WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA? - Cleo - koncerty 2017

Tagi związane z Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?: Cleo, bastet, koncerty 2017

Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

RSS 23/02/2017 14:44 Komentarze

Cleo nie zwalnia tempa. Po zakończeniu polskiej części trasy koncertowej wokalistka rusza za wielką wodę.

Cleo rusza na podbij świata. Czy odniesie sukces w USA? Cleo rusza w światową trasę koncertową / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

Cleo rusza na podbój świata. Wokalistka po koncertach w Polsce i Europie spróbuje swoich sił za oceanem. 24 lutego Cleo rozpocznie niezwykle ważną część Bastet Tour. Wszystko dlatego, że przed artystką ważne zadanie - koncerty w USA i Kanadzie. Cleo zaplanowała za oceanem zagrać aż trzykrotnie. Dwa koncerty Cleo odbędą się w Chicago (24 i 25.02), a trzeci w kanadyjskim Toronto (26.02). Czy Cleo podbije światowe sceny? Jest na to duża szansa, ponieważ podczas Bastet Tour usłyszeć można najnowsze utwory Cleo z płyty Bastet, która bardzo wielu osobom przypadła go gustu.

BASTET to drugi album w dorobku Cleo. Płyta jest odważną eskapadą poza bezpieczne ramki muzycznych gatunków. Od ballad poprzez housowe produkcje, aż do nizin trapowych basów. Cleo udowadnia że bawi się muzyką, nie bojąc się przy tym wymykać z ram do których przyzwyczajony jest słuchacz. BASTET to płyta subtelna i delikatna jak skóra Nefretete, a jednocześnie drapieżna i zmienna jak pogoda Sahary.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA