WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu? - Smog i darmowa komunikacja miejska

Tagi związane z Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu?: smog, darmowa komunikacja

Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu?

RSS 11/01/2017 11:27 Komentarze

Darmowa komunikacja miejska 11.01 to konsekwencja bardzo złego stanu powietrza w Polsce. Kiedy i gdzie można podróżować bez biletu? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu? Bezpłatna komunikacja: kiedy i gdzie? / Fot. Instagram/ztm_warszawa
Ilustracja do artykułu: Darmowa komunikacja miejska. Kiedy można jeździć bez biletu?

Smog w Polsce [RAPORT >>] zaczyna stanowić coraz poważniejszy problem. Stężenie zanieczyszczenia w powietrzu przekracza dopuszczalne normy nawet kilkukrotnie, co odbija się m.in. na zdrowiu mieszkańców. Smog jest problemem całego kraju. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ostrzega, a władze miast starają się zapobiegać problemowi zanieczyszczenia powietrza, którym oddychamy. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej w dniach, kiedy stężenie zanieczyszczeń jest największe. Na ESKA.pl będzie informować Was kiedy i gdzie komunikacja miejsca jest za darmo.

Darmowa komunikacja 11.01

W Krakowie z bezpłatnych przejazdów 11.01 mogą korzystać osoby posiadające dowód rejestracyjny samochodu osobowego wraz z osobami towarzyszącymi – maksymalnie w liczbie zgodnej ze wpisem określającym liczbę miejsc siedzących w samochodzie.

Darmowa komunikacja 9.01

W poniedziałek 9 stycznia na wprowadzenie dnia bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską zdecydowały się takie miasta jak: Warszawa, Kraków i Katowice. W Warszawie i Katowicach z bezpłatnej komunikacji mogą korzystać wszyscy, z kolei w Krakowie jedynie osoby posiadające dowód rejestracyjny pojazdu i ich towarzysze.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program