Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO] - Shakira - piosenka na Mundial 2014, czyli Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem już na ESKA.pl! Będzie hit? [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]

RSS 20/03/2014 17:12 Komentarze 0

Wśród nowych piosenek Shakiry z płyty zatytułowanej Shakira jest hit na Mundial 2014 - Dare (La La La) z gościnnym udziałem Carlinhosa Browna. Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Shakira / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]
Piosenka Shakiry na Mundial 2014 to Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem. Wokalistka po sukcesie Waka Waka (This Time for Africa) promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 ponownie wzięła udział w wyścigu na największy hit Mundialu, który tym razem odbędzie się w Brazylii. (Dare) La La La Shakiry przedostało się do sieci jeszcze przed premierą krążka Shakira.

Ten pojawi się w sklepach 21 marca 2014 roku. Dare (La La La) otwiera longplay z 12 nagraniami, w tym znanym nam już Can't Remember To Forget You z Rihanną.

Z kolei wersja piosenki na Mundial 2014 zatytułowana po prostu La La La (Brasil 2014) z nieco innym tekstem to dodatek w odsłonie deluxe krążka. Biorąc pod uwagę pozycję piosenki na trackliście i zbliżający się wielkimi krokami Mundial 2014 możemy być niemalże pewni, że Dare (La La La) zostanie trzecim po Empire singlem promującym wydawnictwo.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kto jeszcze nagrywa piosenki na Mundial 2014? Będzie utwór od Pitbulla z Jennifer Lopez, nie zabraknie też Ricky'ego Martina. Jak widać, zapowiadają się mocno muzyczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.


Posłuchaj Dare (La La La) - Shakira ft. Carlinhos Brown!




Nie działa? KLIKAJ I SŁUCHAJ TUTAJ>>> oryginału, czyli Dare (La La La)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? [VIDEO]
0

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? [VIDEO]

Zapowiedź Ekipy to przedsmak gorącej premiery filmowej na czerwiec 2015, o której na ESKA.pl piszemy, bo w obsadzie nie brakuje muzycznych gwiazd. Kto jeszcze oprócz Calvina Harrisa i Pharrella Williamsa gra w Ekipie? Zobaczcie już teraz trailer Ekipy po polsku i przekonajcie się sami. Na stronie także data premiery Ekipy w polskich kinach.
02/06/2015 13:09
Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: tekst. Sprawdź słowa piosenki i zobacz klip! [VIDEO]
0

Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: tekst. Sprawdź słowa piosenki i zobacz klip! [VIDEO]

Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: tekst już na ESKA.pl! Sprawdź słowa najnowszej piosenki najpopularniejszego producenta w Polsce i zobacz jeden z najbardziej wyczekiwanych teledysków z udziałem pięknych kobiet i nieśmiertelnego celebryty ;)    
02/06/2015 13:06
Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: Premiera nowego teledysku Donatana [VIDEO]
0

Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: Premiera nowego teledysku Donatana [VIDEO]

Premiera nowego teledysku Donatana z Marylą Rodowicz - Pełnia, to jeden z najbardziej oczekiwanych polskich klipów w tym roku. Zobacz teledysk kiedy tylko zostanie opublikowany - premiera już 2.016.2015 o 13:00!
02/06/2015 13:04
Avicii - Waiting For Love: teledysk 360 stopni. Oglądaj i obracaj! [VIDEO]
0

Avicii - Waiting For Love: teledysk 360 stopni. Oglądaj i obracaj! [VIDEO]

Interaktywny teledysk Avicii do Waiting For Love to klip 360 stopni. Sami decydujemy, z której strony chcemy oglądać nowy teledysk Avicii. Oglądajcie i obracajcie wideo do Waiting For Love już teraz na ESKA.pl. Czy DJ zapoczątkuje nową modę na teledyski 360 stopni?
02/06/2015 12:37
LOTTO sprawdź wyniki 2.06.2015. Po trafieniu 20 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO sprawdź wyniki 2.06.2015. Po trafieniu 20 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już we wtorek 02.06.2015. Do zgarnięcia jest pula 20 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
02/06/2015 12:32
Szybcy i wściekli 8: data premiery potwierdzona! Sprawdźcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]
1

Szybcy i wściekli 8: data premiery potwierdzona! Sprawdźcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]

Szybcy i wściekli 8 zostali zapowiedziani już przez samego Vina Diesela na MTV Movie Awards 2015 a informacje te ostatecznie potwierdziła oficjalna data premiery filmu. Kiedy Szybcy i wściekli 8 trafią na duży ekran i co wiemy o Furious 8? Zobaczcie już teraz i See You Again w kinach!
02/06/2015 12:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska