WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO] - Shakira - piosenka na Mundial 2014, czyli Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem już na ESKA.pl! Będzie hit? [AUDIO]

Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]

RSS 20/03/2014 17:12 Komentarze

Wśród nowych piosenek Shakiry z płyty zatytułowanej Shakira jest hit na Mundial 2014 - Dare (La La La) z gościnnym udziałem Carlinhosa Browna. Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Shakira / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]
Piosenka Shakiry na Mundial 2014 to Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem. Wokalistka po sukcesie Waka Waka (This Time for Africa) promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 ponownie wzięła udział w wyścigu na największy hit Mundialu, który tym razem odbędzie się w Brazylii. (Dare) La La La Shakiry przedostało się do sieci jeszcze przed premierą krążka Shakira.

Ten pojawi się w sklepach 21 marca 2014 roku. Dare (La La La) otwiera longplay z 12 nagraniami, w tym znanym nam już Can't Remember To Forget You z Rihanną.

Z kolei wersja piosenki na Mundial 2014 zatytułowana po prostu La La La (Brasil 2014) z nieco innym tekstem to dodatek w odsłonie deluxe krążka. Biorąc pod uwagę pozycję piosenki na trackliście i zbliżający się wielkimi krokami Mundial 2014 możemy być niemalże pewni, że Dare (La La La) zostanie trzecim po Empire singlem promującym wydawnictwo.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kto jeszcze nagrywa piosenki na Mundial 2014? Będzie utwór od Pitbulla z Jennifer Lopez, nie zabraknie też Ricky'ego Martina. Jak widać, zapowiadają się mocno muzyczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.


Posłuchaj Dare (La La La) - Shakira ft. Carlinhos Brown!




Nie działa? KLIKAJ I SŁUCHAJ TUTAJ>>> oryginału, czyli Dare (La La La)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA