WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety?

Tagi związane z Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: Depeche Mode w Polsce, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode koncert, Depeche Mode Warszawa, Depeche Mode bilety, Depeche Mode Stadion Narodowy

Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 24/10/2012 17:47 Komentarze
Depeche Mode w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają? Gdzie, od kiedy i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / http://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Depeche Mode - koncert w Polsce! Zespół zagra w Warszawie, na Stadionie Narodowym już 25 lipca 2013 roku.

Grupa wystąpi w ramach promocji swego nowego krążka, zapowiadanego na kwiecień 2013 roku.

Zobacz, w jakiej cenie i gdzie można będzie kupić bilety!

825 zł VIP
275 zł trybuny
187 zł trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 zł trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 zł Golden Circle Early Entrance
242 zł Golden Circle
187 zł Płyta
176 zł Osoby niepełnosprawne

Bilety będzie można pozyskać już od 26 października od godziny 10:00 na stronie LiveNation.

Posłuchaj nowej piosenki Depeche Mode na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> JESTEŚ BOGIEM Rahim na videoczacie na Eska.pl był gościem we wtorek o 18:30! ZAPIS ROZMOWY

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród
0

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Występ Adele na Grammy 2017 - to już pewne! Gwiazda będzie się starała zatrzeć złe wrażenie po wielkiej wpadce z zeszłego roku.
23/01/2017 17:52
Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek, czyli jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce odwiedził studio Radia ESKA. Jednym z tematów rozmowy z redaktorem ESKA.pl była Eurowizja! Co sądzi o konkursie? Czy weźmie w nim udział? Jak podobał mu się występ Michała Szpaka? Dowiedzcie się oglądając wywiad video na ESKA.pl!
23/01/2017 17:39
Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy
0

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Z tego powodu gwiazdy disco polo organizują koncert charytatywny, z którego dochód pójdzie na leczenie lidera grupy Tarzan Boy. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
23/01/2017 17:18
Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!
0

Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo dają wam niepowtarzalną możliwość pojawienia się w ich teledysku! Co trzeba zrobić, by wystąpić w klipie do singla pt. Dom? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
23/01/2017 16:45
Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary
0

Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary

Pamiętasz te teledyski? Zobacz zestawienie klipów, które w 2017 roku będą świętować swoje 20-lecie.
23/01/2017 16:33
Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!
0

Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!

Studenci nagrali radosny lipdub do piosenki Justina Timberlake'a Can't Stop The Feeling i wspierają akcję Cała Polska Myje Ręce. Sprawdź, jak im to wyszło!
23/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA