WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Coldplay w Polsce - support. Kto wystąpi podczas koncertu w Warszawie? - Tove Lo i Lyves w Polsce

Tagi związane z Coldplay w Polsce - support. Kto wystąpi podczas koncertu w Warszawie?: Coldplay, Tove Lo, koncerty 2017

Coldplay w Polsce - support. Kto wystąpi podczas koncertu w Warszawie?

RSS 18/06/2017 12:23 Komentarze

Coldplay w Polsce wystąpi już w czerwcu. Wiemy już, kto wystąpi jako support zespołu podczas koncertu w Warszawie.

Coldplay w Polsce - support. Kto wystąpi podczas koncertu w Warszawie? Coldplay ogłasza supporty / Fot. bulls
Ilustracja do artykułu: Coldplay w Polsce - support. Kto wystąpi podczas koncertu w Warszawie?

Coldplay w Polsce - support zespołu ogłoszony! Podczas warszawskiego koncertu Coldplay zobaczymy aż dwie gwiazdy supportujące brytyjski zespół. W czwartek 16 lutego 2017 roku muzycy ogłosili długą listę gwiazd, które ruszają z nimi w trasę A Head Full Of Dreams Tour. Wśród artystów znaleźli się: Tove Lo, Alunageorge, Embrace, Mew, Lyves, Femme Schmudt.

>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Coldplay w Polsce

Przed koncertem Coldplay w Polsce wystąpi Tove Lo i Lyves. Wiadomość o gościach specjalnych koncertów Coldplay bardzo ucieszyła fanów szczególnie Tove Lo. W Polsce autorka hitu Habits ma bardzo wielu fanów, którzy chętnie zobaczą ją na warszawskiej scenie. Przypomnijmy, że zespół Coldplay wystąpi w Polsce już w niedzielę 18 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert Coldplay odbędzie się w ramach trasy A Head Full Of Dreams Tour.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
Pogoda na lipiec 2017 - długoterminowa prognoza. Będzie ciepło?
0

Pogoda na lipiec 2017 - długoterminowa prognoza. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób planujących urlop. Czy pierwszy wakacyjny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
25/06/2017 14:28
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 13:57
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 12:17
Ariana Grande - 10 rzeczy, których o niej nie wiecie
0

Ariana Grande - 10 rzeczy, których o niej nie wiecie

Ariana Grande to idolka milionów nastolatek na całym świecie. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o autorce hitu One Last Time.
25/06/2017 12:16
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 11:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 13:57

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA