WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO] - Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]: demi lovato piosenki, demi lovato 2013, demi lovato nowa płyta, demi lovato demi, demi lovato youtube

Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]

RSS 07/05/2013 12:54 Komentarze 0
Demi Lovato - nowa płyta, zatytułowana po prostu Demi, ma się ukazać w sprzedaży 14 maja. Można jej już jednak posłuchać legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim kanale piosenki z zapowiadanego krążka. Posłuchaj na Eska.pl!
Demi Lovato nowa płyta / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - nowa płyta do posłuchania na YouTube tydzień przed premierą! [AUDIO]
Demi Lovato - autorka takich przebojów jak Skycraper czy Give Your Heart A Break wydaje nową płytę już 14 maja 2013. Albumu zatytułowanego Demi można już posłuchać zupełnie legalnie na YouTube - Demi udostępniła na swoim oficjalnym kanale piosenki z zapowiadanego krążka.Sprawdź, czy warto kupić nową płytę Demi - na Eska.pl!

Demi Lovato - Demi tracklista

1. "Heart Attack"     3:31
2. "Made in USA"     3:16
3. "Without the Love"     3:56
4. "Neon Lights"     3:54
5. "Two Pieces"     4:25
6. "Nightingale"     3:41
7. "In Case"     3:30
8. "Really Don’t Care" (ft. Cher Lloyd)     3:22
9. "Fire Starter"     3:27
10. "Something That We’re Not"     3:11
11. "Never Been Hurt"     4:02
12. "Shouldn’t Come Back"     3:52
13. "Warrior"     3:51

Heart Attack



Made in the USA



Without the Love


Neon Lights


Two Pieces


In Case


Nightingale


Really Don’t Care


Fire Starter


Something That We’re Not


Never Been Hurt


Shouldn’t Come Back


Warrior


al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]
0

Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]

Ewelina Lisowska Nowe Horyzonty - artystka właśnie opublikowała zwiastun nowej płyty. Fragmenty utworów z krążka pt. Nowe Horyzonty dostępne są na kanale YouTube. Co znajdzie się na nowej płycie Eweliny Lisowskiej? Sprawdź tracklistę Nowych Horyzontów i posłuchaj zwiastunów na ESKA.pl  
21/10/2014 13:44
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]

Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 dowiemy się pod koniec listopada 2014 roku, ale Marek Kaliszuk wydaje się obecnie murowanym kandydatem na zwycięzcę. Zobacz dotychczasowe występy Marka Kaliszuka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2!
21/10/2014 13:23
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
21/10/2014 13:19
Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson, czyli ostatnia walka Gołoty, być może będzie podwójnym pożegnaniem. Okazuje się, że walkę Gołota vs Nicholson po stronie polskiego pięściarza może zacząć kawałek Syzyf Projektu Nasłuch - byłoby to upamiętnienie rapera Orzeu. ESKA.pl sprawdza szczegóły!
21/10/2014 12:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Przypomnijmy, że ostatni odcinek wygrał Marek Kaliszuk. Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 już 25 października 2014 roku. Tymczasem już dzisiaj sprawdź, z jakimi rolami będą musiały tym razem zmierzyć się gwiazdy show
21/10/2014 12:02
Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]
0

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy odbędzie się ostatni odcinek muzycznego show? Kto spośród uczestników TTBZ ma największe szanse na wygraną? Czym zaskoczą nas gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ostatnim odcinku? Czy uda się im przebić finałowy występ Katarzyny Skrzyneckiej? Bierzemy pod lupę popularne show Polsatu. Na ESKA.pl znajdziesz informacje dotyczące finałowego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
21/10/2014 11:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]