WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO] - Jak się nazywają fani Dawida Kwiatkowskiego? Poznaj Kwiatonatorów na Eska.pl! Nowa fanclubowa moda? [VIDEO]

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski youtube, fani dawida kwiatkowskiego, fanclub dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski facebook, kwiatonators, kim są kwiatonators

Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]

RSS 19/06/2013 12:54 Komentarze
Kim są Kwiatonators od Dawida Kwiatkowskiego? Fani Dawida to kolejny polski fanclub po Polish Beliebers i Polish Directioners, o którym może już wkrótce zrobić się głośno w sieci. Gwiazda polskiego YouTube dzięki wsparciu Kwiatonatorów ma szansę na sukces na polskim rynku muzycznym. Jak liczny jest fanclub Dawida?
Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski znany polskim internautom z YouTube i bloga może pochwalić się licznym gronem fanów. Jak nazywa się fanclub Dawida? Poznajcie Kwiatonators. Ilu jest Kwiatonatorów? Biorąc pod uwagę ponad 97 tysięcy lajków na facebookowym fanpage'u Dawida Kwiatkowskiego to nowy polski fandom z powodzeniem może konkurować z tymi największymi - Polish Beliebers i Polish Directioners.

W ten sposób Dawid Kwiatkowski to jeden z nielicznych polskich artystów, którego wzorem zachodnich trendów wspierają fani identyfikujący się z nazwiskiem swojego idola.

Gdzie znajdziemy Kwiatonators na Facebooku? W serwisie jest już kilka grup łączących fanów Dawida. Na jeden z nich przeniesiecie się klikając TUTAJ.

>>>Dawid Kwiatkowski śpiewa Na Dwa Sistars. Jak wam się podoba?


Eska.pl ma zadanie dla Kwiatonators ---> w komentarzach i czacie na żywo poniżej piszcie skąd jesteście. W ten sposób nie tylko sprawdzimy, ilu Was jest, ale także możemy udowodnić, że Kwiatonators działają w całej Polsce.


Zobacz Miliony Monet - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?
0

Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?

Taco Hemingway: EP-ka Wosk za darmo - gdzie została udostępniona? Co jeśli miejsce, z którego można ściągnąć piosenki Taco nie działa? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 16:46
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 16:44
YouTube piosenki najpopularniejsze w sieci TOP 5 20-26 lipca
0

YouTube piosenki najpopularniejsze w sieci TOP 5 20-26 lipca

YouTube to kopalnia muzyki. Poznajecie najlepsze hity ale my wyszukujemy dla was najlepsze covery tych hitów, czyli wersje śpiewane przez youtuberów, amatorów i dzieciaki - poznajcie najlepsze covery z końcówki lipca 2016 
27/07/2016 16:40
Adele: film z Natalie Portman! Kogo zagra piosenkarka?
0

Adele: film z Natalie Portman! Kogo zagra piosenkarka?

Adele w filmie Xaviera Dolana! Oficjalnie potwierdziły się doniesienie, że piosenkarka zadebiutuje na wielkim ekranie. I to u boku Natalie Portman! Kogo zagra Adele w The Death and Life of John F. Donovan? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:51
Ed Sheeran wziął ślub? Te zdjęcie mówi wszystko!
0

Ed Sheeran wziął ślub? Te zdjęcie mówi wszystko!

Ed Sheeran wziął ślub? Taka wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Czy to prawda, że wokalista się ożenił? Mamy zdjęcie, które wiele zdradza.
27/07/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...