WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Człowiek wysiedział kurczaka! O co chodzi? [VIDEO] - Wpadka TVN - artysta wysiedział kurczaka

Tagi związane z Człowiek wysiedział kurczaka! O co chodzi? [VIDEO]: kurczak, człowiek, wpadka tvn

Człowiek wysiedział kurczaka! O co chodzi? [VIDEO]

RSS 21/04/2017 16:20 Komentarze

Śmieszna wpadka miała miejsce w TVN 24. Dziennikarz stacji w programie na żywo nie mógł przestać się śmiać z materiału, który pokazano podczas zapowiedzi informacyjnych. Co dokładnie się stało?

Człowiek wysiedział kurczaka! O co chodzi? [VIDEO] screen z Twittera https://twitter.com/ClaireEgan1 / fot. https://twitter.com/ClaireEgan1 (screen)
Ilustracja do artykułu: Człowiek wysiedział kurczaka! O co chodzi? [VIDEO]

Człowiek wysiedział kurczaka! Niemożliwe? Francuski artysta, Abraham Poincheval, postanowił przeprowadzić eksperyment, którego jeszcze nikt nigdy nie zrobił. Performer owinięty ciepłą kołdrą przez trzy tygodnie w szklanym pomieszczeniu w Paryżu wysiadywał jaja! Postarał się zagwarantować naturalne warunki, tak by jego doświadczenie się udało. I jak już się domyślacie... artysta niczym kura wysiedział kurczaka. Cała sytuacja rozśmieszyła prezentera porannego programu TVN 24, który nie mógł przestać się śmiać. Trochę mu zajęło zanim doszedł do siebie i wcale się nie dziwimy. Jest to kolejna wpadka w TVN, po tym, gdy kilka dni temu widzowie w pewnym materiale usłyszeli zabawną próbę mikrofonu.

Człowiek wysiedział kurczaka VIDEO

Komiczne w całej sytuacji jest również to, że prezenter poinformował o eksperymencie, jako jeden z trzech ważnych na tę chwilę tematów. Jak to wyglądało? Zobaczcie sami już teraz:

 

Autor doświadczenia, Abraham Poincheval, znany jest z niecodziennych eksperymentów. Wcześniej spędził kilka dni w wypchanym niedźwiedziu.

 

 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA