WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO] - Jak się nazywają fani Dawida Kwiatkowskiego? Poznaj Kwiatonatorów na Eska.pl! Nowa fanclubowa moda? [VIDEO]

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski youtube, fani dawida kwiatkowskiego, fanclub dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski facebook, kwiatonators, kim są kwiatonators

Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]

RSS 19/06/2013 12:54 Komentarze
Kim są Kwiatonators od Dawida Kwiatkowskiego? Fani Dawida to kolejny polski fanclub po Polish Beliebers i Polish Directioners, o którym może już wkrótce zrobić się głośno w sieci. Gwiazda polskiego YouTube dzięki wsparciu Kwiatonatorów ma szansę na sukces na polskim rynku muzycznym. Jak liczny jest fanclub Dawida?
Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski i jego Kwiatonators: poznaj fanów Dawida! Przebiją Beliebers i Directioners? [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski znany polskim internautom z YouTube i bloga może pochwalić się licznym gronem fanów. Jak nazywa się fanclub Dawida? Poznajcie Kwiatonators. Ilu jest Kwiatonatorów? Biorąc pod uwagę ponad 97 tysięcy lajków na facebookowym fanpage'u Dawida Kwiatkowskiego to nowy polski fandom z powodzeniem może konkurować z tymi największymi - Polish Beliebers i Polish Directioners.

W ten sposób Dawid Kwiatkowski to jeden z nielicznych polskich artystów, którego wzorem zachodnich trendów wspierają fani identyfikujący się z nazwiskiem swojego idola.

Gdzie znajdziemy Kwiatonators na Facebooku? W serwisie jest już kilka grup łączących fanów Dawida. Na jeden z nich przeniesiecie się klikając TUTAJ.

>>>Dawid Kwiatkowski śpiewa Na Dwa Sistars. Jak wam się podoba?


Eska.pl ma zadanie dla Kwiatonators ---> w komentarzach i czacie na żywo poniżej piszcie skąd jesteście. W ten sposób nie tylko sprawdzimy, ilu Was jest, ale także możemy udowodnić, że Kwiatonators działają w całej Polsce.


Zobacz Miliony Monet - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 16:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 16:38
Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?
0

Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?

Co by się stało gdyby połączyć ze sobą twarze Seleny Gomez i Beyonce, lub Taylor Swift i Jennifer Lawrence? Zobaczcie sami tak przerobione zdjęcia i zastanówcie się, jakie gwiazdy widzicie na fotkach. Zapewniamy Was ro naprawdę dobra zabawa!
24/05/2016 16:18
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
0

KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA