Crazy(gość): No coz trudno :(
17.07.2014 | 20:27: ~Crazy(gość): Jak cos narazie jestem
18.07.2014 | 23:06: ~Lusia :D(gość): piąteczek 23:06
18.07.2014 | 23:07: ~Lusia :D(gość): Laseczki ! :D ja już jestem we Francji, dzisiaj rano o 10 byłam już na miejscu. Przeżyłam te 22 h w busie :D
18.07.2014 | 23:08: ~Lusia :D(gość): Dopiero teraz mam chwilę zeby wam napisać. Nie mogę dzwonić bo mi tu nie odbiera sieć, nie mam roamingu włączonego :/
18.07.2014 | 23:08: ~Lusia :D(gość): Tu jest tak ładnie, mówię wam. Te sady, winnice, cisza taka, spokój bo mieszkam w wioseczce. Jutro rano jadę z kuzynką na basen :D posmażymy i wymoczymy dupki :D
18.07.2014 | 23:09: ~Lusia :D(gość): Jestem meeeega zadowolona a to dopiero 1 dzień ;D
18.07.2014 | 23:10: ~Lusia :D(gość): Najgorsza była ta podróż bo ja chorobę lokomocyjną mam.. Obaliłam pakę aviomarinu :D przez to miałam spanie przez całą drogę :D jak dojechaliśmy to aż miałam juz awroty głowy, słabo się czułam :D ale po prysznicu i obiadku stan
18.07.2014 | 23:10: ~Lusia :D(gość): * ale po prysznicu i obiadku stanęłam na nogi :D
18.07.2014 | 23:10: ~Lusia :D(gość): zawrtoy *
18.07.2014 | 23:11: ~Lusia :D(gość): zawroty * :D
18.07.2014 | 23:12: ~Lusia :D(gość): Zmykam do spania bo strasznie zmęczona jestem, muszę odespać trochę. Będę od czasu do czasu tu zaglądać, ale raczej wieczorami. ;)
18.07.2014 | 23:12: ~Lusia :D(gość): Trzymajcie się i udanego wczasowania ;) :*
27.07.2014 | 22:49: ~Malinka(gość): (27.07) 22:48 Widzę, że tu totalna cisza.. Aż datę napisałam bo ostatni wpis taki odległy :D
27.07.2014 | 22:50: ~Malinka(gość): Połowa mojego urlopu już za mną. Jeszcze tylko tydzień mi został :( Nie chcę jeszcze wracać. Tu jest tak zarąbiście, jestem bardzo zadowolona. Tutaj nawet nudzenie się jest zupełnie inne, lepsze :D
27.07.2014 | 22:52: ~Malinka(gość): Opaliłam się już sporo. Basen zaliczyłam już kilka razy. W tym tygodniu nawet chyba nad morze zajadę :D Ekipę całą już poznałam. Bardzo fajni ludzie. Okolica piękna.. No kurde nie do opisania jak fajnie :D
27.07.2014 | 22:53: ~Malinka(gość): Żałuję, że mam szkołę jeszcze. Gdyby nie to, to bym tu została na robotę razem z mamą. A tak muszę już niedługo wracać :(
27.07.2014 | 22:54: ~Malinka(gość): No nic, lecę do spania. Mam nadzieję, że Wy też się dobrze bawicie. Pozdrowionka, trzymajcie się :*
28.07.2014 | 11:04: ~zakochana(gość): 28.07 11:03 przez caly tamten tydzien byl u mnie kuzyn wiec bylo co robic, dzisiaj lece na zakupy po reszte rzeczy bo za ok tydzien jade do radomia, nie wiem dokladnie kiedy ale mam nadzieje ze przed moim wyjazdem sie jeszcze spiszemy tutaj:P
28.07.2014 | 11:05: ~zakochana(gość): udanego wczasowania, odpoczywajcie i cieszcie sie wakacjami :)
02.08.2014 | 10:37: ~Crazzzy(gość): Wrocilam, cala i zdrowa! :D
02.08.2014 | 10:37: ~Crazzzy(gość): Widze ze do czatu dodali godzine i date uhuhu
02.08.2014 | 10:37: ~Crazzzy(gość): Bylo niesamowicie, juz tesknie za morzem i plaza :c
02.08.2014 | 10:38: ~Crazzzy(gość): Dzisiaj znow jade, do babci, odwiedzic na niecaly tydzien
02.08.2014 | 10:38: ~Crazzzy(gość): Wroce w piatek bo wtedy mam dentyste takze zajrze tu
02.08.2014 | 10:39: ~Crazzzy(gość): Malinowa bardzo sie ciesze ze ci sie podoba i ze jakos dalas rade z podroza :D
02.08.2014 | 10:40: ~Crazzzy(gość): Zakochana tb zycze milego wyjazdu, bo juz moze pojechalas a moze jeszcze pojedziesz nie wiem czy przeczytasz to czy nie no ale ok xd
02.08.2014 | 15:31: ~zakochanaw1d(gość): hejka ja jeszcze nie wyjechalam ale to juz niedlugo :P na razie siostra jest chora i jakos sie ten wyjazd odciąga, ale pewnie w nast tygodniu pojade :)
02.08.2014 | 15:32: ~zakochanaw1d(gość): i mam nadzieje ze przed wyjazdem jeszcze sie spiszemy wszystkie bo w te wakacje to jakos sie nie udaje za bardzo ;)
06.08.2014 | 19:18: ~Lusia :D(gość): Witam dziewczęta :* Ja już wróciłam też. Rano w niedzielę przyjechałam. Strasznie mi było smutno, nie chciałam jechać. Miałam taki plan że odwołam busa i zostane dłużej ale niestety nie wypaliło :(
06.08.2014 | 19:19: ~Lusia :D(gość): Okazało się że mama już musi też wracać, prawdopodobnie na stałe już. Więc wróciłyśmy razem. A tak chciałam zostać. No kurde, najlepsze wakacje ever, mówię wam.. Szkoda że już się skończyły :/
06.08.2014 | 19:20: ~Lusia :D(gość): Podróż przeżyłam, na szczęście :D No to w piątek też się postaram tu wpaść, mam nadzieję ze się spotkamy :D
06.08.2014 | 19:21: ~Lusia :D(gość): Trzymajcie się kochane ;) ;*
06.08.2014 | 19:21: ~Lusia :D(gość): No i zauważyłam tą nową szaloną funkcję - data i godzina :D na bogato kurde :D
09.08.2014 | 15:31: ~Crazzzy(gość): Jestem, wrocilam wczoraj xd. Malinkwa bardzo sie ciesze ze tak bardzo ci sie podobalo:*,
09.08.2014 | 15:31: ~Crazzzy(gość): Ja jak narazie siedze w domu, jeszcze jade na wiec i prwdp w gory ale to was poinformuje xd
09.08.2014 | 15:32: ~Crazzzy(gość): Bede wpadac co jakis czas:D
10.08.2014 | 22:32: ~Malina(gość): O proszę, w góry się wozi szlachcic :D Ja nadal załamana że już koniec Francji :( ale ! za rok mama też pojedzie na czereśnie więc jest duża szansa że powtórzę wakacje za rok :D
10.08.2014 | 22:34: ~Malina(gość): Od jutra znowu zaczynam akcję odchudzanie :D Zmotywowałam się dziś - byłam u rodzinki i ciocia mi powiedziała że zeszczuplałam bardzo i fajnie wyglądam. Aż mi się miło zrobiło, że ktoś zauważył i pochwalił :D
10.08.2014 | 22:35: ~Malina(gość): Uświadomiłam sobie że moja praca nie poszła na marne i postanowiłam walczyć dalej, żebym wróciła do szkoły jak dżaga :D
10.08.2014 | 22:37: ~Malina(gość): Już o 6.30 pobudka i bieganko poranne :D także będę tu zaglądać zawsze po bieganiu, czyli koło 8.30 - 9 i tak powiedzmy do 10 będę siedzieć to może w końcu wpadniemy na siebie :D
11.08.2014 | 08:55: malinowe1d: Nie ma nikogo?
11.08.2014 | 09:52: ~malinowe1d(gość): No nic, to zmykam. ;p
12.08.2014 | 20:59: ~Crazzy(gość): No malinowa silna jestes, gratulejszyn :3
12.08.2014 | 20:59: ~Crazzy(gość): I zycze dalszych efektow, nom xd
13.08.2014 | 15:36: ~Crazzzy(gość): Jestem znow xd u mnie wszystko dobrze, leci dzien po dniu, jutro prwdp wyjezdzam na wies
13.08.2014 | 15:42: ~Crazzzy(gość): Kurde ten czas, tak szybko leci dopiero co sie wakacje zaczynaly...
17.08.2014 | 18:35: ~zakochana(gość): hejka ja dzisiaj wróciłam z radomia jestem wypoczęta i zrelaksowana :P w koncu moglam sobie poszalec na wakacjach :P
17.08.2014 | 18:35: ~zakochana(gość): jak by co to pisze to w niedziele bo chyba juz znikło pokazywanie daty zostala tylko godzina
17.08.2014 | 18:36: ~zakochana(gość): tak szybko te wakacje zlecialay zostaly tylko 2 tygodnie :( tak strasznie nie chce wracac do szkoly ale na razie staram sie o tym nie myslec
17.08.2014 | 18:38: ~zakochana(gość): mam nadzieje ze uda nam sie jeszcze wpasc na siebie w te wakacje
17.08.2014 | 18:38: ~zakochana(gość): postaram sie wpadac tutaj wieczorami jak bd miec czas
21.08.2014 | 13:48: ~Crazzzy(gość): Ja juz wrocilam :) jak narazie siedze w dimu, moze ood koniec jeszcze pojade na kilka dni w gory
21.08.2014 | 13:48: ~Crazzzy(gość): To ja tez postaram sie wpadac wieczorem :):):
21.08.2014 | 20:44: ~Crazy(gość): A wiec jestem xd
25.08.2014 | 11:47: ~zakochana(gość): hejj wpadlam na chwilke, jak by co to na razie jestem
25.08.2014 | 11:47: ~zakochana(gość): * poniedzialek
25.08.2014 | 13:06: ~zakochanaw1d(gość): db ja lece postaram sie tu wpadac jak bd miec czas, zostal tylko tydzien wakacji :( wiec wykorzystajcie go jak najlepiej !!
26.08.2014 | 20:03: ~Crazy(gość): Ostatni wakacyjny poniedzialek i wtorek, no coz........
26.08.2014 | 20:03: ~Crazy(gość): Ja jestem :)
26.08.2014 | 20:05: ~Crazy(gość): Ej moze zakochana jak np bedziesz na czacie to moze napiszesz mi smsa czy cos to woadne, bo tak to ciezko wpasc, a ja czesto siedze w domu wiec bede mogla wpasc wtedy jak ty bedziesz XDXD
28.08.2014 | 18:49: ~Lusia :D(gość): Witam leseczki :* Kurde, ja mam urwanie głowy. Masakra :D Pracuję od dwóch tygodni, od 6 rano do 16, więc w domu jestem koło 17 i padam spać jak mucha ;/
28.08.2014 | 18:49: ~Lusia :D(gość): dlatego mnie tu nie ma ;d
28.08.2014 | 18:52: ~Lusia :D(gość): Nie mam siły nawet na bieganie. Porażka.. Wracam nieprzytomna normalnie.
28.08.2014 | 18:52: ~Lusia :D(gość): Ja tam się szkołą nie przejmuję - mam od 8 września miesiąc praktyk :D znowu na wyjeździe będę i wolne od szkoły :D
28.08.2014 | 18:53: ~Lusia :D(gość): W piątek idę odebrać wyniki wgzaminu zawodowego. Już się boję ;c trzymajcie kciuki :*
28.08.2014 | 18:54: ~Lusia :D(gość): No nic, lecę. Może się nam uda jakoś wpaść jeszcze na siebie w te ostatnie dni wakacji.. Smutek mnie ogarnia, że to koniec ;/
28.08.2014 | 18:55: ~Lusia :D(gość): Korzystajcie, szalejcie i w ogole :* do zobaczenia :*

Możesz komentować pod swoim nickiem po zalogowaniu

Eska News

Sprawdź co czytają twoi znajomi,
podziel się z nimi tym, co znajdziesz na ESKA.pl

Włącz ESKA News