WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu? - Smog i darmowa komunikacja miejska

Tagi związane z Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu?: smog, darmowa komunikacja

Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu?

RSS 11/01/2017 11:27 Komentarze

Darmowa komunikacja miejska 11.01 to konsekwencja bardzo złego stanu powietrza w Polsce. Kiedy i gdzie można podróżować bez biletu? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu? Bezpłatna komunikacja: kiedy i gdzie? / Fot. Instagram/ztm_warszawa
Ilustracja do artykułu: Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu?

Smog w Polsce [RAPORT >>] zaczyna stanowić coraz poważniejszy problem. Stężenie zanieczyszczenia w powietrzu przekracza dopuszczalne normy nawet kilkukrotnie, co odbija się m.in. na zdrowiu mieszkańców. Smog jest problemem całego kraju. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ostrzega, a władze miast starają się zapobiegać problemowi zanieczyszczenia powietrza, którym oddychamy. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej w dniach, kiedy stężenie zanieczyszczeń jest największe. Na ESKA.pl będzie informować Was kiedy i gdzie komunikacja miejsca jest za darmo.

Darmowa komunikacja 11.01

W Krakowie z bezpłatnych przejazdów 11.01 mogą korzystać osoby posiadające dowód rejestracyjny samochodu osobowego wraz z osobami towarzyszącymi – maksymalnie w liczbie zgodnej ze wpisem określającym liczbę miejsc siedzących w samochodzie.

Darmowa komunikacja 9.01

W poniedziałek 9 stycznia na wprowadzenie dnia bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską zdecydowały się takie miasta jak: Warszawa, Kraków i Katowice. W Warszawie i Katowicach z bezpłatnej komunikacji mogą korzystać wszyscy, z kolei w Krakowie jedynie osoby posiadające dowód rejestracyjny pojazdu i ich towarzysze.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł
0

Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł

Nelly Furtado powraca z nową płytą po 5 latach przerwy. Co wiemy o albumie The Ride? Sprawdź tracklistę, datę premiery już teraz - na ESKA.pl
17/01/2017 17:41
Kim jest siostra Ewy Farnej?
0

Kim jest siostra Ewy Farnej?

Kim jest siostra Ewy Farnej? Dziewczynka coraz częściej pojawia u boku swojej sławnej siostry na jej profilach w mediach społecznościowych. Jak ma na imię? Ile ma lat? Sprawdź, co wiemy o siostrze Ewy Farnej.
17/01/2017 17:23
Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO
0

Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO

Co robi się w szkole zamkniętej z powodu burzy śnieżnej? Dyrektor tej szkoły zdecydował się nagrać filmik, który stał się hitem internetu! Obejrzyj go już teraz - na ESKA.pl!
17/01/2017 16:54
Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]
0

Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]

Krzysztof Iwaneczko pracuje nad swoją pierwszą płytą! Poinformował o tym za pośrednictwem transmisji na żywo. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl
17/01/2017 16:50
Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!
0

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?
17/01/2017 16:25
Spring Break 2017: znamy datę imprezy!
0

Spring Break 2017: znamy datę imprezy!

Kiedy odbędzie się Spring Break 2017? Sprawdź datę kolejnej edycji festiwalu!
17/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

15/01/2017 19:00

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA