WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
30/07/2016 19:55
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 19:54
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...