WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]: dawid kwiatkowski nie zmienisz mnie, dawid kwiatkowski young stars, nie zmienisz mnie piosenka, nie zmienisz mnie singiel, nie zmienisz mnie young stars

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 12:33 Komentarze
Dawid Kwiatkowski nagrał singiel Nie Zmienisz Mnie specjalnie na Young Stars. Na ESKA.pl możecie już posłuchać fragmentu tego numeru. A 31 marca usłyszycie już całą piosenkę na specjalnym kanale eskaGO Young Stars.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / Bulls
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]
Nie Zmienisz Mnie to kawałek Dawid Kwiatkowskiego. Numer ten został specjalnie przygotowany na pierwszy festiwal Young Stars, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu. Na imprezie zagrają gwiazdy młodego pokolenia. Obok Kwiata pojawią się takie gwiazdy jak, np. Saszan, Jula, Patryk Kumór i Hona.

Nie Zmienisz Mnie zabrzmi na żywo podczas festiwalu, numer ten też znalazł się na krążku Young Stars. Oficjalna premiera albumu już 8 kwietnia. Mamy też dla fanów Dawida fantastyczną wiadomość.
Numer ten będziecie mogli usłyszeć już 31 marca na eskaGO - Young Stars.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz na ESKA.pl zachęcamy Was do posłuchania fragmentu tego numeru.

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?

Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless: na świetny początek lipca to nowość w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA! Premiera w Gorącej 20 do usłyszenia zaraz po godzinie 18:00. Być może to największy polski przebój lata 2016? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
01/07/2016 15:12
Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!
0

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec będzie miesiącem letnich premier! Hity na wakacje 2016 zaleją cały rynek muzyczny. Które nowe piosenki podbiją listy przebojów? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
01/07/2016 14:35
Kiedy finał Euro 2016? Data zakończenia mistrzostw Europy
0

Kiedy finał Euro 2016? Data zakończenia mistrzostw Europy

Kiedy finał Euro 2016? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie już teraz na ESKA.pl! Zakończenie mistrzostw Europy, które odbywają się we Francji, zbliża się wielkimi krokami, a my sprawdzamy dokładną datę zakończenia Euro 2016.
01/07/2016 14:30
Fergie wraca z nowym singlem M.I.L.F. $
0

Fergie wraca z nowym singlem M.I.L.F. $

Fergie powraca z nowym singlem M.I.L.F. Wokalistka The Black Eyed Peas w końcu bierze się na poważnie za promocję swojej drugiej solowej płyty. Posłuchaj jej najnowszego kawałka już teraz - na ESKA.pl  
01/07/2016 14:27
Belgia - Walia 1.07 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Belgia - Walia 1.07 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Belgia - Walia na Euro 2016 to drugie spotkanie w ramach ćwierćfinału finału mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Tego dowiecie się na ESKA.pl
01/07/2016 13:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Pół roku przerwy One Direction
Czy One Direction powróci jeszcze jako zespół?
  • TAK
  • NIE
polub
ESKA