WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA] - Cleo i Donatan - ciuchy z My Słowianie

Tagi związane z Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]: cleo kolekcja ubrań, spódnica z my słowianie, spódnica cleo, cleo gdzie kupić taką spódnicę, cleo gdzie kupuje ubrania, Cleo kolekcja ciuchów

Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]

RSS 19/11/2013 14:25 Komentarze
Spódnica Cleo z My Słowianie trafi do sprzedaży. To nie wszystko! Wokalistka Donatana stworzy własną kolekcję ubrań. Znamy szczegóły!
Cleo Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]
Spódnica Cleo Spódnica Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]
Strój Cleo Strój Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]
Strój Cleo Strój Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]
Buty Cleo Buty Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: Cleo robi kolekcję słowiańskich ubrań: spódniczka z My Słowianie trafi do sprzedaży! [VIDEO, ZDJĘCIA]
Cleo stworzy kolekcję ciuchów w słowiańskim stylu. My Słowianie wzbudziło wielką sensację wśród odbiorców. Nie tylko pojawiły się układy taneczne do tego numeru, covery, parodie, ale także tysiące pytań do Cleo, gdzie można kupić jej legendarną spódnicę z klipu.

Takie pytanie padło też podczas videoczatu ESKA.pl, na którym gościliśmy Donatana i Cleo. Okazuje się, że krótkiej, kolorowej spódniczki nie można nigdzie kupić. Przynajmniej na razie. Spódnicę do klipu My Słowianie zaprojektowała sama Cleo. - Wymyśliłam sobie coś na styl pin-up'u i  folku, następnie ją naszkicowałam. W realizacji samego projektu pomogła moja mama, która ją uszyła - powiedziała Cleo. A co z resztą stroju? Buty znalazła przez przypadek, ale już sama dodała wstążki w klimatach folku.

Mamy też dla Was dobrą wiadomość wkrótce do sprzedaży trafi popularna spódnica z My Słowianie. - Będę bardzo szczęśliwa, jak na ulicy zobaczę dziewczynę w swoim projekcie - powiedziała Cleo. Wokalistka planuje całą kolekcję damskich i męskich ciuchów - nowoczesnych, ale ze słowiańskim sznytem.

>>> Cleo i Donatan - zapis całego videoczatu na ESKA.pl
 
Jeszcze nie wiemy, kiedy spódnica i cała kolekcja Cleo trafi do sprzedaży. Wokalistka podkreśla, że na razie trwają intensywne prace nad realizacją projektu. Informacja o sprzedaży będzie zamieszczona na Facebooku Donatana i Cleo.

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program