WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie -
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]: taniec z gwiazdami na polsacie, dawid kwiatkowski w tańcu z gwiazdami, taniec z gwiazdami 2014

Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:26 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie! Młody wokalista będzie jedną z gwiazd, której zmagania na tanecznym parkiecie będziemy mogli oglądać już wiosną 2014. Kto jeszcze wystąpi w 14 edycji show? Sprawdź na ESKA.pl!
Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie! Młody wokalista będzie jedną z 12 gwiazd, które już wiosną 2014 będziemy mogli oglądać na tanecznym parkiecie. Nie będzie to jedyny wokalista, który pojawi się w show - poza nim zobaczymy także Rafała Brzozowskiego i Joannę Moro, aktorkę znaną z roli Anny German w bijącym rekordy popularności serialu.


Program, emitowany do tej pory przez TVN, będziemy mogli oglądać teraz na antenie Polsatu. W roli prowadzących wystapią Krzysztof Ibisz i Joanna Liszowska, a zakulisowe rozmowy z uczestnikami poprowadzi Agnieszka Popielewicz. Program będzie nadawany w piątkowe wieczory, od godz. 20.00, od 7 marca.

Posłuchaj Dawida Kwiatkowskiego na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Donatan i Cleo - B.I.T: teledysk tuż tuż! Data premiery na ESKA.pl. Co zobaczymy w nowym wideo Donatana i Cleo?
0

Donatan i Cleo - B.I.T: teledysk tuż tuż! Data premiery na ESKA.pl. Co zobaczymy w nowym wideo Donatana i Cleo?

Donatan i Cleo szykują nowy teledysk. Tym razem będzie to tzw. street video do kawałka B.I.T. W klipie pojawi się raper Waldemar Kasta. Kiedy odbędzie się premiera nowego teledysku Donatana i Cleo? O czym będzie nowy klip Donatana i Cleo? Przekonajcie się na ESKA.pl
27/02/2015 13:56
Donatan i Cleo - B.I.T: teledysk. Odliczamy do premiery 5 dowodami na to, że klipy tej dwójki rządzą! [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - B.I.T: teledysk. Odliczamy do premiery 5 dowodami na to, że klipy tej dwójki rządzą! [VIDEO]

Teledysk Donatana i Cleo do B.I.T tuż tuż a ESKA.pl odlicza do premiery nowego wideo autorów hitu My Słowianie razem z Wami. Dlaczego warto czekać na nowy teledysk Donatana i Cleo? Na stronie 5 dowodów na to, że klipy tej dwójki rządzą. B.I.T na YouTube zapowiada się więc na prawdziwy sztos!
27/02/2015 13:42
Gorąca 20 Premiera: Petite Meller - Baby Love. Zobacz klip i odkryj kolory Afryki [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Petite Meller - Baby Love. Zobacz klip i odkryj kolory Afryki [VIDEO]

Petite Meller to nowość w Gorącej 20 w piątek 27.02.2015. Słuchaj tego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA dziś tuż po godz. 18 i zobacz niesamowity teledysk do tej piosenki już teraz - na ESKA.pl.
27/02/2015 13:36
Piosenka z filmu Disco Polo: Czekoladka - teledysk na ESKA.pl. Lepsze niż Pragnienie miłości Akcentu? [VIDEO]
0

Piosenka z filmu Disco Polo: Czekoladka - teledysk na ESKA.pl. Lepsze niż Pragnienie miłości Akcentu? [VIDEO]

Film Disco Polo wchodzi do kin 27.02.2015 roku. Tymczasem już teraz w sieci pojawiła się piosenka Czekoladka. Jest to utwór, zaśpiewany przez Dawida Ogrodnika (aktor, grający głównego bohatera w filmie Disco Polo) z oryginalnym tekstem utworu disco polo pt. Pragnienie Miłości, który przed laty był przebojem zespołu Akcent. Jak Ogrodnik sobie poradził wokalnie? Posłuchaj i oceń na ESKA.pl 
27/02/2015 12:48
Hit Internetu: biało-złota sukienka. A może niebiesko-czarna? Jak Wy to widzicie? [SONDA]
0

Hit Internetu: biało-złota sukienka. A może niebiesko-czarna? Jak Wy to widzicie? [SONDA]

Debata nad biało-złotą sukienką to najnowszy hit sieci. Amerykanie dyskutują nad zdjęciem wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie biało-złotej sukienki może być czarno-niebieskie? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
27/02/2015 12:19
Katy Perry w Oświęcimiu. Wokalistka odwiedziła Auschwitz. Wzruszający wpis Katy Perry po wizycie w obozie [VIDEO]
0

Katy Perry w Oświęcimiu. Wokalistka odwiedziła Auschwitz. Wzruszający wpis Katy Perry po wizycie w obozie [VIDEO]

Katy Perry w Oświęcimiu odwiedziła dawny obóz zagłady w Auschwitz. Wokalistka była wstrząśnięta. Tuż po opuszczeniu Auschwitz Katy Perry zamieściła na Instagramie wzruszający wpis. Co napisała wokalistka po wizycie w Oświęcimiu? Sprawdź na ESKA.pl