WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA] - Cleo i Donatan - ciuchy z My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]: cleo kolekcja ubrań, spódnica z my słowianie, spódnica cleo, cleo gdzie kupić taką spódnicę, cleo gdzie kupuje ubrania, Cleo kolekcja ciuchów

Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]

RSS 19/11/2013 14:25 Komentarze 0
Spódnica Cleo z My Słowianie trafi do sprzedaży. To nie wszystko! Wokalistka Donatana stworzy własną kolekcję ubrań. Znamy szczegóły!
Cleo Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]
Cleo stworzy kolekcję ciuchów w słowiańskim stylu. My Słowianie wzbudziło wielką sensację wśród odbiorców. Nie tylko pojawiły się układy taneczne do tego numeru, covery, parodie, ale także tysiące pytań do Cleo, gdzie można kupić jej legendarną spódnicę z klipu.

Takie pytanie padło też podczas videoczatu ESKA.pl, na którym gościliśmy Donatana i Cleo. Okazuje się, że krótkiej, kolorowej spódniczki nie można nigdzie kupić. Przynajmniej na razie. Spódnicę do klipu My Słowianie zaprojektowała sama Cleo. - Wymyśliłam sobie coś na styl pin-up'u i  folku, następnie ją naszkicowałam. W realizacji samego projektu pomogła moja mama, która ją uszyła - powiedziała Cleo. A co z resztą stroju? Buty znalazła przez przypadek, ale już sama dodała wstążki w klimatach folku.

Mamy też dla Was dobrą wiadomość wkrótce do sprzedaży trafi popularna spódnica z My Słowianie. - Będę bardzo szczęśliwa, jak na ulicy zobaczę dziewczynę w swoim projekcie - powiedziała Cleo. Wokalistka planuje całą kolekcję damskich i męskich ciuchów - nowoczesnych, ale ze słowiańskim sznytem.

>>> Cleo i Donatan - zapis całego videoczatu na ESKA.pl
 
Jeszcze nie wiemy, kiedy spódnica i cała kolekcja Cleo trafi do sprzedaży. Wokalistka podkreśla, że na razie trwają intensywne prace nad realizacją projektu. Informacja o sprzedaży będzie zamieszczona na Facebooku Donatana i Cleo.

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]
0

Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]

Jaka pogoda będzie 25-26 października 2014 roku w ostatni weekend miesiąca? Zaniepokojeni pierwszymi opadami śniegu w górach sprawdzamy prognozę pogody na 25 października i 26 października 2014 roku. Zima Let It Go i da ostatnią szansę Słońcu?
23/10/2014 15:02
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Artysta w plebiscycie MTV Europe Music Awards 2014. Teraz Dawid powalczy o nominację w głównej kategorii gali EMA 2014, która w tym roku odbędzie się w Glasgow. Szczegóły głosowania na ESKA.pl