WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?
0

Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?

Kto jest nową Miss Polski? Kim jest Miss Polski 2016 wybrana 4 grudnia, kto znalazł się w finałowej 10 i do kogo trafiły dodatkowe nagrody? Zdjęcia, video i informacje na ESKA.pl.
04/12/2016 23:03
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!
0

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Kto wygrał finał Master Chef 4.12.2016? Kto został piątym polskim Master Chefem? Sprawdźcie, czy dobrze typowaliście!
04/12/2016 21:24
Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?
0

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna zrobiła nie tylko ogromne wrażenie na jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale też na internautach z całego świata. Jeden z youtuberów postanowił nawet zestawić występ polskiej aktorki z oryginalnym wykonaniem Rihanny z gali MTV. Efekt jest naprawdę imponujący!
04/12/2016 20:09
Nagie selfie w One Finger Challenge
0

Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge! Najnowsze wyzwanie wymaga nie lada odwagi. Na czym dokładnie polega internetowy challenge?
04/12/2016 20:09
Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?
0

Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?

Miss Polski 2016 - finalistki zostały wybrane. Kto zostanie najpiękniejszą Polką 2016? Kiedy i gdzie oglądać konkurs Miss Polski?
04/12/2016 20:08
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
04/12/2016 18:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA