WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA] - Cleo i Donatan - ciuchy z My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]: cleo kolekcja ubrań, spódnica z my słowianie, spódnica cleo, cleo gdzie kupić taką spódnicę, cleo gdzie kupuje ubrania, Cleo kolekcja ciuchów

Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]

RSS 19/11/2013 14:25 Komentarze 0
Spódnica Cleo z My Słowianie trafi do sprzedaży. To nie wszystko! Wokalistka Donatana stworzy własną kolekcję ubrań. Znamy szczegóły!
Cleo Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]
Cleo stworzy kolekcję ciuchów w słowiańskim stylu. My Słowianie wzbudziło wielką sensację wśród odbiorców. Nie tylko pojawiły się układy taneczne do tego numeru, covery, parodie, ale także tysiące pytań do Cleo, gdzie można kupić jej legendarną spódnicę z klipu.

Takie pytanie padło też podczas videoczatu ESKA.pl, na którym gościliśmy Donatana i Cleo. Okazuje się, że krótkiej, kolorowej spódniczki nie można nigdzie kupić. Przynajmniej na razie. Spódnicę do klipu My Słowianie zaprojektowała sama Cleo. - Wymyśliłam sobie coś na styl pin-up'u i  folku, następnie ją naszkicowałam. W realizacji samego projektu pomogła moja mama, która ją uszyła - powiedziała Cleo. A co z resztą stroju? Buty znalazła przez przypadek, ale już sama dodała wstążki w klimatach folku.

Mamy też dla Was dobrą wiadomość wkrótce do sprzedaży trafi popularna spódnica z My Słowianie. - Będę bardzo szczęśliwa, jak na ulicy zobaczę dziewczynę w swoim projekcie - powiedziała Cleo. Wokalistka planuje całą kolekcję damskich i męskich ciuchów - nowoczesnych, ale ze słowiańskim sznytem.

>>> Cleo i Donatan - zapis całego videoczatu na ESKA.pl
 
Jeszcze nie wiemy, kiedy spódnica i cała kolekcja Cleo trafi do sprzedaży. Wokalistka podkreśla, że na razie trwają intensywne prace nad realizacją projektu. Informacja o sprzedaży będzie zamieszczona na Facebooku Donatana i Cleo.

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: