WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO] - Definicja Hater- Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]: donatan 2013, definicja hater, definicja hater Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar, nowa piosenka donatana

Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]

RSS 10/06/2013 22:55 Komentarze 0

Definicja Hater to tytuł nowego utworu Kajmana, Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Za produkcję singla odpowiada nie kto inny jak Donatan, obecnie najpopularniejszy producent muzyczny w Polsce. Singiel znalazł się na najnowszej płycie Kajmana Prototyp, która ukazała się 24 maja 2013. Zobacz Definicja Hater na Eska.pl!

/ Definicja Hater - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]
Definicja Hater to tytuł nowej piosenki Kajmana Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Producentem utworu jest Donatan, znany z projektu Równonoc - Słowiańska Dusza. Definicja Hater porusza aktualny obecnie problem obrażania innych ludzi, a szczególnie artystów w internecie. Chociaż temat ten przewija się w utworach wielu raperów, tym razem postanowili zająć się nim także Kajman, Młody M, Hukos, BRK i Onar. Jeżeli dodamy do tego produkcję Donatana, powstaje naprawdę dobry kawałek! Definicję Hater znajdziecie na Prototyp, najnowszym albumie Kajmana.

>>>Donatan - posłuchaj hitów Donatana na Eska.pl


Ej hejter, szczerze nie znamy się tak jakoś lepiej
ty wiesz o mnie wszystko, ja o tobie nic nie wiem
bądź grzeczny, bo żyłka tolerancji twojej mamie zaraz pęknie
i kto będzie teraz płacił za internet? - rymują raperzy.

Czy podoba wam się Definicja Hater? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl!

Zobacz Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar (prod. Donatan)



Nie czytałeś jeszcze?

Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska