WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]: dawid kwiatkowski nie zmienisz mnie, dawid kwiatkowski young stars, nie zmienisz mnie piosenka, nie zmienisz mnie singiel, nie zmienisz mnie young stars

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 12:33 Komentarze
Dawid Kwiatkowski nagrał singiel Nie Zmienisz Mnie specjalnie na Young Stars. Na ESKA.pl możecie już posłuchać fragmentu tego numeru. A 31 marca usłyszycie już całą piosenkę na specjalnym kanale eskaGO Young Stars.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / Bulls
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]
Nie Zmienisz Mnie to kawałek Dawid Kwiatkowskiego. Numer ten został specjalnie przygotowany na pierwszy festiwal Young Stars, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu. Na imprezie zagrają gwiazdy młodego pokolenia. Obok Kwiata pojawią się takie gwiazdy jak, np. Saszan, Jula, Patryk Kumór i Hona.

Nie Zmienisz Mnie zabrzmi na żywo podczas festiwalu, numer ten też znalazł się na krążku Young Stars. Oficjalna premiera albumu już 8 kwietnia. Mamy też dla fanów Dawida fantastyczną wiadomość.
Numer ten będziecie mogli usłyszeć już 31 marca na eskaGO - Young Stars.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz na ESKA.pl zachęcamy Was do posłuchania fragmentu tego numeru.

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Piłkarz zaliczył wielką wpadkę! 'Pozdrawiam swoją żonę i dziewczynę' [VIDEO]
0

Piłkarz zaliczył wielką wpadkę! 'Pozdrawiam swoją żonę i dziewczynę' [VIDEO]

Mohammed Anas stał się wielką gwiazdą nie tylko w swojej drużynie, ale przede wszystkim w internecie. Ghański piłkarz podczas wywiadu podziękował za wsparcie żonie i... swojej dziewczynie! Jak się tłumaczył Zobaczcie całość na ESKA.pl!
23/03/2017 15:13
Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!
0

Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!

Papież Franciszek tego się nie spodziewał. 3-latka skradła mu nie tylko serce, ale też papieskie nakrycie głowy!
23/03/2017 14:50
Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?
0

Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?

Maciej Rembikowski to jeden z najbardziej intrygujących uczestników nowej edycji polskiego Idola. Co wiemy o tym młodym artyście? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
23/03/2017 14:14
Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?
0

Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?

Pitbull i Jennifer Lopez mają hit na wiosnę! Sexy Body to kawałek, w którym wykorzystano sample kultowego przeboju. Podoba się Wam jego nowa wersja? Posłuchajcie i dajcie znać na ESKA.pl  
23/03/2017 14:01
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
23/03/2017 13:58
Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?
0

Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?

31 marca 2017 nauczyciele strajkują przeciwko reformie edukacji. Jakie mają plany? Czy ten dzień jest wolny od zajęć? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/03/2017 13:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA