WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski w Sylwestra skończy 18 lat. Kiedy Dawid będzie świętował? [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski ma urodziny w Sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski w Sylwestra skończy 18 lat. Kiedy Dawid będzie świętował? [VIDEO]

RSS 31/12/2013 13:00 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski ma urodziny w Sylwestra. Kwiat 1 stycznia skończy 18 lat. Jak zamierza Kwiat obchodzić swoje urodziny? Szczegóły na ESKA.pl!
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski w Sylwestra skończy 18 lat. Kiedy Dawid będzie świętował? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski skończy 18 lat w Sylwestra 2013. Dawid Kwiatkowski autor hitów Na Zawsze, Biegnijmy już 1 stycznia będzie obchodzić swoje urodziny. Przypominamy wszystkim fanom, że Kwiat urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki w Święta!

Dawid nie ukrywa, że dzięki takiej dacie ma bardzo huczne za każdym razem urodziny. - Zawsze mam pewność, że nie zabraknie moich znajomych przecież to Sylwester. Miło jest gdy nagle wszyscy zaczynają mi śpiewać sto lat - wyjaśnia Kwiat.

>>> Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w wigilię na ESKA TV

ESKA.pl już wie jakie plany na urodziny ma Dawid Kwiatkowski. Dawid zamierza swoją 18-stkę świętować nie 1 stycznia, a 3 stycznia 2014 roku. - Urodziny robię w Gorzowie Wielkopolskim dla swoich przyjaciół - mówi Dawid Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Adele - 25: PŁYTA już do kupienia! Premiera nowej płyty Adele 2015 lada moment - gotowi? [VIDEO]
0

Adele - 25: PŁYTA już do kupienia! Premiera nowej płyty Adele 2015 lada moment - gotowi? [VIDEO]

Płyta Adele 25 w sprzedaży jeszcze przed premierą! Pierwsze sklepy internetowe zamieściły informacje o nowej płycie Adele na 2015 roku uruchamiając opcję przedsprzedaży. Wszystko wskazuje na to, że premiera 25 Adele zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl!
06/03/2015 11:26
Eurowizja 2015: Australia ujawniła reprezentanta - to Guy Sebastian. Posłuchaj jego utworów na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Australia ujawniła reprezentanta - to Guy Sebastian. Posłuchaj jego utworów na ESKA.pl [VIDEO]

Australia na Eurowizji 2015? Tak! Podczas 60. edycji Konkursu Eurowizji w Wiedniu do konkursu została zaproszona Australia. I tym sposobem, już w maju australijski artysta zmierzy się z europejskimi wykonawcami. Kto będzie reprezentantem Australii podczas Eurowizji 2015? Będzie to Guy Sebastian. Kim jest piosenkarz reprezentujący Australię na Eurowizji 2015? Sprawdź na ESKA.pl 
06/03/2015 11:17
Soundtrack do Home: tracklista z piosenkami Rihanny i Jennifer Lopez! Zobaczcie listę piosnek do nowej animacji [VIDEO]
0

Soundtrack do Home: tracklista z piosenkami Rihanny i Jennifer Lopez! Zobaczcie listę piosnek do nowej animacji [VIDEO]

Soundtrack do filmu Home zasilą piosenki Rihanny. Na krążku znajdzie się również utwór Jennifer Lopez - Feel The Light oraz kawałek w wykonaniu Charli XCX - Red Balloon. Jednak zdecydowana większość soundtracku do filmu Home została przygotowana przez Rihannę. Piosenki z filmu Home do odsłuchania na ESKA.pl 
06/03/2015 10:40
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
06/03/2015 10:12
Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?
0

Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?

Kanye West przejdzie do historii nie tylko dzięki muzyce, którą tworzy. Na popularności zyskują cytaty rapera. Kanye jak coś powie to już powie, a do tego uważa, że nikt inny lepiej, by tego nie powiedział ;) Zagmatwane? Nie dla Westa! Wybraliśmy kilka perełek z wypowiedzi Kanye Westa. Które z nich są Waszym zdaniem najlepsze?
05/03/2015 18:02
Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!
2

Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!

Momofuku Ando - to dzięki niemu zalewasz wodą chińską zupkę. Dziś obchodziłby 105 urodziny. Dowiedz się więcej o wynalazcy zupy instant, któremu Google poświęcił dziś doodla - czyli ozdobny motyw swojej nazwy w wyszukiwarce. 
05/03/2015 17:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]