WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO] - Shakira - piosenka na Mundial 2014, czyli Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem już na ESKA.pl! Będzie hit? [AUDIO]

Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]

RSS 20/03/2014 17:12 Komentarze 0

Wśród nowych piosenek Shakiry z płyty zatytułowanej Shakira jest hit na Mundial 2014 - Dare (La La La) z gościnnym udziałem Carlinhosa Browna. Czy piosenka Shakiry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii powtórzy sukces jej Waka Waka, które promowało Mundial 2010? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Shakira / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dare (La La La) Shakira ft. Carlinhos Brown: hit na Mundial 2014 od Shak! Drugie Waka Waka? [AUDIO]
Piosenka Shakiry na Mundial 2014 to Dare (La La La) z Carlinhosem Brownem. Wokalistka po sukcesie Waka Waka (This Time for Africa) promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 ponownie wzięła udział w wyścigu na największy hit Mundialu, który tym razem odbędzie się w Brazylii. (Dare) La La La Shakiry przedostało się do sieci jeszcze przed premierą krążka Shakira.

Ten pojawi się w sklepach 21 marca 2014 roku. Dare (La La La) otwiera longplay z 12 nagraniami, w tym znanym nam już Can't Remember To Forget You z Rihanną.

Z kolei wersja piosenki na Mundial 2014 zatytułowana po prostu La La La (Brasil 2014) z nieco innym tekstem to dodatek w odsłonie deluxe krążka. Biorąc pod uwagę pozycję piosenki na trackliście i zbliżający się wielkimi krokami Mundial 2014 możemy być niemalże pewni, że Dare (La La La) zostanie trzecim po Empire singlem promującym wydawnictwo.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Kto jeszcze nagrywa piosenki na Mundial 2014? Będzie utwór od Pitbulla z Jennifer Lopez, nie zabraknie też Ricky'ego Martina. Jak widać, zapowiadają się mocno muzyczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.


Posłuchaj Dare (La La La) - Shakira ft. Carlinhos Brown!




Nie działa? KLIKAJ I SŁUCHAJ TUTAJ>>> oryginału, czyli Dare (La La La)

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
30 Seconds To Mars w Polsce 2015 - filmy z koncertu Marsów w Gdańsku [VIDEO]
0

30 Seconds To Mars w Polsce 2015 - filmy z koncertu Marsów w Gdańsku [VIDEO]

Filmy z koncertu 30 Seconds To Mars trafiły już do sieci! Jak było podczas występu Marsów na Ergo Arenie? Przekonajcie się sami, oglądając pierwsze zdjęcia i filmy z występu 30 Seconds To Mars w Gdańsku! 
05/05/2015 11:17
You Can Dance 2015 3. odc. na żywo: kto odpadł w trzecim odcinku live 04.05.? Zobaczcie i odpalcie piosenki z programu [VIDEO]
0

You Can Dance 2015 3. odc. na żywo: kto odpadł w trzecim odcinku live 04.05.? Zobaczcie i odpalcie piosenki z programu [VIDEO]

You Can Dance 2015 odc. 3 na żywo za nami a to oznacza, że pożegnaliśmy się z kolejnymi tancerzami. Kto odpadł w You Can Dance 2015 3 odc. live? Zobaczcie już teraz, kto odpadł w You Can Dance 04.05.2015 i do jakich piosenek w programie tańczyli żegnający się z jego parkietem uczestnicy.
05/05/2015 11:13
50 Twarzy Sii w nowym teledysku Giorgio Morodera - Déjà Vu! [VIDEO]
0

50 Twarzy Sii w nowym teledysku Giorgio Morodera - Déjà Vu! [VIDEO]

Teledysk do nowej piosenki z udziałem Sii już na YouTube! Sia pojawiła się gościnnie na płycie Giorgio Morodera. Do utworu Deja Vu nakręcono video, które możecie zobaczyć już na ESKA.pl!
05/05/2015 10:40
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
05/05/2015 10:25
The Voice Of Poland Kids - czy moda na The Voice dla dzieci dotrze do Polski? Obejrzyjcie filmiki [VIDEO]
7

The Voice Of Poland Kids - czy moda na The Voice dla dzieci dotrze do Polski? Obejrzyjcie filmiki [VIDEO]

The Voice Kids podbija Europę podobnie jak standardowa wersja programu: jest The Voice Kids Germany i The Voice Kids Finland. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy format The Voice Of Poland Kids miałby szanse na sukces serwując do tego wykony utalentowanych dzieciaków z zagranicznych wersji show!
05/05/2015 09:54
Obowiązkowy pobór do wojska: jakie roczniki idą do wojska - wirus na FB a może to jednak prawda? This Is War [VIDEO]
1

Obowiązkowy pobór do wojska: jakie roczniki idą do wojska - wirus na FB a może to jednak prawda? This Is War [VIDEO]

Wraca obowiązkowy pobór do wojska, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się w wojsku - informacja właśnie o takiej treści zalała Facebooka na początku marca 2015 roku wywołując niepokój wśród wielu internautów. Czy to prawda, że powrót do wojska jest obowiązkowy? ESKA.pl już wie więcej o mobilizacji rezerwy. This Is War, ale nie ta nasuwająca się na myśl w pierwszej kolejności.
05/05/2015 08:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska