WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO] - Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]: Depeche Mode nowa piosenka, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode Angel Of Love

Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]

RSS 23/10/2012 22:20 Komentarze 0
Depeche Mode ujawnili nową piosenkę! Kawałek nie ma jeszcze tytułu, ale zwiastuje zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu. Posłuchaj nowego Depeche Mode na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / https://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]
Depeche Mode - nowa piosenka już w sieci!

Nie ujawniono jeszcze tytułu nowego nagrania DM, ale wiadomo na pewno, że zwiastuje ono zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu.

Towarzyszy mu klip przedstawiający między innymi pracę członków grupy w studio nagrań.

>>> Więcej o Depeche Mode na Eska.pl

Nowa piosenka Depeche Mode - posłuchaj i zobacz klip na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]