WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO] - Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]: demi lovato piosenki, demi lovato 2013, demi lovato nowa płyta, demi lovato demi, demi lovato youtube

Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]

RSS 07/05/2013 12:54 Komentarze 0
Demi Lovato - nowa płyta, zatytułowana po prostu Demi, ma się ukazać w sprzedaży 14 maja. Można jej już jednak posłuchać legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim kanale piosenki z zapowiadanego krążka. Posłuchaj na Eska.pl!
Demi Lovato nowa płyta / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
Demi Lovato - autorka takich przebojów jak Skycraper czy Give Your Heart A Break wydaje nową płytę już 14 maja 2013. Albumu zatytułowanego Demi można już posłuchać zupełnie legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim oficjalnym kanale piosenki z zapowiadanego krążka.Sprawdź, czy warto kupić nową płytę Demi - na Eska.pl!

Demi Lovato - Demi tracklista

1. "Heart Attack"     3:31
2. "Made in USA"     3:16
3. "Without the Love"     3:56
4. "Neon Lights"     3:54
5. "Two Pieces"     4:25
6. "Nightingale"     3:41
7. "In Case"     3:30
8. "Really Don’t Care" (ft. Cher Lloyd)     3:22
9. "Fire Starter"     3:27
10. "Something That We’re Not"     3:11
11. "Never Been Hurt"     4:02
12. "Shouldn’t Come Back"     3:52
13. "Warrior"     3:51

Heart Attack



Made in the USA



Without the Love


Neon Lights


Two Pieces


In Case


Nightingale


Really Don’t Care


Fire Starter


Something That We’re Not


Never Been Hurt


Shouldn’t Come Back


Warrior


al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: