WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]: dawid kwiatkowski nie zmienisz mnie, dawid kwiatkowski young stars, nie zmienisz mnie piosenka, nie zmienisz mnie singiel, nie zmienisz mnie young stars

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 12:33 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski nagrał singiel Nie Zmienisz Mnie specjalnie na Young Stars. Na ESKA.pl możecie już posłuchać fragmentu tego numeru. A 31 marca usłyszycie już całą piosenkę na specjalnym kanale eskaGO Young Stars.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / Bulls
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]
Nie Zmienisz Mnie to kawałek Dawid Kwiatkowskiego. Numer ten został specjalnie przygotowany na pierwszy festiwal Young Stars, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu. Na imprezie zagrają gwiazdy młodego pokolenia. Obok Kwiata pojawią się takie gwiazdy jak, np. Saszan, Jula, Patryk Kumór i Hona.

Nie Zmienisz Mnie zabrzmi na żywo podczas festiwalu, numer ten też znalazł się na krążku Young Stars. Oficjalna premiera albumu już 8 kwietnia. Mamy też dla fanów Dawida fantastyczną wiadomość.
Numer ten będziecie mogli usłyszeć już 31 marca na eskaGO - Young Stars.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz na ESKA.pl zachęcamy Was do posłuchania fragmentu tego numeru.

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]

KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj hip-hopowego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18.00 i zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl
24/11/2014 14:32
Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]
0

Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]

Finał Top Model 4 przyniesie zwycięzcę programu a dla nas Top Model 2014 wygrał Michał Baryza - oczywiście w muzycznej kategorii. Dlaczego Michał Baryza to zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl? Wszystko to ze względu na beatbox modela, którym pochwalił się na castingach do show. Jest filmik!
24/11/2014 13:57
American Music Awards 2014: One Direction z największą ilością statuetek
0

American Music Awards 2014: One Direction z największą ilością statuetek

One Direction triumfatorami tegorocznej gali American Music Awards 2014. To oni podczas uroczystej gali AMAs 2014 zdobyli aż trzy statuetki. W jakich kategoriach zostali nagrodzeni przystojniacy z One Direction? Sprawdź na ESKA.pl 
24/11/2014 13:46
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
4

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
24/11/2014 13:32
Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]
0

Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 12:50
Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online to nowość na eskaGO. Sprawdź już teraz ponad setkę najbardziej odlotowych filmów w Sieci. Już teraz oglądaj film akcji Śmiertelny Wirus.
24/11/2014 12:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]