WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO] - Shakira - piosenka na Mundial 2014, czyli Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem już na ESKA.pl! Będzie hit? [AUDIO]

Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]

RSS 20/03/2014 17:12 Komentarze

Wśród nowych piosenek Shakiry z płyty zatytułowanej Shakira jest hit na Mundial 2014 - Dare (La La La) z gościnnym udziałem Carlinhosa Browna. Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Shakira / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]
Piosenka Shakiry na Mundial 2014 to Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem. Wokalistka po sukcesie Waka Waka (This Time for Africa) promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 ponownie wzięła udział w wyścigu na największy hit Mundialu, który tym razem odbędzie się w Brazylii. (Dare) La La La Shakiry przedostało się do sieci jeszcze przed premierą krążka Shakira.

Ten pojawi się w sklepach 21 marca 2014 roku. Dare (La La La) otwiera longplay z 12 nagraniami, w tym znanym nam już Can't Remember To Forget You z Rihanną.

Z kolei wersja piosenki na Mundial 2014 zatytułowana po prostu La La La (Brasil 2014) z nieco innym tekstem to dodatek w odsłonie deluxe krążka. Biorąc pod uwagę pozycję piosenki na trackliście i zbliżający się wielkimi krokami Mundial 2014 możemy być niemalże pewni, że Dare (La La La) zostanie trzecim po Empire singlem promującym wydawnictwo.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kto jeszcze nagrywa piosenki na Mundial 2014? Będzie utwór od Pitbulla z Jennifer Lopez, nie zabraknie też Ricky'ego Martina. Jak widać, zapowiadają się mocno muzyczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.


Posłuchaj Dare (La La La) - Shakira ft. Carlinhos Brown!




Nie działa? KLIKAJ I SŁUCHAJ TUTAJ>>> oryginału, czyli Dare (La La La)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 26 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 26.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
26/05/2016 19:25
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
26/05/2016 18:14
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
26/05/2016 17:41
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 16:59
Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!
0

Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 16:58
SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?
0

SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 1.: Jak zwykle gwiazdy staną na scenie w ramach Koncertu Platynowego. Kto wystąpi 27.05.2016 na w Sopocie? Jaki jest program festiwalu? Wszystkie informacje o pierwszym dniu imprezy sprawdzicie na ESKA.pl
26/05/2016 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA