WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: Depeche Mode w Polsce, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode koncert, Depeche Mode Warszawa, Depeche Mode bilety, Depeche Mode Stadion Narodowy

Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 24/10/2012 17:47 Komentarze 0
Depeche Mode w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają? Gdzie, od kiedy i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / http://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Depeche Mode - koncert w Polsce! Zespół zagra w Warszawie, na Stadionie Narodowym już 25 lipca 2013 roku.

Grupa wystąpi w ramach promocji swego nowego krążka, zapowiadanego na kwiecień 2013 roku.

Zobacz, w jakiej cenie i gdzie można będzie kupić bilety!

825 zł VIP
275 zł trybuny
187 zł trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 zł trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 zł Golden Circle Early Entrance
242 zł Golden Circle
187 zł Płyta
176 zł Osoby niepełnosprawne

Bilety będzie można pozyskać już od 26 października od godziny 10:00 na stronie LiveNation.

Posłuchaj nowej piosenki Depeche Mode na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> JESTEŚ BOGIEM Rahim na videoczacie na Eska.pl był gościem we wtorek o 18:30! ZAPIS ROZMOWY

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gosia Andrzejewicz specjalny wywiad dla fanów - odpowiedzi przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz specjalny wywiad dla fanów - odpowiedzi przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz o nowej płycie, programach talent show i poezji. Nowa płyta Gosi Andrzejewicz FILM to okazja do wyjątkowego wywiadu. Gosia odpowiada na najciekawsze pytania fanów wyłącznie na ESKA.PL
21/11/2014 17:50
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]

Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]