WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO] - Definicja Hater- Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]: donatan 2013, definicja hater, definicja hater Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar, nowa piosenka donatana

Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]

RSS 10/06/2013 22:55 Komentarze 0

Definicja Hater to tytuł nowego utworu Kajmana, Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Za produkcję singla odpowiada nie kto inny jak Donatan, obecnie najpopularniejszy producent muzyczny w Polsce. Singiel znalazł się na najnowszej płycie Kajmana Prototyp, która ukazała się 24 maja 2013. Zobacz Definicja Hater na Eska.pl!

/ Definicja Hater - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK i Onar. Zobacz najnowszy klip wyprodukowany przez Donatana [VIDEO]
Definicja Hater to tytuł nowej piosenki Kajmana Hukosa, Młodego M, BRK oraz Onara. Producentem utworu jest Donatan, znany z projektu Równonoc - Słowiańska Dusza. Definicja Hater porusza aktualny obecnie problem obrażania innych ludzi, a szczególnie artystów w internecie. Chociaż temat ten przewija się w utworach wielu raperów, tym razem postanowili zająć się nim także Kajman, Młody M, Hukos, BRK i Onar. Jeżeli dodamy do tego produkcję Donatana, powstaje naprawdę dobry kawałek! Definicję Hater znajdziecie na Prototyp, najnowszym albumie Kajmana.

>>>Donatan - posłuchaj hitów Donatana na Eska.pl


Ej hejter, szczerze nie znamy się tak jakoś lepiej
ty wiesz o mnie wszystko, ja o tobie nic nie wiem
bądź grzeczny, bo żyłka tolerancji twojej mamie zaraz pęknie
i kto będzie teraz płacił za internet? - rymują raperzy.

Czy podoba wam się Definicja Hater? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl!

Zobacz Definicja Hater - Kajman, Hukos, Młody M, BRK, Onar (prod. Donatan)



Nie czytałeś jeszcze?

Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
28/02/2015 12:00
Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a
0

Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a

Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka nie żyje. Leonard Nimoy zmarł w wieku 83 lat. Informację o śmierci potwierdziła żona aktora - Susan Bay Nimoy. Leonard Nimoy cierpiał na przewlekłą chorobę płuc. Postać Spocka była uwielbiana przez wiele gwiazd muzycznych. Zobacz, które z nich złożyły kondolencje po śmierci Leonarda Nimoya
28/02/2015 11:59
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek już niedługo zaliczy swoją premierę. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jak zapowiada się nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL 
28/02/2015 11:51
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
28/02/2015 09:41
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
28/02/2015 09:28
Falun 2015: gdzie oglądać skoki narciarskie i biegi 28.02.2015, o której godzinie i kto startuje z Polaków? Czy tym  razem Polacy będą Stronger?
0

Falun 2015: gdzie oglądać skoki narciarskie i biegi 28.02.2015, o której godzinie i kto startuje z Polaków? Czy tym razem Polacy będą Stronger?

Mistrzostwa Świata w Falun 2015: w nadchodzący weekend 28.02.2015 czeka nas ostatnia prosta mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. W sobotę 28 lutego 2015 odbędą się skoki drużynowe mężczyzn, sprint drużynowy w kombinacji norweskiej oraz biegi narciarskie kobiet i mężczyzn. O której oglądać transmisję na żywo skoków narciarskich oraz biegów narciarskich z 28.02.2015? Kto z Polaków startuje w przedostatnim dniu MŚ w Falun 2015? Sprawdź na ESKA.pl 
28/02/2015 06:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]