WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO] - Definicja Hater- Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar

Tagi związane z Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]: donatan 2013, definicja hater, definicja hater Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar, nowa piosenka donatana

Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]

RSS 10/06/2013 22:55 Komentarze

Definicja Hater to tytuł nowego utworu Kajmana, Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Za produkcję singla odpowiada nie kto inny jak Donatan, obecnie najpopularniejszy producent muzyczny w Polsce. Singiel znalazł się na najnowszej płycie Kajmana Prototyp, która ukazała się 24 maja 2013. Zobacz Definicja Hater na Eska.pl!

/ Definicja Hater - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]
Definicja Hater to tytuł nowej piosenki Kajmana Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Producentem utworu jest Donatan, znany z projektu Równonoc - Słowiańska Dusza. Definicja Hater porusza aktualny obecnie problem obrażania innych ludzi, a szczególnie artystów w internecie. Chociaż temat ten przewija się w utworach wielu raperów, tym razem postanowili zająć się nim także Kajman, Młody M, Hukos, BRK i Onar. Jeżeli dodamy do tego produkcję Donatana, powstaje naprawdę dobry kawałek! Definicję Hater znajdziecie na Prototyp, najnowszym albumie Kajmana.

>>>Donatan - posłuchaj hitów Donatana na Eska.pl


Ej hejter, szczerze nie znamy się tak jakoś lepiej
ty wiesz o mnie wszystko, ja o tobie nic nie wiem
bądź grzeczny, bo żyłka tolerancji twojej mamie zaraz pęknie
i kto będzie teraz płacił za internet? - rymują raperzy.

Czy podoba wam się Definicja Hater? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl!

Zobacz Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar (prod. Donatan)



Nie czytałeś jeszcze?

Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY

Dzień Babci i Dziadka 2017 coraz bliżej! Jeżeli wasi starsi opiekunowie spędzają czas szperając po internecie, to pokażcie im obrazki, laurki i memy online! Mogą wam posłużyć jako życzenia na 21 i 22 stycznia!
21/01/2017 13:40
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 13:39
Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17
0

Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/2017 - na którym miejscu Polacy? Kto liczy się w walce o kryształową kulę? Dowiedzcie się sprawdzając tabelę na ESKA.pl!
21/01/2017 13:37
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 12:53
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA