WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO] - INNA - Dame Tu Amor. Zobacz nowy teledysk pięknej gwiazdy dance z Rumunii
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO]: Inna piosenki, Inna Rumunia, Inna teledyski, inna party never ends, seksowne teledyski, seksowne wokalistki, wakacyjne hity 2013

Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO]

RSS 29/05/2013 12:48 Komentarze 0
Inna - Dame Tu Amor to drugi międzynarodowy singiel promujący wydaną w marcu 2013 płytę rumuńskiej gwiazdy dance - Party Never Ends. Na YouTube można już zobaczyć klip do tej piosenki. Będzie hit wakacji? Sprawdź na Eska.pl!
Inna / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO]
Inna promuje właśnie swój wydany w marcu 2013 pełen tanecznych przebojów album Party Never Ends. Dame Tu Amor to drugi międzynarodowy singiel z tego krążka, do którego nakręcono właśnie klip. Okazuje się, że rumuńska wokalistka jest nie tylko piękna i utalentowana wokalnie: gwiazda sama wyreżyserowała swój teledysk! Co z tego wynikło? Będzie hit wakacji?

>>> Posłuchaj przebojów Inny na EskaGO!

INNA ft. Reik - Dame Tu Amor. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna u Kuby Wojewódzkiego! Co się działo w programie Kuby Wojewódzkiego 28 maja? [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska