Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO] - Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something

Tagi związane z Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]: Christina Aguilera i A Great Big World Say Something, Christina Aguilera i A Great Big World w duecie, Say Something teledysk 2013, Say Something klip 2013

Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]

RSS 21/11/2013 13:42 Komentarze
Christina Aguilera i A Great Big World wykonują Say Something. Wykon powstał na prośbę samej wokalistki.
Christina Aguilera Christina Aguilera / YouTube
Ilustracja do artykułu: Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something. Na ESKA.pl jest teledysk [VIDEO]
Say Something teledysk Christiny Aguilery i A Great Big World jest już na ESKA.pl. Wspólny duet narodził się z propozycji z jaką wyszła sama wokalistka. Say Something dotychczas był wykonywany tylko przez grupę A Great Big World. Jednak zachwyt Christiny samym kawałkiem był tak ogromny, że gwiazda zaproponowała wspólne wykonanie utworu.

Teraz możemy już oglądać teledysk do tego kawałka, który został nagrany w Los Angeles. W klipie zobaczymy gwiazdę, która ma na sobie czarną sukienkę i skromny makijaż.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


W materiale video zobaczymy też muzyków A Great Big World: Ian Axel oraz Chad Vaccarino. Klikajcie i oglądajcie teledysk.

Christina Aguilera i A Great Big World - Say Something



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Marta Podulka z nowym singlem. Sprawdź, kim jest Podulka, autorka utworu Słony
0

Marta Podulka z nowym singlem. Sprawdź, kim jest Podulka, autorka utworu Słony

Marta Podulka wybrała nowy singiel promujący jej debiutancką płytę Nie Przeszkadzać. Sprawdź, kim jest Marta Podulka i posłuchaj jej najnowszego singla zatytułowanego Słony. Dlaczego akurat ta piosenka będzie promować krążek wokalistki?
08/02/2016 14:48
Hity 2016: płyty, które pojawią się w 2016 roku! Lista najlepszych
0

Hity 2016: płyty, które pojawią się w 2016 roku! Lista najlepszych

Lista Płyt 2016 wygląda bardzo okazale. Premiery albumów zapowiedziały największe muzyczne gwiazdy. Nowe płyty od takich artystów jak Ariana Grande, Martin Garrix, Sia, czy Rihanna - zaleją rynek muzyczny. To tu będziemy Was informować o najlepszych nowościach płytowych 2016. Będziecie na czasie sprawdzając ESKA.pl!
08/02/2016 14:46
Eurowizja 2016: polskie preselekcje - kto bierze udział?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje - kto bierze udział?

W tym roku to telewidzowie wybiorą reprezentanta Polski na Eurowizję 2016. Kto bierze udział w polskich preselekcjach do konkursu w Szwecji? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 14:15
Piosenka z reklamy TVN 2016. Sprawdź, kto śpiewa utwór ze spotu promującego wiosenną ramówkę TVN!
0

Piosenka z reklamy TVN 2016. Sprawdź, kto śpiewa utwór ze spotu promującego wiosenną ramówkę TVN!

Piosenka z reklamy TVN 2016 budzi coraz większe zainteresowanie wśród widzów stacji. TVN przygotował nowy spot wizerunkowy zapowiadający wiosenną ramówkę. Prezentacji programów TVN towarzyszy klimatyczna piosenka. Sprawdź, kto śpiewa utwór ze spotu wizerunkowego stacji TVN!
08/02/2016 14:03
Super Bowl 2016: Beyonce, Coldplay i Bruno Mars - wspólny występ
0

Super Bowl 2016: Beyonce, Coldplay i Bruno Mars - wspólny występ

Super Bowl 2016: Beyonce, Coldplay i Bruno Mars śpiewają hit Uptown Funk! To jedna z niespodzianek jubileuszowej edycji - finału ligi futbolu amerykańskiego. Ich występ zobaczysz już teraz na ESKA.pl!
08/02/2016 13:44
Dmitrij Mendelejew - 8 zaskakujących faktów na 182. rocznicę urodzin twórcy tablicy Mendelejewa
0

Dmitrij Mendelejew - 8 zaskakujących faktów na 182. rocznicę urodzin twórcy tablicy Mendelejewa

Google Doodle świętuje 182. rocznicę urodzin Dmitrija Mendelejewa, rosyjskiego chemika, który życia miał równie bujne, co fryzurę. Na ESKA.pl dodatkowo znajdziecie 8 najciekawszych faktów z życia słynnego chemika.
08/02/2016 13:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 13:23

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA