Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO] - Shakira - piosenka na Mundial 2014, czyli Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem już na ESKA.pl! Będzie hit? [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]

RSS 20/03/2014 17:12 Komentarze 0

Wśród nowych piosenek Shakiry z płyty zatytułowanej Shakira jest hit na Mundial 2014 - Dare (La La La) z gościnnym udziałem Carlinhosa Browna. Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Shakira / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]
Piosenka Shakiry na Mundial 2014 to Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem. Wokalistka po sukcesie Waka Waka (This Time for Africa) promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 ponownie wzięła udział w wyścigu na największy hit Mundialu, który tym razem odbędzie się w Brazylii. (Dare) La La La Shakiry przedostało się do sieci jeszcze przed premierą krążka Shakira.

Ten pojawi się w sklepach 21 marca 2014 roku. Dare (La La La) otwiera longplay z 12 nagraniami, w tym znanym nam już Can't Remember To Forget You z Rihanną.

Z kolei wersja piosenki na Mundial 2014 zatytułowana po prostu La La La (Brasil 2014) z nieco innym tekstem to dodatek w odsłonie deluxe krążka. Biorąc pod uwagę pozycję piosenki na trackliście i zbliżający się wielkimi krokami Mundial 2014 możemy być niemalże pewni, że Dare (La La La) zostanie trzecim po Empire singlem promującym wydawnictwo.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kto jeszcze nagrywa piosenki na Mundial 2014? Będzie utwór od Pitbulla z Jennifer Lopez, nie zabraknie też Ricky'ego Martina. Jak widać, zapowiadają się mocno muzyczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.


Posłuchaj Dare (La La La) - Shakira ft. Carlinhos Brown!




Nie działa? KLIKAJ I SŁUCHAJ TUTAJ>>> oryginału, czyli Dare (La La La)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska