Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO] - Definicja Hater- Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]: donatan 2013, definicja hater, definicja hater Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar, nowa piosenka donatana

Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]

RSS 10/06/2013 22:55 Komentarze 0

Definicja Hater to tytuł nowego utworu Kajmana, Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Za produkcję singla odpowiada nie kto inny jak Donatan, obecnie najpopularniejszy producent muzyczny w Polsce. Singiel znalazł się na najnowszej płycie Kajmana Prototyp, która ukazała się 24 maja 2013. Zobacz Definicja Hater na Eska.pl!

/ Definicja Hater - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]
Definicja Hater to tytuł nowej piosenki Kajmana Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Producentem utworu jest Donatan, znany z projektu Równonoc - Słowiańska Dusza. Definicja Hater porusza aktualny obecnie problem obrażania innych ludzi, a szczególnie artystów w internecie. Chociaż temat ten przewija się w utworach wielu raperów, tym razem postanowili zająć się nim także Kajman, Młody M, Hukos, BRK i Onar. Jeżeli dodamy do tego produkcję Donatana, powstaje naprawdę dobry kawałek! Definicję Hater znajdziecie na Prototyp, najnowszym albumie Kajmana.

>>>Donatan - posłuchaj hitów Donatana na Eska.pl


Ej hejter, szczerze nie znamy się tak jakoś lepiej
ty wiesz o mnie wszystko, ja o tobie nic nie wiem
bądź grzeczny, bo żyłka tolerancji twojej mamie zaraz pęknie
i kto będzie teraz płacił za internet? - rymują raperzy.

Czy podoba wam się Definicja Hater? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl!

Zobacz Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar (prod. Donatan)



Nie czytałeś jeszcze?

Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Luxuria Astaroth - nowy teledysk. Zobacz z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth - nowy teledysk. Zobacz z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył właśnie swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie - dając głos w chórkach. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
06/07/2015 15:27
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - trzecie głosowanie zakończone [PLEBISCYT]
11

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - trzecie głosowanie zakończone [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl - plebiscyt trwa i macie jeszcze szansę wybrać kolejne cztery numery, które będą walczyć o ostateczny tytuł przeboju wakacji odwiedzających naszą stronę. Poznajcie dotychczasowych kandydatów na Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl i weźcie udział w trzeciej części naszej wspólnej zabawy już teraz!
06/07/2015 15:00
Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?
0

Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub.Głośno o tym na wszystkich serwisach plotkarskich i społecznościowych. Z tej okazji przybliżamy wam sylwetkę Mili i jej romantyczną historię z Ashtonem. Dowiedzcie się więcej o wybrance Kutchera.
06/07/2015 15:00
Monica Bellucci ma romans z malarzem? To jest naprawdę Gorące lato [VIDEO]
0

Monica Bellucci ma romans z malarzem? To jest naprawdę Gorące lato [VIDEO]

Jak nowa dziewczyna Bonda wypada na ekranie? Sprawdź jeszcze przed premierą! Gorące lato, specjalny film eskaGO na wakacje, można oglądać online już teraz na eskaGO całkowicie za darmo. W roli głównej Monica Bellucci, gwiazda Matrixa i Spectre - nowego Bonda.    
06/07/2015 14:43
Adele - nowa płyta 2015: premiera w Apple Music? Nowe informacje o albumie
0

Adele - nowa płyta 2015: premiera w Apple Music? Nowe informacje o albumie

Na nową płytę Adele czekamy już bardzo długo i podczas gdy wciąż brak konkretnych informacji, co do daty wydania krążka, spekuluje się o formie jego opublikowania. Premiera nowej płyty Adele na Apple Music to scenariusz wiarygodny, bo artystka jest wymieniana wśród gwiazd z umową z serwisem na swoim koncie. Szczegóły na stronie.
06/07/2015 14:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska