WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Człowiek-elf wydaje co miesiąc 20 tysięcy, żeby tak wyglądać! - Luis Padron - tak wygląda człowiek-elf

Tagi związane z Człowiek-elf wydaje co miesiąc 20 tysięcy, żeby tak wyglądać!: hity internetu, człowiek elf

Człowiek-elf wydaje co miesiąc 20 tysięcy, żeby tak wyglądać!

RSS 17/07/2017 19:12 Komentarze

Zwariowany fan fantasy wydaje tysiące dolarów na operacje plastyczne, aby upodobnić się do elfa. Jak teraz wygląda? Zobacz efekty jego niesamowitej transformacji!

Człowiek-elf wydaje co miesiąc 20 tysięcy, żeby tak wyglądać! Człowiek-elf wydaje co miesiąc 20 tysięcy, żeby tak wyglądać! / fot. instagram.com / luispadron.elf
Ilustracja do artykułu: Człowiek-elf wydaje co miesiąc 20 tysięcy, żeby tak wyglądać!

Fanatyk fantasy wydał już w sumie ok. 120 tysięcy złotych, aby upodobnić się do elfa. 25-letni Luis Padron z Buenos Aires ma obsesje na punkcie świata aniołów i elfów od czasów szkolnych, gdy był dręczony przez swoich rówieśników. Chłopak za cel postawił sobie upodobnić się do swoich ulubionych postaci z książek i filmów, które stały się dla niego ucieczką od realnego świata. Zaczęło się niewinnie od rozjaśniania włosów. Co jeszcze zrobił, aby wyglądać jak elf?

Luis Padron czyli człowiek-elf z Instagrama

Młody Argentyńczyk przeszedł już m.in. wybielanie skóry, usuwanie owłosienia z całego ciała, koloryzację oczu, odsysanie tłuszczu i operację nosa. Aktualnie człowiek-elf wydaje ok. 20 tysięcy złotych miesięcznie na kosmetyki i specjalistyczne zabiegi, aby maksymalnie upodobnić się do elfa. W jego planach jest teraz spektakularna operacja uszu - Luis chce, by były spiczaste tak jak u elfów z filmów i powieści. Chce też wydłużyć sobie kończyny, aby mieć w sumie 195 cm wzrostu. Jak oceniacie na ten moment efekty jego szalonej metamorfozy?

💊🔪💉💊🔪💉💊🔪💉💕

Post udostępniony przez Luis Padron (@luispadron.elf)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program