WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...
0

Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2017? To już w marcu! ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/03/2017 00:00
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]
0

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Jak zareaguje przypadkowy facet na pocałunek od nieznajomej? O tym postanowiła się przekonać ta szalona vlogerka. Zobacz filmik, który ma już kilka milionów wyświetleń!
24/03/2017 23:56
Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!
0

Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!

Sara Mannei, żona Artura Boruca, podpisała kontrakt płytowy! Kiedy pierwszy singiel pięknej WAG? Sprawdźcie, jak Sara rozpoczynała przygodę ze śpiewaniem.
24/03/2017 23:39
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 22:43
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA