WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO] - Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]: Christina Aguilera i A Great Big World Say Something, Christina Aguilera i A Great Big World w duecie, Say Something teledysk 2013, Say Something klip 2013

Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]

RSS 21/11/2013 13:42 Komentarze 0
Christina Aguilera i A Great Big World wykonują Say Something. Wykon powstał na prośbę samej wokalistki.
Christina Aguilera Christina Aguilera / YouTube
Ilustracja do artykułu: Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]
Say Something teledysk Christiny Aguilery i A Great Big World jest już na ESKA.pl. Wspólny duet narodził się z propozycji z jaką wyszła sama wokalistka. Say Something dotychczas był wykonywany tylko przez grupę A Great Big World. Jednak zachwyt Christiny samym kawałkiem był tak ogromny, że gwiazda zaproponowała wspólne wykonanie utworu.

Teraz możemy już oglądać teledysk do tego kawałka, który został nagrany w Los Angeles. W klipie zobaczymy gwiazdę, która ma na sobie czarną sukienkę i skromny makijaż.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


W materiale video zobaczymy też muzyków A Great Big World: Ian Axel oraz Chad Vaccarino. Klikajcie i oglądajcie teledysk.

Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z polskiego i matematyki. Pytania, zadania i rozwiązania na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z polskiego i matematyki. Pytania, zadania i rozwiązania na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 z polskiego i matematyki - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. Mamy dla Was cały arkusz z części 1 sprawdzianu szóstoklasisty 2015. Zobaczcie pytania, zadania i rozwiązania z języka polskiego i matematyki. Gotowi na konfrontacje ze sprawdzianem szóstoklasisty 2015 cz. 1 na spokojnie w domu? This Is It!
01/04/2015 10:43
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
01/04/2015 10:14
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... czyli gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]
1

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... czyli gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 online do rozwiązania albo sprawdzian szóstoklasisty 2015 do druku w pliku pdf pozwalają już po egzaminie jeszcze raz na spokojnie rozwiązać wszystkie zadania. Gdzie zatem szukać sprawdzianu szóstoklasisty 2015 w internecie czy też całego arkusza do wydrukowania? Something I Need na ESKA.pl!
01/04/2015 10:13
Kraków Live Music Festival 2015: kto wystąpi? Jest Florence! Przeciek line-up'u zdradził pierwsze gwiazdy [VIDEO]
0

Kraków Live Music Festival 2015: kto wystąpi? Jest Florence! Przeciek line-up'u zdradził pierwsze gwiazdy [VIDEO]

Line-up Kraków Live Music Festival 2015 przeciekł do sieci przed oficjalnymi ogłoszeniami organizatora imprezy. Gwiazdy Kraków Live Music Festival 2015 pojawiły się na stronie wydarzenia i to my jako pierwsi przedstawiamy zaproszonych do Krakowa w 2015 roku artystów. O kim mowa? Zobaczcie już teraz, kto wystąpi na Kraków Live Music Festival 2015!
01/04/2015 09:53
Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln złotych w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]
0

Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln złotych w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]

Wyniki Lotto 31.03.2015 to szansa na rozbicie kumulacji 10 mln złotych. Jeśli ktoś trafi zwycięskie numerki Lotto 31 marca 2015 to dołączy do grona polskich milionerów. Więcej o losowaniu Lotto 31.03.2015 na ESKA.pl dla wszystkich, którzy grają i marzą o życiu jak Royals!
01/04/2015 09:36
Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [VIDEO]
0

Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [VIDEO]

Madonna zagra w drugiej części 50 twarzy Greya! Rola Mrs. Robinson dla Królowej Popu to pierwsze oficjalne ogłoszenie przygotowane przez producentów Ciemniejszej strony Greya, które zostało rozesłane w specjalnym materiale prasowym pod koniec marca 2015 roku. Co wiemy o Madonnie grającej Mrs. Robinson? Sceny z udziałem wokalistki mogą przebić te przypisane głównym bohaterom!
01/04/2015 08:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska