Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO] - Jak się nazywają fani Dawida Kwiatkowskiego? Poznaj Kwiatonatorów na Eska.pl! Nowa fanclubowa moda? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski youtube, fani dawida kwiatkowskiego, fanclub dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski facebook, kwiatonators, kim są kwiatonators

Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]

RSS 19/06/2013 12:54 Komentarze 0
Kim są Kwiatonators od Dawida Kwiatkowskiego? Fani Dawida to kolejny polski fanclub po Polish Beliebers i Polish Directioners, o którym może już wkrótce zrobić się głośno w sieci. Gwiazda polskiego YouTube dzięki wsparciu Kwiatonatorów ma szansę na sukces na polskim rynku muzycznym. Jak liczny jest fanclub Dawida?
Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski znany polskim internautom z YouTube i bloga może pochwalić się licznym gronem fanów. Jak nazywa się fanclub Dawida? Poznajcie Kwiatonators. Ilu jest Kwiatonatorów? Biorąc pod uwagę ponad 97 tysięcy lajków na facebookowym fanpage'u Dawida Kwiatkowskiego to nowy polski fandom z powodzeniem może konkurować z tymi największymi - Polish Beliebers i Polish Directioners.

W ten sposób Dawid Kwiatkowski to jeden z nielicznych polskich artystów, którego wzorem zachodnich trendów wspierają fani identyfikujący się z nazwiskiem swojego idola.

Gdzie znajdziemy Kwiatonators na Facebooku? W serwisie jest już kilka grup łączących fanów Dawida. Na jeden z nich przeniesiecie się klikając TUTAJ.

>>>Dawid Kwiatkowski śpiewa Na Dwa Sistars. Jak wam się podoba?


Eska.pl ma zadanie dla Kwiatonators ---> w komentarzach i czacie na żywo poniżej piszcie skąd jesteście. W ten sposób nie tylko sprawdzimy, ilu Was jest, ale także możemy udowodnić, że Kwiatonators działają w całej Polsce.


Zobacz Miliony Monet - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?
0

1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
01/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska