WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO] - Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]

Tagi związane z Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]: Depeche Mode nowa piosenka, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode Angel Of Love

Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]

RSS 23/10/2012 22:20 Komentarze
Depeche Mode ujawnili nową piosenkę! Kawałek nie ma jeszcze tytułu, ale zwiastuje zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu. Posłuchaj nowego Depeche Mode na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / https://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - nowa piosenka! Posłuchaj i zobacz klip pokazujący muzyków w studio nagrań! [VIDEO]
Depeche Mode - nowa piosenka już w sieci!

Nie ujawniono jeszcze tytułu nowego nagrania DM, ale wiadomo na pewno, że zwiastuje ono zapowiadaną na 2013 płytę i trasę koncertową zespołu.

Towarzyszy mu klip przedstawiający między innymi pracę członków grupy w studio nagrań.

>>> Więcej o Depeche Mode na Eska.pl

Nowa piosenka Depeche Mode - posłuchaj i zobacz klip na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
FINAŁ Ligi Mistrzów 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM
0

FINAŁ Ligi Mistrzów 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM

Real - Atletico: FINAŁ Ligi Mistrzów już 28.05.2016. Transmisja online i w TV na żywo będzie dostępna na kilka sposobów. Gdzie finał w telewizji? Gdzie darmowe streamy live? Wszystkie informacje na temat meczu Real Madryt - Atletico Madryt z 28 maja 2016 na ESKA.pl 
28/05/2016 11:50
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
28/05/2016 11:36
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 11:36
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
28/05/2016 11:34
Wojewódzki tylko online. Show Kuba Wojewódzki na Instagramie - jak oglądać w wakacje?
0

Wojewódzki tylko online. Show Kuba Wojewódzki na Instagramie - jak oglądać w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
28/05/2016 11:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 11:36

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA