WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie! - Codzienność - Ten Typ Mes i Dawid Podsiadło

Tagi związane z Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie! : Dawid Podsiadło, Codzienność, Ten Typ Mes

Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie!

RSS 22/02/2017 13:56 Komentarze

Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes prezentują klip do piosenki Codzienność. Już teraz teledysk zobaczycie na ESKA.pl

Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie! Screen z teledysku / Fot. YouTube/alkopoligamiacom
Ilustracja do artykułu: Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie!

Codzienność to utwór, który połączył Dawida Podsiadło i Tego Typa Mesa. Obydwu panów mogliśmy usłyszeć w jednym kawałku, który doczekał się już nawet teledysku! Klip do piosenki Codzienność miał swoją premierę we wtorek 21 lutego. Miłą niespodzianką dla fanów Dawida Podsiadło i Mesa był fakt, że w klipie wystąpili oni razem.

Codzienność - teledysk z Dawidem Podsiadło

- Pracowitość i dbałość o detal ekipy Makata x Lads opłaciła się, a uwięzione w sztucznym świetle głowy aktorów wiodą do kilku, nie zawsze łagodnych dla ogółu społeczeństwa, tropów interpretacji - czytamy w opisie teledysku do piosenki Codzienność. Piosenka Codzienność pochodzi z wydanej w listopadzie 2016 płyty AŁA. W dniu premiery singla rozpoczęła się też sprzedaż winyla AŁA.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?
0

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
24/05/2017 21:23
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'
0

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.
24/05/2017 20:11
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
24/05/2017 19:53
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?
0

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?
24/05/2017 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 11:59

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA