WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO] - Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego: Wytrzymać Chcę. Kiedy teledysk do piosenki? Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski - Wytrzymać Chcę: nowy, trzeci singiel z 9893. Kiedy teledysk? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 09/12/2013 10:23 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski na nowy singiel z płyty 9893 wybrał Wytrzymać Chcę - kawałek na żywo fani piosenkarza usłyszą w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku. Kiedy teledysk do Wytrzymać Chcę Dawida Kwiatkowskiego? Czy klip będzie kontynuacją historii z wideo do Na Zawsze? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski Wytrzymać Chcę zaśpiewa na żywo w Dzień Dobry TVN 9 grudnia 2013 roku promując piosenkę jako trzeci singiel z płyty 9893. ... jutro rano widzimy się w DD TVN, gdzie udzielę wywiadu i na koniec zaśpiewam Wam 'Wytrzymać Chcę' - dał znać na swoim Facebooku Kwiat. Wpis na FB z 8 grudnia 2013 roku uzupełniły jego słowa z nowej notki na blogu.

Juz jutro z rana widzimy sie w Dzien Dobry TVN (10 wywiad, 11 występ), bede mial tam wywiad i zaśpiewam dla Was moj trzeci singiel :))! - czytamy.

Autor hitu Biegnijmy zdradził też fanom, że wraz ze swoim sztabem przymierza się do kręcenia kolejnego teledysku. Kiedy zobaczymy klip do Wytrzymać Chcę? Piosenkarz nie zdradził jeszcze daty premiery, ale ESKA.pl obstawia początek stycznia 2014 roku.


Jak myślicie, czy wideo do trzeciego singla będzie kontynuacją nagrania do Na Zawsze? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Wytrzymać Chcę - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]