WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO] - INNA - Dame Tu Amor. Zobacz nowy teledysk pięknej gwiazdy dance z Rumunii
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO]: Inna piosenki, Inna Rumunia, Inna teledyski, inna party never ends, seksowne teledyski, seksowne wokalistki, wakacyjne hity 2013

Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO]

RSS 29/05/2013 12:48 Komentarze 0
Inna - Dame Tu Amor to drugi międzynarodowy singiel promujący wydaną w marcu 2013 płytę rumuńskiej gwiazdy dance - Party Never Ends. Na YouTube można już zobaczyć klip do tej piosenki. Będzie hit wakacji? Sprawdź na Eska.pl!
Inna / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Dame Tu Amor - INNA. Rumuńska gwiazda dance ma nowy, seksowny klip! [VIDEO]
Inna promuje właśnie swój wydany w marcu 2013 pełen tanecznych przebojów album Party Never Ends. Dame Tu Amor to drugi międzynarodowy singiel z tego krążka, do którego nakręcono właśnie klip. Okazuje się, że rumuńska wokalistka jest nie tylko piękna i utalentowana wokalnie: gwiazda sama wyreżyserowała swój teledysk! Co z tego wynikło? Będzie hit wakacji?

>>> Posłuchaj przebojów Inny na EskaGO!

INNA ft. Reik - Dame Tu Amor. Zobacz klip na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna u Kuby Wojewódzkiego! Co się działo w programie Kuby Wojewódzkiego 28 maja? [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]
0

Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]

Grafiki Googla na Halloween 2014 prezentujemy na ESKA.pl. 31 października 2014 roku halloweenowe Google doodle to aż 6 odsłon grafik. Zobaczcie, jak Google świętuje Halloween 2014 i sprawdźcie, czy tegoroczne doodle są naprawdę Scary jak śpiewa Britney Spears!
31/10/2014 11:54
SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]
0

SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]

SA Wardęga na Halloween 2014 przygotował nowy film pt. Zombie Apocalypse Halloween Prank. Czy nowy prank Wardęgi jest równie dobry co Mutant Giant Spider Dog? A może tym razem zabrakło pomysłowości? Aby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć nowy film Wardęgi na Halloween a następnie porównać go z istniejącymi już w sieci halloweenowymi prankami. Widzicie podobieństwo?  
31/10/2014 11:10
Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]
0

Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]

Koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 przeszedł do historii. Autorka hitu Can't Get Out Of My Head oczarowała publiczność swoim występem na Atlas Arenie w Łodzi. Co zaśpiewała Kylie Minogue podczas koncertu w Łodzi? W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania video. Film z koncertu Kylie Minogue w Łodzi do zobaczenia na ESKA.pl