Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO] - Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]: Depeche Mode nowa piosenka, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode Angel Of Love

Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]

RSS 23/10/2012 22:20 Komentarze 0
Depeche Mode ujawnili nową piosenkę! Kawałek nie ma jeszcze tytułu, ale zwiastuje zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu. Posłuchaj nowego Depeche Mode na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / https://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]
Depeche Mode - nowa piosenka już w sieci!

Nie ujawniono jeszcze tytułu nowego nagrania DM, ale wiadomo na pewno, że zwiastuje ono zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu.

Towarzyszy mu klip przedstawiający między innymi pracę członków grupy w studio nagrań.

>>> Więcej o Depeche Mode na Eska.pl

Nowa piosenka Depeche Mode - posłuchaj i zobacz klip na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra
0

Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra

Blue Moon 31 lipca 2015 roku pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, czy Niebieski Księżyc w Polsce będzie widoczny dla wszystkich zainteresowanych zjawiskiem i o której godzinie trzynasta pełnia na polskim niebie. Sprawdźcie informacje o Niebieskim Księżycu 31.07.2015 słuchając księżycowego kawałka Franka Sinatry.
31/07/2015 11:02
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
31/07/2015 10:53
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!
0

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia znana także jako Blue Moon nadejdzie już 31 lipca 2015 roku. Czym jest niebieski Księżyc i jaki ma na nas wpływ? Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
31/07/2015 10:46
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 10:44
Dopalacze na Woodstocku: Jurek Owsiak o używkach na festiwalu
0

Dopalacze na Woodstocku: Jurek Owsiak o używkach na festiwalu

Dopalacze na Woodstocku? Jurek Owsiak komentuje sprawę dopalaczy oraz innych używek na Przystanku Woodstock. Jak organizatorzy walczą z nielegalnymi używkami na festiwalu?
31/07/2015 09:44
Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?
0

Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Woodstock 2015 w transmisji na żywo w internecie to sposób na zabawę z uczestnikami festiwalu dla tych, którzy nie mogą wziąć w nim bezpośredniego udziału. Szczegóły Woodstocku 2015 na żywo w internecie do sprawdzenia na naszej stronie. Zobaczcie, kiedy, o której i gdzie oglądać Woodstock 2015 online.
31/07/2015 09:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska