WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie -
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]: taniec z gwiazdami na polsacie, dawid kwiatkowski w tańcu z gwiazdami, taniec z gwiazdami 2014

Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]

RSS 09/02/2014 09:26 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie! Młody wokalista będzie jedną z gwiazd, której zmagania na tanecznym parkiecie będziemy mogli oglądać już wiosną 2014. Kto jeszcze wystąpi w 14 edycji show? Sprawdź na ESKA.pl!
Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie. Kto jeszcze wystąpi? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie! Młody wokalista będzie jedną z 12 gwiazd, które już wiosną 2014 będziemy mogli oglądać na tanecznym parkiecie. Nie będzie to jedyny wokalista, który pojawi się w show - poza nim zobaczymy także Rafała Brzozowskiego i Joannę Moro, aktorkę znaną z roli Anny German w bijącym rekordy popularności serialu.


Program, emitowany do tej pory przez TVN, będziemy mogli oglądać teraz na antenie Polsatu. W roli prowadzących wystapią Krzysztof Ibisz i Joanna Liszowska, a zakulisowe rozmowy z uczestnikami poprowadzi Agnieszka Popielewicz. Program będzie nadawany w piątkowe wieczory, od godz. 20.00, od 7 marca.

Posłuchaj Dawida Kwiatkowskiego na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
"Kto oglądał Twój profil na Facebooku" - aplikacja pokaże w powiadomieniach? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!
0

"Kto oglądał Twój profil na Facebooku" - aplikacja pokaże w powiadomieniach? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!

Tekst "Haha, nie mogłem uwierzyć, dopóki sam nie sprawdziłem ;) To serio działa, pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał! Dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej... ;)" na twoim Facebooku? Uważaj, to kolejny wirus! Sprawdź jak działa.
31/03/2015 09:41
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: o której godzinie jaki egzamin? Sprawdź, z czego będzie test i posłuchaj Check It Out [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: o której godzinie jaki egzamin? Sprawdź, z czego będzie test i posłuchaj Check It Out [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 coraz bliżej. Kiedy i o której godzinie uczniowie rozpoczną pisanie? Sprawdź, jakie przedmioty obowiązują w czasie dwóch części sprawdzianu. Śledzenie szczegółów testu na ESKA.pl umili Wam przebój Check It Out
31/03/2015 09:37
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: co zabrać. Co można, a czego nie można wnieść na salę? It's The Final Countdown [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: co zabrać. Co można, a czego nie można wnieść na salę? It's The Final Countdown [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 zbliża się wielkimi krokami. Tuż przed rozpoczęciem egzaminu na koniec podstawówki warto sprawdzić, co można ze sobą zabrać, a czego nie na sprawdzian szóstoklasisty. Zasady przed nadchodzącym egzaminie uległy zmianie? Czy w tym roku na salę można wnieść ze sobą kalkulator? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi dot. najważniejszych spraw związanych z najważniejszym sprawdzianem w szkole podstawowej 
31/03/2015 09:36
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
30/03/2015 20:22
VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]
2

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel, Lodoviki Comello czy Jorge Blanco! Sprawdź, co muzycznie kręci aktorów z Violetty - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:29
Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]
8

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy Disney Channel Polska pokaże finał 3 sezonu Violetty! Sprawdź, ile będzie sezonów i odcinków Violetty i posłuchaj jednej z piosenek z serialu - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska