WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 28 kwietnia 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 28.04.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej
28/04/2016 21:47
Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 28.04.2016. Jakie są wyniki losowania 28 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 20 milionów!  
28/04/2016 17:57
Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!
0

Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!

Calvin Harris i Rihanna: This Is What You Came For to tytuł kolejnej wspólnej piosenki świetnego duetu! Czy ich utwór to jeden z najlepszych przebojów lata 2016? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
28/04/2016 16:55
Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!
0

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance pojawi się już w odcinku półfinałowym. Wokalista wystąpi na scenie YCD i to ze swoimi fanami!
28/04/2016 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA