WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Coke Live Music Festival 2012 - Transmisja NA ŻYWO w EsceROCK! - Placebo z CLMF na żywo w EsceROCK!

Tagi związane z Coke Live Music Festival 2012 - Transmisja NA ŻYWO w EsceROCK!: coke live music festival 2012, plcebo, placebo coke live, eska rock placebo

Coke Live Music Festival 2012 - Transmisja NA ŻYWO w EsceROCK!

RSS 12/08/2012 23:35 Komentarze
Placebo z Coke Live Music Festival na żywo w EsceROCK! Posłuchaj!



Brytyjskie trio Placebo będzie gwiazdą drugiego dnia Coke Live Music Festival.

Dla tych, którzy nie dotarli do Krakowa, mamy dobre wieści: koncert transmituje bezpośrednio EskaROCK!


Posłuchaj Placebo z CLMF na żywo w EsceROCK!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
30/07/2016 14:41
Rihanna - nowy teledysk. Klip do Goodnight Gotham na chwilę przed koncertem RiRi w Polsce!
0

Rihanna - nowy teledysk. Klip do Goodnight Gotham na chwilę przed koncertem RiRi w Polsce!

Rihanna wydaje nowy teledysk. RiRi na chwilę przed koncertem w Polsce zaprezentowała klip do Goodnight Gotham. 
30/07/2016 13:52
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 13:09
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 12:22
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...