WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO] - Shakira - piosenka na Mundial 2014, czyli Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem już na ESKA.pl! Będzie hit? [AUDIO]

Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]

RSS 20/03/2014 17:12 Komentarze

Wśród nowych piosenek Shakiry z płyty zatytułowanej Shakira jest hit na Mundial 2014 - Dare (La La La) z gościnnym udziałem Carlinhosa Browna. Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Shakira / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]
Piosenka Shakiry na Mundial 2014 to Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem. Wokalistka po sukcesie Waka Waka (This Time for Africa) promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 ponownie wzięła udział w wyścigu na największy hit Mundialu, który tym razem odbędzie się w Brazylii. (Dare) La La La Shakiry przedostało się do sieci jeszcze przed premierą krążka Shakira.

Ten pojawi się w sklepach 21 marca 2014 roku. Dare (La La La) otwiera longplay z 12 nagraniami, w tym znanym nam już Can't Remember To Forget You z Rihanną.

Z kolei wersja piosenki na Mundial 2014 zatytułowana po prostu La La La (Brasil 2014) z nieco innym tekstem to dodatek w odsłonie deluxe krążka. Biorąc pod uwagę pozycję piosenki na trackliście i zbliżający się wielkimi krokami Mundial 2014 możemy być niemalże pewni, że Dare (La La La) zostanie trzecim po Empire singlem promującym wydawnictwo.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kto jeszcze nagrywa piosenki na Mundial 2014? Będzie utwór od Pitbulla z Jennifer Lopez, nie zabraknie też Ricky'ego Martina. Jak widać, zapowiadają się mocno muzyczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.


Posłuchaj Dare (La La La) - Shakira ft. Carlinhos Brown!




Nie działa? KLIKAJ I SŁUCHAJ TUTAJ>>> oryginału, czyli Dare (La La La)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 22:41
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
03/05/2016 22:22
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
03/05/2016 22:02
LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 3 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 30 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 3.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
03/05/2016 21:42
Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!
0

Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 7.05.2016 będzie gościł Koncert Europejski. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Natalia Szroeder! Sprawdź szczegóły majowego koncertu przy stołecznych fontannach.
03/05/2016 19:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA