WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO] - Shakira - piosenka na Mundial 2014, czyli Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem już na ESKA.pl! Będzie hit? [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]

RSS 20/03/2014 17:12 Komentarze 0

Wśród nowych piosenek Shakiry z płyty zatytułowanej Shakira jest hit na Mundial 2014 - Dare (La La La) z gościnnym udziałem Carlinhosa Browna. Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Shakira / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]
Piosenka Shakiry na Mundial 2014 to Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem. Wokalistka po sukcesie Waka Waka (This Time for Africa) promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 ponownie wzięła udział w wyścigu na największy hit Mundialu, który tym razem odbędzie się w Brazylii. (Dare) La La La Shakiry przedostało się do sieci jeszcze przed premierą krążka Shakira.

Ten pojawi się w sklepach 21 marca 2014 roku. Dare (La La La) otwiera longplay z 12 nagraniami, w tym znanym nam już Can't Remember To Forget You z Rihanną.

Z kolei wersja piosenki na Mundial 2014 zatytułowana po prostu La La La (Brasil 2014) z nieco innym tekstem to dodatek w odsłonie deluxe krążka. Biorąc pod uwagę pozycję piosenki na trackliście i zbliżający się wielkimi krokami Mundial 2014 możemy być niemalże pewni, że Dare (La La La) zostanie trzecim po Empire singlem promującym wydawnictwo.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kto jeszcze nagrywa piosenki na Mundial 2014? Będzie utwór od Pitbulla z Jennifer Lopez, nie zabraknie też Ricky'ego Martina. Jak widać, zapowiadają się mocno muzyczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.


Posłuchaj Dare (La La La) - Shakira ft. Carlinhos Brown!




Nie działa? KLIKAJ I SŁUCHAJ TUTAJ>>> oryginału, czyli Dare (La La La)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska