WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety?

Tagi związane z Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: Depeche Mode w Polsce, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode koncert, Depeche Mode Warszawa, Depeche Mode bilety, Depeche Mode Stadion Narodowy

Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 24/10/2012 17:47 Komentarze
Depeche Mode w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają? Gdzie, od kiedy i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / http://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Depeche Mode - koncert w Polsce! Zespół zagra w Warszawie, na Stadionie Narodowym już 25 lipca 2013 roku.

Grupa wystąpi w ramach promocji swego nowego krążka, zapowiadanego na kwiecień 2013 roku.

Zobacz, w jakiej cenie i gdzie można będzie kupić bilety!

825 zł VIP
275 zł trybuny
187 zł trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 zł trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 zł Golden Circle Early Entrance
242 zł Golden Circle
187 zł Płyta
176 zł Osoby niepełnosprawne

Bilety będzie można pozyskać już od 26 października od godziny 10:00 na stronie LiveNation.

Posłuchaj nowej piosenki Depeche Mode na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> JESTEŚ BOGIEM Rahim na videoczacie na Eska.pl był gościem we wtorek o 18:30! ZAPIS ROZMOWY

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]