WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA? - Cleo - koncerty 2017

Tagi związane z Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?: Cleo, bastet, koncerty 2017

Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

RSS 23/02/2017 14:44 Komentarze

Cleo nie zwalnia tempa. Po zakończeniu polskiej części trasy koncertowej wokalistka rusza za wielką wodę.

Cleo rusza na podbij świata. Czy odniesie sukces w USA? Cleo rusza w światową trasę koncertową / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

Cleo rusza na podbój świata. Wokalistka po koncertach w Polsce i Europie spróbuje swoich sił za oceanem. 24 lutego Cleo rozpocznie niezwykle ważną część Bastet Tour. Wszystko dlatego, że przed artystką ważne zadanie - koncerty w USA i Kanadzie. Cleo zaplanowała za oceanem zagrać aż trzykrotnie. Dwa koncerty Cleo odbędą się w Chicago (24 i 25.02), a trzeci w kanadyjskim Toronto (26.02). Czy Cleo podbije światowe sceny? Jest na to duża szansa, ponieważ podczas Bastet Tour usłyszeć można najnowsze utwory Cleo z płyty Bastet, która bardzo wielu osobom przypadła go gustu.

BASTET to drugi album w dorobku Cleo. Płyta jest odważną eskapadą poza bezpieczne ramki muzycznych gatunków. Od ballad poprzez housowe produkcje, aż do nizin trapowych basów. Cleo udowadnia że bawi się muzyką, nie bojąc się przy tym wymykać z ram do których przyzwyczajony jest słuchacz. BASTET to płyta subtelna i delikatna jak skóra Nefretete, a jednocześnie drapieżna i zmienna jak pogoda Sahary.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście
0

Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście

Polski akcent w teledysku Katy Perry. Wokalistka zrobiła fanom niezłą niespodziankę. Zauważyliście, o co dokładnie chodzi?
24/08/2017 12:40
 Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia
0

Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia

Kamil Bednarek stroniący od dzielenia się życiem prywatnym w sieci, tym razem zrobił wyjątek i na swoim Instagramie umieścił zdjęcie, na którym znajdują się trzy najważniejsze kobiety w jego życiu.
24/08/2017 11:45
Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią
0

Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią

Chuck Norris wygrał pojedynek ze śmiercią! Tym razem to nie żart! Jeden z największych gwiazdorów filmów walki przeżył dwa zawały! W jakim jest stanie?
24/08/2017 11:36
Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]
0

Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]

Męskie Granie 2017 zbliża się do wielkiego finału. Podczas ostatniego i największego koncertu tegorocznej trasy publiczność w Żywcu zobaczy aż osiem występów na dużej scenie. Kto to będzie? Program finału Męskiego Grania już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 11:18
Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd
0

Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd

Festiwal w Opolu 2017 odbędzie się i wystąpi na nim plejada polskich gwiazd. Kogo zobaczymy w amfiteatrze? Pełna lista artystów już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 10:41
Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV
0

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 odbędzie się na Stadionie Narodowym. Gdzie oglądać ceremonie otwarcia i pierwszy mecz Polaków? Sprawdź już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 08:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA