WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO] - Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]: demi lovato piosenki, demi lovato 2013, demi lovato nowa płyta, demi lovato demi, demi lovato youtube

Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]

RSS 07/05/2013 12:54 Komentarze 0
Demi Lovato - nowa płyta, zatytułowana po prostu Demi, ma się ukazać w sprzedaży 14 maja. Można jej już jednak posłuchać legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim kanale piosenki z zapowiadanego krążka. Posłuchaj na Eska.pl!
Demi Lovato nowa płyta / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
Demi Lovato - autorka takich przebojów jak Skycraper czy Give Your Heart A Break wydaje nową płytę już 14 maja 2013. Albumu zatytułowanego Demi można już posłuchać zupełnie legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim oficjalnym kanale piosenki z zapowiadanego krążka.Sprawdź, czy warto kupić nową płytę Demi - na Eska.pl!

Demi Lovato - Demi tracklista

1. "Heart Attack"     3:31
2. "Made in USA"     3:16
3. "Without the Love"     3:56
4. "Neon Lights"     3:54
5. "Two Pieces"     4:25
6. "Nightingale"     3:41
7. "In Case"     3:30
8. "Really Don’t Care" (ft. Cher Lloyd)     3:22
9. "Fire Starter"     3:27
10. "Something That We’re Not"     3:11
11. "Never Been Hurt"     4:02
12. "Shouldn’t Come Back"     3:52
13. "Warrior"     3:51

Heart Attack



Made in the USA



Without the Love


Neon Lights


Two Pieces


In Case


Nightingale


Really Don’t Care


Fire Starter


Something That We’re Not


Never Been Hurt


Shouldn’t Come Back


Warrior


al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wgilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wgilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 14:49
Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 zapowiadają się naprawdę ciekawie. Wszystko to za sprawą nowych płyt 2015, na których premiery czeka cały rynek muzyczny. Których premier płytowych nie możemy doczekać się najbardziej? Wśród gorących wydawnictw nowa płyta Rihanny 2015, nowa płyta Adele 2015 czy też nowa płyta Britney Spears 2015...
19/12/2014 13:20
Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]
0

Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę dla mamy? Najlepsze propozycje na gwiazdkowe upominki znajdziesz na ESKA.pl! Znajdź inspirację na udany prezent na święta Bożego Narodzenia 2014.
19/12/2014 13:14
Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
0

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2014? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy jest choć cień szansy, że w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!
19/12/2014 12:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska