WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It: teledysk. Wokalistki seksowne nawet w biurze! Zobaczcie [VIDEO]
0

Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It: teledysk. Wokalistki seksowne nawet w biurze! Zobaczcie [VIDEO]

Teledysk Fifth Harmony do Worth It z Kidem Inkiem do zobaczenia na ESKA.pl. W nowym teledysku Fifth Harmony dziewczyny w biurowych stylizacjach udowadniają swoją wyższość nad facetami. Seksowne i dominujące... Czy właśnie takie 5H kochacie najbardziej? Odpalcie teledysk do Worth It Fifth Harmony i sprawdźcie sami!
30/03/2015 12:33
One Direction bez Zayna Malika: wokalista wycięty z filmiku otwierającego trasę! Z czego jeszcze usuną Zayna Malika? [VIDEO]
0

One Direction bez Zayna Malika: wokalista wycięty z filmiku otwierającego trasę! Z czego jeszcze usuną Zayna Malika? [VIDEO]

Zayn Malik odszedł z One Direction, co widać już powoli na koncertach 1D z trasy On The Road Again Tour. Zayn Malik został bowiem usunięty m.in. z filmiku otwierającego tournee. Zayn Malik wycięty z nagrania promującego show to kolejny cios dla jego fanów po podjęciu decyzji o odejściu. Czy Zayn Malik będzie stopniowo wymazywany z życia i kariery One Direction? Więcej na ESKA.pl!
30/03/2015 12:03
Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
0

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
30/03/2015 11:38
Wielkanoc 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]

Szukacie łatwych przepisów wielkanocnych? PRZEPISY na święta Wielkanocne 2015 - te wyjątkowo udane - do sprawdzenia tylko u nas. Jaką Wielkanoc zaserwować w 2015 roku? Zobacz podpowiedzi ESKA.pl. Świąteczny poradnik na Wielkanoc 2015 czeka na Was na stronie i obiecujemy - udane święta to nic trudnego!
30/03/2015 11:38
Rihanna - Bitch Better Have My Money: występ na iHeart Radio Music Awards 2015. Jak wypadła w BBHMM pierwszy raz na żywo? [VIDEO]
0

Rihanna - Bitch Better Have My Money: występ na iHeart Radio Music Awards 2015. Jak wypadła w BBHMM pierwszy raz na żywo? [VIDEO]

Rihanna Bitch Better Have My Money zaśpiewała pierwszy raz na żywo na iHeart Radio Music Awards 2015. Show Rihanny z Bitch Better Have My Money live to m.in. wielki helikopter na scenie czy też tłum tancerzy. Do tego sama Rihanna w zielonym futrze. Bardziej gangstersko się nie dało! Zobaczcie filmik z wykonania Rihanny na iHeart Radio Music Awards 2015 już teraz na ESKA.pl!
30/03/2015 11:18
Gorąca 20 Premiery: Kasia Popowska - Lecę Tam || Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiery: Kasia Popowska - Lecę Tam || Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina [VIDEO]

W ostatni poniedziałek marca mamy dla Was aż 2 propozycje do Listy Przebojów Radia ESKA - i to obydwie pochodzące od polskich wykonawców: Kasia Popowska - Lecę Tam oraz Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina
30/03/2015 11:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska