WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]: dawid kwiatkowski nie zmienisz mnie, dawid kwiatkowski young stars, nie zmienisz mnie piosenka, nie zmienisz mnie singiel, nie zmienisz mnie young stars

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 12:33 Komentarze
Dawid Kwiatkowski nagrał singiel Nie Zmienisz Mnie specjalnie na Young Stars. Na ESKA.pl możecie już posłuchać fragmentu tego numeru. A 31 marca usłyszycie już całą piosenkę na specjalnym kanale eskaGO Young Stars.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / Bulls
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie. Premiera piosenki już w piątek na eskaGO Young Stars! [VIDEO]
Nie Zmienisz Mnie to kawałek Dawid Kwiatkowskiego. Numer ten został specjalnie przygotowany na pierwszy festiwal Young Stars, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu. Na imprezie zagrają gwiazdy młodego pokolenia. Obok Kwiata pojawią się takie gwiazdy jak, np. Saszan, Jula, Patryk Kumór i Hona.

Nie Zmienisz Mnie zabrzmi na żywo podczas festiwalu, numer ten też znalazł się na krążku Young Stars. Oficjalna premiera albumu już 8 kwietnia. Mamy też dla fanów Dawida fantastyczną wiadomość.
Numer ten będziecie mogli usłyszeć już 31 marca na eskaGO - Young Stars.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

A już teraz na ESKA.pl zachęcamy Was do posłuchania fragmentu tego numeru.

Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami: bajkowy odcinek Dancing with The Stars 30.09
0

Taniec z Gwiazdami: bajkowy odcinek Dancing with The Stars 30.09

Taniec z Gwiazdami w piątek 30.09 zaskoczy bajkowymi wcieleniami gwiazd i tancerzy. To będzie najpiękniejszy odcinek tej edycji tanecznego show?
30/09/2016 09:55
Taniec z Gwiazdami 2016: Sławomir jako Pszczółka Maja!
0

Taniec z Gwiazdami 2016: Sławomir jako Pszczółka Maja!

Taniec z Gwiazdami: w piątek, w bajkowym odcinku tanecznego show Sławomir wcieli się w rolę Pszczółki Mai. To może być jeden z zabawniejszych momentów tej edycji programu.
30/09/2016 09:36
Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka
0

Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka

Dzień chłopaka już tuż tuż. Memy i demotywatory to niezły prezent na dzień chłopaka. Nawet jeżeli nie masz chłopaka, wyślij życzenia swoim kolegom i znajomym, na pewno ucieszą się, że pamiętasz o nich w Dniu chłopaka.
30/09/2016 09:12
Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty
0

Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty

Roast Michała Szpaka to wydarzenie, na które z równym utęsknieniem czekają zarówno fani, jak i hejterzy wokalisty. Kto go najbardziej obrazi? Najmocniejsze cytaty z roastu Michała Szpaka do sprawdzenia na Eska.pl.
29/09/2016 22:28
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci
0

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci

Finalny zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znalazł się już w sieci. Sprawdź, jak się prezentuje trailer do pierwszego spin-offa Harry'ego Pottera.
29/09/2016 17:01
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 16:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA