WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie! - Codzienność - Ten Typ Mes i Dawid Podsiadło

Tagi związane z Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie! : Dawid Podsiadło, Codzienność, Ten Typ Mes

Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie!

RSS 22/02/2017 13:56 Komentarze

Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes prezentują klip do piosenki Codzienność. Już teraz teledysk zobaczycie na ESKA.pl

Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie! Screen z teledysku / Fot. YouTube/alkopoligamiacom
Ilustracja do artykułu: Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie!

Codzienność to utwór, który połączył Dawida Podsiadło i Tego Typa Mesa. Obydwu panów mogliśmy usłyszeć w jednym kawałku, który doczekał się już nawet teledysku! Klip do piosenki Codzienność miał swoją premierę we wtorek 21 lutego. Miłą niespodzianką dla fanów Dawida Podsiadło i Mesa był fakt, że w klipie wystąpili oni razem.

Codzienność - teledysk z Dawidem Podsiadło

- Pracowitość i dbałość o detal ekipy Makata x Lads opłaciła się, a uwięzione w sztucznym świetle głowy aktorów wiodą do kilku, nie zawsze łagodnych dla ogółu społeczeństwa, tropów interpretacji - czytamy w opisie teledysku do piosenki Codzienność. Piosenka Codzienność pochodzi z wydanej w listopadzie 2016 płyty AŁA. W dniu premiery singla rozpoczęła się też sprzedaż winyla AŁA.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl
25/03/2017 10:40
Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...
0

Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2017? To już w marcu! ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/03/2017 00:00
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]
0

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Jak zareaguje przypadkowy facet na pocałunek od nieznajomej? O tym postanowiła się przekonać ta szalona vlogerka. Zobacz filmik, który ma już kilka milionów wyświetleń!
24/03/2017 23:56
Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!
0

Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!

Sara Mannei, żona Artura Boruca, podpisała kontrakt płytowy! Kiedy pierwszy singiel pięknej WAG? Sprawdźcie, jak Sara rozpoczynała przygodę ze śpiewaniem.
24/03/2017 23:39
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 22:43
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA