WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO] - Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]: demi lovato piosenki, demi lovato 2013, demi lovato nowa płyta, demi lovato demi, demi lovato youtube

Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]

RSS 07/05/2013 12:54 Komentarze 0
Demi Lovato - nowa płyta, zatytułowana po prostu Demi, ma się ukazać w sprzedaży 14 maja. Można jej już jednak posłuchać legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim kanale piosenki z zapowiadanego krążka. Posłuchaj na Eska.pl!
Demi Lovato nowa płyta / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
Demi Lovato - autorka takich przebojów jak Skycraper czy Give Your Heart A Break wydaje nową płytę już 14 maja 2013. Albumu zatytułowanego Demi można już posłuchać zupełnie legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim oficjalnym kanale piosenki z zapowiadanego krążka.Sprawdź, czy warto kupić nową płytę Demi - na Eska.pl!

Demi Lovato - Demi tracklista

1. "Heart Attack"     3:31
2. "Made in USA"     3:16
3. "Without the Love"     3:56
4. "Neon Lights"     3:54
5. "Two Pieces"     4:25
6. "Nightingale"     3:41
7. "In Case"     3:30
8. "Really Don’t Care" (ft. Cher Lloyd)     3:22
9. "Fire Starter"     3:27
10. "Something That We’re Not"     3:11
11. "Never Been Hurt"     4:02
12. "Shouldn’t Come Back"     3:52
13. "Warrior"     3:51

Heart Attack



Made in the USA



Without the Love


Neon Lights


Two Pieces


In Case


Nightingale


Really Don’t Care


Fire Starter


Something That We’re Not


Never Been Hurt


Shouldn’t Come Back


Warrior


al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]
0

Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]

Teledysk Eda Sheerana w wersji jakiej nie widzieliście. Dla jednych zabawny filmik, dla innych obrzydliwa parodia. Fanowskie wideo do piosenki Thinking Out Loud wywołuje skrajne reakcje. Jak wygląda Ed Sheeran w tym filmie - sprawdźcie na eska.pl
27/01/2015 16:07
Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl
0

Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl

Jessie Ware wystąpi w Polsce 7 lutego 2015 roku. Koncert brytyjskiej wokalistki odbędzie się na warszawskim Torwarze. Co z biletami na koncert Jessie Ware? Jaka jest cena wejściówek na występ Jessie Ware? Informacje na temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 15:33
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]

Eurowizja 2015: Polska wystąpi w drugiej połowie drugiego półfinału. O dacie występu polskiego reprezentanta na Eurowizji 2015 zdecydowało losowanie. Szczegóły dotyczące występu Polski na EUROWIZJI 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 14:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska