WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Coke Live Music Festival 2012 - Transmisja NA ŻYWO w EsceROCK! - Placebo z CLMF na żywo w EsceROCK!

Tagi związane z Coke Live Music Festival 2012 - Transmisja NA ŻYWO w EsceROCK!: coke live music festival 2012, plcebo, placebo coke live, eska rock placebo

Coke Live Music Festival 2012 - Transmisja NA ŻYWO w EsceROCK!

RSS 12/08/2012 23:35 Komentarze
Placebo z Coke Live Music Festival na żywo w EsceROCK! Posłuchaj!



Brytyjskie trio Placebo będzie gwiazdą drugiego dnia Coke Live Music Festival.

Dla tych, którzy nie dotarli do Krakowa, mamy dobre wieści: koncert transmituje bezpośrednio EskaROCK!


Posłuchaj Placebo z CLMF na żywo w EsceROCK!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Liga Światowa 2016 w Łodzi - terminarz. Trzej mocni rywale na początek turnieju
0

Liga Światowa 2016 w Łodzi - terminarz. Trzej mocni rywale na początek turnieju

Liga Światowa 2016 w Łodzi rozpocznie się w piątek 24 czerwca. Dokładny terminarz całego turnieju, czyli aż trzech weekendów znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/06/2016 10:35
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 10:34
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 10:31
Mecz Polska - Szwajcaria: KTO ZAGRA w 1/8 finału Euro 2016?
0

Mecz Polska - Szwajcaria: KTO ZAGRA w 1/8 finału Euro 2016?

Kadra Polski na mecz z Szwajcarią, czyli odpowiedź na pytanie: kto zagra 25.06.2016 w 1/8 finału EURO 2016?? Kto z naszej reprezentacji ma szansę zostać bohaterem pojedynku Polska - Szwajcaria? Kto da nam ćwierćfinał turnieju we Francji? Szczegóły i odpowiedź na te pytanie poznacie na ESKA.pl!
25/06/2016 09:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/06/2016 09:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA