WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO] - Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]

Tagi związane z Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]: Depeche Mode nowa piosenka, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode Angel Of Love

Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]

RSS 23/10/2012 22:20 Komentarze
Depeche Mode ujawnili nową piosenkę! Kawałek nie ma jeszcze tytułu, ale zwiastuje zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu. Posłuchaj nowego Depeche Mode na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / https://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]
Depeche Mode - nowa piosenka już w sieci!

Nie ujawniono jeszcze tytułu nowego nagrania DM, ale wiadomo na pewno, że zwiastuje ono zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu.

Towarzyszy mu klip przedstawiający między innymi pracę członków grupy w studio nagrań.

>>> Więcej o Depeche Mode na Eska.pl

Nowa piosenka Depeche Mode - posłuchaj i zobacz klip na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]
0

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula życzy wam Dobrego dnia! Piosenka pojawiła się w sieci wraz z teledyskiem. Zobaczycie go premierowo oraz poznacie datę premiery nowej płyty Juli - to wszystko na ESKA.pl!
20/02/2017 19:43
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
20/02/2017 19:04
Nowy teledysk Lany Del Rey - Love [VIDEO]
0

Nowy teledysk Lany Del Rey - Love [VIDEO]

Lana Del Rey prezentuje teledysk do Love, czyli pierwszego singla ze swojej nowej płyty, którą stworzyła specjalnie z myślą o swoich fanach. 
20/02/2017 17:16
Popek x Sobota x Matheo - 5 powodów, żeby posłuchać płyty Trzech Króli!
0

Popek x Sobota x Matheo - 5 powodów, żeby posłuchać płyty Trzech Króli!

Trzech Króli - to tytuł nowej płyty projektu, który tworzy Popek, Sobota i Matheo! Dlaczego warto posłuchać tego albumu? Przekonujemy was - na ESKA.pl!
20/02/2017 17:07
Katy Perry przedstawia teledysk do Chained to the Rhythm
0

Katy Perry przedstawia teledysk do Chained to the Rhythm

Teledysk Katy Perry do jej nowego hitu Chained To The Rhythm ft. Skip Marley to wyprawa do magicznej krainy Oblivia. Co tam na nas czeka?
20/02/2017 16:59
ATB w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety
0

ATB w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

ATB wraca do Polski! Didżej, a jednocześnie producent, zaplanował w naszym kraju wielki koncert. Kiedy i gdzie wystąpi? Szczegóły przybliżamy Wam - oczywiście na ESKA.pl
20/02/2017 16:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA