WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Dawid Kwiatkowski w Sylwestra skończy 18 lat. Kiedy Dawid będzie świętował? [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski ma urodziny w Sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski w Sylwestra skończy 18 lat. Kiedy Dawid będzie świętował? [VIDEO]

RSS 31/12/2013 13:00 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski ma urodziny w Sylwestra. Kwiat 1 stycznia skończy 18 lat. Jak zamierza Kwiat obchodzić swoje urodziny? Szczegóły na ESKA.pl!
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski w Sylwestra skończy 18 lat. Kiedy Dawid będzie świętował? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski skończy 18 lat w Sylwestra 2013. Dawid Kwiatkowski autor hitów Na Zawsze, Biegnijmy już 1 stycznia będzie obchodzić swoje urodziny. Przypominamy wszystkim fanom, że Kwiat urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki w Święta!

Dawid nie ukrywa, że dzięki takiej dacie ma bardzo huczne za każdym razem urodziny. - Zawsze mam pewność, że nie zabraknie moich znajomych przecież to Sylwester. Miło jest gdy nagle wszyscy zaczynają mi śpiewać sto lat - wyjaśnia Kwiat.

>>> Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w wigilię na ESKA TV

ESKA.pl już wie jakie plany na urodziny ma Dawid Kwiatkowski. Dawid zamierza swoją 18-stkę świętować nie 1 stycznia, a 3 stycznia 2014 roku. - Urodziny robię w Gorzowie Wielkopolskim dla swoich przyjaciół - mówi Dawid Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Gorąca 20 Premiera: Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix) [VIDEO]

Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix) to czwartkowa nowość w Gorącej 20. Posłuchaj klubowego hitu tuż po godz. 18.00 na antenie Radia ESKA i już teraz zobacz teledysk do tego kawałka na ESKA.pl
30/10/2014 14:34
Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]

Nowy teledysk One Direction do Night Changes będzie najprawdopodobniej drugim klipem 1D na 2014 rok. Skąd pewność, że do Night Changes powstaje wideo, kiedy możemy spodziewać się premiery i czym zaskoczy nagranie? Wszystko o teledysku do Night Changes One Direction na ESKA.pl!
30/10/2014 13:48
Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]
0

Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]

Holy Wins - czyli odpowiedź na Halloween. Na czym polega Holy Wins? Kto i gdzie organizuje przemarsze Holy Wins? Jeżeli Holy Wins odbędzie się w Waszej szkole, a Wy nadal nie wiecie, co to jest Holy Wins - przeczytajcie artykuł na ESKA.pl. Tutaj znajdziecie garść informacji na temat balów i przemarszów Holy Wins 2014.
30/10/2014 13:45
5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]
0

5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]

Halloween Party 2014 - co robić w Halloween? Jak przygotować się do imprezy halloweenowej? Jak wyciąć najbardziej efektowaną dynię? Oraz jakie przebranie halloweenowe zrobi największe wrażenie na uczestnikach Halloween party? Tuż przed Halloween 2014 podpatrujemy chłopaków z 5 sposobów na, a wszytko przy dźwiękach utworu This is Halloween