WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety?

Tagi związane z Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: Depeche Mode w Polsce, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode koncert, Depeche Mode Warszawa, Depeche Mode bilety, Depeche Mode Stadion Narodowy

Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 24/10/2012 17:47 Komentarze
Depeche Mode w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają? Gdzie, od kiedy i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / http://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Depeche Mode - koncert w Polsce! Zespół zagra w Warszawie, na Stadionie Narodowym już 25 lipca 2013 roku.

Grupa wystąpi w ramach promocji swego nowego krążka, zapowiadanego na kwiecień 2013 roku.

Zobacz, w jakiej cenie i gdzie można będzie kupić bilety!

825 zł VIP
275 zł trybuny
187 zł trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 zł trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 zł Golden Circle Early Entrance
242 zł Golden Circle
187 zł Płyta
176 zł Osoby niepełnosprawne

Bilety będzie można pozyskać już od 26 października od godziny 10:00 na stronie LiveNation.

Posłuchaj nowej piosenki Depeche Mode na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> JESTEŚ BOGIEM Rahim na videoczacie na Eska.pl był gościem we wtorek o 18:30! ZAPIS ROZMOWY

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017: Kasia Moś podczas ukraińskich preselekcji. Polka umacnia swoją pozycję!
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś podczas ukraińskich preselekcji. Polka umacnia swoją pozycję!

Kasia Moś wystąpiła podczas ukraińskich preselekcji do Eurowizji 2017. Polka takim występem zdecydowanie umocniła swoją pozycję!
26/02/2017 14:19
Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata
0

Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 to wielkie emocje z udziałem Polaków! Skoki narciarskie, biegi i kombinacja norweska znajdują się w programie zimowych MŚ w Finlandii. Kiedy i w jakich dyscyplinach zawody? Szczegółowy terminarz z datami i godzinami do sprawdzenia na ESKA.pl
26/02/2017 14:19
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
26/02/2017 14:18
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
26/02/2017 12:01
Złote Maliny 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki za najgorsze filmu roku?
0

Złote Maliny 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki za najgorsze filmu roku?

Złote Maliny 2017 - wyniki już teraz na ESKA.pl. Kto tym razem otrzymał statuetki za najgorsze produkcje filmowe?
26/02/2017 11:57
Uczestnicy Tańca z Gwiazdami
0

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami to gwiazdy świata muzyki, mediów i sportu. Kto ma największe szanse na wygraną w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami?
26/02/2017 10:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA