WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA? - Cleo - koncerty 2017

Tagi związane z Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?: Cleo, bastet, koncerty 2017

Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

RSS 23/02/2017 14:44 Komentarze

Cleo nie zwalnia tempa. Po zakończeniu polskiej części trasy koncertowej wokalistka rusza za wielką wodę.

Cleo rusza na podbij świata. Czy odniesie sukces w USA? Cleo rusza w światową trasę koncertową / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

Cleo rusza na podbój świata. Wokalistka po koncertach w Polsce i Europie spróbuje swoich sił za oceanem. 24 lutego Cleo rozpocznie niezwykle ważną część Bastet Tour. Wszystko dlatego, że przed artystką ważne zadanie - koncerty w USA i Kanadzie. Cleo zaplanowała za oceanem zagrać aż trzykrotnie. Dwa koncerty Cleo odbędą się w Chicago (24 i 25.02), a trzeci w kanadyjskim Toronto (26.02). Czy Cleo podbije światowe sceny? Jest na to duża szansa, ponieważ podczas Bastet Tour usłyszeć można najnowsze utwory Cleo z płyty Bastet, która bardzo wielu osobom przypadła go gustu.

BASTET to drugi album w dorobku Cleo. Płyta jest odważną eskapadą poza bezpieczne ramki muzycznych gatunków. Od ballad poprzez housowe produkcje, aż do nizin trapowych basów. Cleo udowadnia że bawi się muzyką, nie bojąc się przy tym wymykać z ram do których przyzwyczajony jest słuchacz. BASTET to płyta subtelna i delikatna jak skóra Nefretete, a jednocześnie drapieżna i zmienna jak pogoda Sahary.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Sklepy otwarte 3 maja - gdzie zrobić zakupy?
0

Sklepy otwarte 3 maja - gdzie zrobić zakupy?

Majówka 2017 jest wyjątkowo długa. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź gdzie zrobić zakupy 3 maja. 
28/04/2017 11:55
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy
0

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowe single od Katy Perry, One Republic i Fall Out Boy to trzy główne nowości muzyczne 2017 w ostatni piątek kwietnia. Kto nagrał hit a kto zaliczył wtopę?
28/04/2017 11:35
Iwona Cichosz faworytką Tańca z Gwiazdami?
0

Iwona Cichosz faworytką Tańca z Gwiazdami?

Od początku wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami” zachwyca i zaskakuje. Zachwyca, bo tańczy świetnie mimo tego, że jest osobą niesłyszącą, a zaskakuje, bo trudno było oczekiwać, że mimo iż nie słyszy, będzie umiała tak wspaniale oddać emocje i pokazać duże taneczne umiejętności. 
28/04/2017 11:21
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenująca scenę ostatnich lat.
28/04/2017 11:14
Taniec z Gwiazdami 28.04: odcinek wzruszeń. Gwiazdy zatańczą dla najbliższych!
0

Taniec z Gwiazdami 28.04: odcinek wzruszeń. Gwiazdy zatańczą dla najbliższych!

Taniec z Gwiazdami - 28 kwietnia nie zabraknie, wzruszeń, emocji i łez. Gwiazdy i ich taneczni partnerzy zatańczą dla najbliższych. Wiemy, komu uczestnicy zadedykują swoje tańce.
28/04/2017 10:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA