WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA? - Cleo - koncerty 2017

Tagi związane z Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?: Cleo, bastet, koncerty 2017

Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

RSS 23/02/2017 14:44 Komentarze

Cleo nie zwalnia tempa. Po zakończeniu polskiej części trasy koncertowej wokalistka rusza za wielką wodę.

Cleo rusza na podbij świata. Czy odniesie sukces w USA? Cleo rusza w światową trasę koncertową / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Cleo rusza na podbój świata. Czy odniesie sukces w USA?

Cleo rusza na podbój świata. Wokalistka po koncertach w Polsce i Europie spróbuje swoich sił za oceanem. 24 lutego Cleo rozpocznie niezwykle ważną część Bastet Tour. Wszystko dlatego, że przed artystką ważne zadanie - koncerty w USA i Kanadzie. Cleo zaplanowała za oceanem zagrać aż trzykrotnie. Dwa koncerty Cleo odbędą się w Chicago (24 i 25.02), a trzeci w kanadyjskim Toronto (26.02). Czy Cleo podbije światowe sceny? Jest na to duża szansa, ponieważ podczas Bastet Tour usłyszeć można najnowsze utwory Cleo z płyty Bastet, która bardzo wielu osobom przypadła go gustu.

BASTET to drugi album w dorobku Cleo. Płyta jest odważną eskapadą poza bezpieczne ramki muzycznych gatunków. Od ballad poprzez housowe produkcje, aż do nizin trapowych basów. Cleo udowadnia że bawi się muzyką, nie bojąc się przy tym wymykać z ram do których przyzwyczajony jest słuchacz. BASTET to płyta subtelna i delikatna jak skóra Nefretete, a jednocześnie drapieżna i zmienna jak pogoda Sahary.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY
0

Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach Divide Tour w Europie. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert twórcy Shape Of You? Ile kosztują bilety na występ brytyjskiego wokalisty? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
28/06/2017 21:55
Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO
0

Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO

Open'er 2017 28.06 - relacja z pierwszego dnia festiwalu już na ESKA.pl. Kto wystąpi na scenie? Zdjęcia, ciekawostki i praktyczne informacje w jednym miejscu. Śledź naszą relację i bądź na bieżąco z najważniejszą muzyczną imprezą w Gdyni.
28/06/2017 18:43
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]
0

Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]

Autor hitu Despacito odwiedził w szpitalu chorą na raka fankę i razem z nią zaśpiewał hit lata 2017. To wykonanie wzruszy was do łez!
28/06/2017 16:52
Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem
0

Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem

Absolwenci kilku gimnazjów otrzymali nieważne świadectwa na zakończenie szkoły. Problem wyszedł na jaw podczas składania dokumentów do liceów.
28/06/2017 16:38
Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster
0

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster świętuje milion subskrypcji poprzez akcję charytatywną.
28/06/2017 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA