WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety?

Tagi związane z Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: Depeche Mode w Polsce, Depeche Mode nowa płyta, Depeche Mode trasa koncertowa, Depeche Mode koncert, Depeche Mode Warszawa, Depeche Mode bilety, Depeche Mode Stadion Narodowy

Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 24/10/2012 17:47 Komentarze
Depeche Mode w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają? Gdzie, od kiedy i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
Depeche Mode Depeche Mode / http://www.facebook.com/depechemode
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Depeche Mode - koncert w Polsce! Zespół zagra w Warszawie, na Stadionie Narodowym już 25 lipca 2013 roku.

Grupa wystąpi w ramach promocji swego nowego krążka, zapowiadanego na kwiecień 2013 roku.

Zobacz, w jakiej cenie i gdzie można będzie kupić bilety!

825 zł VIP
275 zł trybuny
187 zł trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 zł trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 zł Golden Circle Early Entrance
242 zł Golden Circle
187 zł Płyta
176 zł Osoby niepełnosprawne

Bilety będzie można pozyskać już od 26 października od godziny 10:00 na stronie LiveNation.

Posłuchaj nowej piosenki Depeche Mode na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> JESTEŚ BOGIEM Rahim na videoczacie na Eska.pl był gościem we wtorek o 18:30! ZAPIS ROZMOWY

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
28/07/2016 16:49
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...