Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO] - Jak się nazywają fani Dawida Kwiatkowskiego? Poznaj Kwiatonatorów na Eska.pl! Nowa fanclubowa moda? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski youtube, fani dawida kwiatkowskiego, fanclub dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski facebook, kwiatonators, kim są kwiatonators

Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]

RSS 19/06/2013 12:54 Komentarze 0
Kim są Kwiatonators od Dawida Kwiatkowskiego? Fani Dawida to kolejny polski fanclub po Polish Beliebers i Polish Directioners, o którym może już wkrótce zrobić się głośno w sieci. Gwiazda polskiego YouTube dzięki wsparciu Kwiatonatorów ma szansę na sukces na polskim rynku muzycznym. Jak liczny jest fanclub Dawida?
Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski znany polskim internautom z YouTube i bloga może pochwalić się licznym gronem fanów. Jak nazywa się fanclub Dawida? Poznajcie Kwiatonators. Ilu jest Kwiatonatorów? Biorąc pod uwagę ponad 97 tysięcy lajków na facebookowym fanpage'u Dawida Kwiatkowskiego to nowy polski fandom z powodzeniem może konkurować z tymi największymi - Polish Beliebers i Polish Directioners.

W ten sposób Dawid Kwiatkowski to jeden z nielicznych polskich artystów, którego wzorem zachodnich trendów wspierają fani identyfikujący się z nazwiskiem swojego idola.

Gdzie znajdziemy Kwiatonators na Facebooku? W serwisie jest już kilka grup łączących fanów Dawida. Na jeden z nich przeniesiecie się klikając TUTAJ.

>>>Dawid Kwiatkowski śpiewa Na Dwa Sistars. Jak wam się podoba?


Eska.pl ma zadanie dla Kwiatonators ---> w komentarzach i czacie na żywo poniżej piszcie skąd jesteście. W ten sposób nie tylko sprawdzimy, ilu Was jest, ale także możemy udowodnić, że Kwiatonators działają w całej Polsce.


Zobacz Miliony Monet - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska