Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: etap 4. Jaworzno - Nowy Sącz. Transmisja na żywo - gdzie oglądać? Watch n'Learn
0

Tour de Pologne 2015: etap 4. Jaworzno - Nowy Sącz. Transmisja na żywo - gdzie oglądać? Watch n'Learn

Tour de Pologne 2015: transmisja na żywo z 4. etapu z Jaworzna do Nowego Sącza - na jakim kanale śledzić osiągnięcia polskich kolarzy? Sprawdzamy informacje na temat transmisji w TV i online kolejnego etapu TdP 2015
05/08/2015 11:34
Louis Tomlinson o dziecku w pierwszym wywiadzie w TV. Zobaczcie, jak zareagował na pytanie o ojcostwo
0

Louis Tomlinson o dziecku w pierwszym wywiadzie w TV. Zobaczcie, jak zareagował na pytanie o ojcostwo

Dziecko Louisa Tomlinsona to temat, którzy poruszyli prowadzący Good Morning America podczas wizyty One Direction w show 4 sierpnia 2015 roku. Louis Tomlinson ojcem zostanie już wkrótce, co potwierdził oczywiście osobiście. A jaka była jego reakcja na pytanie o dziecko? Filmik zdradza wszystko!
05/08/2015 10:42
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
05/08/2015 10:14
Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity
0

Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity

Google Doodle - grafika z 05.08.2015 powstała na cześć... sygnalizacji świetlnej! 5 sierpnia obchodzimy 101. rocznicę pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej. Na ESKA.pl wprowadzenie sygnalizacji drogowej uczcimy muzycznie - posłuchajcie kawałka Electricity 
05/08/2015 10:13
WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?
0

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu? Z okazji kinowej premiery ekranizacji powieści Johna Greene'a na ESKA.pl rozdajemy 5 płyt CD z muzyką z filmu Papierowe Miasta. Sprawdź, kto je dostanie!    
05/08/2015 09:58
Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?
0

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015. Piosenkarka umieściła w sieci krótki filmik promujący galę VMA 2015. Zapowiada się wiele kontrowersji? Przekonajcie się sami! 
05/08/2015 09:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska