WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
20/02/2017 14:03
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
20/02/2017 14:00
Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?
0

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku muzycznego show? Już teraz poznaj kolejnych uczestników Idola!
20/02/2017 13:59
Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!

Kasia Moś nie mogła uwierzyć w to, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2017. Jej reakcja podczas ogłoszenia wyników Krajowych Eliminacji była bezcenna!
20/02/2017 13:28
Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?
0

Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?

Reklama Play z udziałem ukraińskiego zespołu wzbudza coraz większe zainteresowanie widzów. Kim są muzycy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
20/02/2017 13:26
Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?
0

Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?

Piosenka z reklamy Polsat 2017 to piękny polski przebój. Już teraz na ESKA.pl zdradzamy tytuł i wykonawcę piosenki ze spotu wizerunkowego stacji Polsat przygotowanego na wiosnę 2017!
20/02/2017 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA