WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO] - Jak się nazywają fani Dawida Kwiatkowskiego? Poznaj Kwiatonatorów na Eska.pl! Nowa fanclubowa moda? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski youtube, fani dawida kwiatkowskiego, fanclub dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski facebook, kwiatonators, kim są kwiatonators

Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]

RSS 19/06/2013 12:54 Komentarze 0
Kim są Kwiatonators od Dawida Kwiatkowskiego? Fani Dawida to kolejny polski fanclub po Polish Beliebers i Polish Directioners, o którym może już wkrótce zrobić się głośno w sieci. Gwiazda polskiego YouTube dzięki wsparciu Kwiatonatorów ma szansę na sukces na polskim rynku muzycznym. Jak liczny jest fanclub Dawida?
Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski znany polskim internautom z YouTube i bloga może pochwalić się licznym gronem fanów. Jak nazywa się fanclub Dawida? Poznajcie Kwiatonators. Ilu jest Kwiatonatorów? Biorąc pod uwagę ponad 97 tysięcy lajków na facebookowym fanpage'u Dawida Kwiatkowskiego to nowy polski fandom z powodzeniem może konkurować z tymi największymi - Polish Beliebers i Polish Directioners.

W ten sposób Dawid Kwiatkowski to jeden z nielicznych polskich artystów, którego wzorem zachodnich trendów wspierają fani identyfikujący się z nazwiskiem swojego idola.

Gdzie znajdziemy Kwiatonators na Facebooku? W serwisie jest już kilka grup łączących fanów Dawida. Na jeden z nich przeniesiecie się klikając TUTAJ.

>>>Dawid Kwiatkowski śpiewa Na Dwa Sistars. Jak wam się podoba?


Eska.pl ma zadanie dla Kwiatonators ---> w komentarzach i czacie na żywo poniżej piszcie skąd jesteście. W ten sposób nie tylko sprawdzimy, ilu Was jest, ale także możemy udowodnić, że Kwiatonators działają w całej Polsce.


Zobacz Miliony Monet - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Afromental - Mental House - nowy teledysk zespołu dostępny w sieci [VIDEO]
0

Afromental - Mental House - nowy teledysk zespołu dostępny w sieci [VIDEO]

Nowy teledysk Afromental dostępny w sieci! Utwór promuje czwarty album formacji. Jaki jest klip do utworu Mental House? Pełen energii, ale też odrobinę mroczny. Odpal już teraz klip Mental House na ESKA.pl 
28/11/2014 15:22
Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]
0

Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11.2014 w tv i online? Informacje o transmisji meczu AS Roma - Inter Mediolan w telewizji i internecie na ESKA.pl. Wiemy m.in., o której godzinie zaczyna się mecz AS Roma - Inter Mediolan w ramach Ligi Włoskiej. Gotowi na futbol w stylu Mamma mia?
28/11/2014 15:00
Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z chemii 2015 wydawnictwa Operon przeprowadzona była w wybranych szkołach 28 listopada 2014 roku. Chemia to przedmiot dodatkowy, który uczniowie mają obowiązek zdawać na poziomie rozszerzonym. Jak wyglądał egzamin maturalny z chemii? Czy matura próbna Operona jest trudniejsza od 'normalnej' matury? Oceńcie sami, sprawdzając arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona 2015 
28/11/2014 14:19
Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]
0

Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]

Joanna Krupa udaje Justina Biebera. W programie Agaty Młynarskiej - Świat się kręci na TVP 1 słynna modelka wystąpiła na scenie poruszając się do piosenki Baby, czyli jednego z największych przebojów wokalisty. Zobacz sympatyczną parodię Justina Biebera w wykonaniu Joanny Krupy na ESKA.pl
28/11/2014 14:12
Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]
0

Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]

Gdzie oglądać biegi narciarskie 2014 29 listopada i 30 listopada z Justyną Kowalczyk w Kussamo w ramach Pucharu Świata? O której godzinie start biegów 29.11 i 30.11? ESKA.pl przed inauguracją turnieju, którego faworytką jest m.in. właśnie Polka, serwuje informacje o transmijach tv i online. Będzie Harder Better Faster niż rok temu!
28/11/2014 14:08
Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]
0

Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z WOS'u 2015 Operona: 28 listopada 2014 roku uczniowie wybranych szkół podchodzą do egzaminu maturalnego z wybranego przedmiotu dodatkowego. Ci, którzy planują m.in. karierę prawniczą na maturze wybierają WOS. Jaka w tym roku będzie matura próbna z WOS'u? Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona będą dostępne w sieci 29 listopada 2014