Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO] - Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]: Christina Aguilera i A Great Big World Say Something, Christina Aguilera i A Great Big World w duecie, Say Something teledysk 2013, Say Something klip 2013

Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]

RSS 21/11/2013 13:42 Komentarze 0
Christina Aguilera i A Great Big World wykonują Say Something. Wykon powstał na prośbę samej wokalistki.
Christina Aguilera Christina Aguilera / YouTube
Ilustracja do artykułu: Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]
Say Something teledysk Christiny Aguilery i A Great Big World jest już na ESKA.pl. Wspólny duet narodził się z propozycji z jaką wyszła sama wokalistka. Say Something dotychczas był wykonywany tylko przez grupę A Great Big World. Jednak zachwyt Christiny samym kawałkiem był tak ogromny, że gwiazda zaproponowała wspólne wykonanie utworu.

Teraz możemy już oglądać teledysk do tego kawałka, który został nagrany w Los Angeles. W klipie zobaczymy gwiazdę, która ma na sobie czarną sukienkę i skromny makijaż.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


W materiale video zobaczymy też muzyków A Great Big World: Ian Axel oraz Chad Vaccarino. Klikajcie i oglądajcie teledysk.

Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska