WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO] - Nowości muzyczne 2017: Charlie Puth - Attention [AUDIO]

Tagi związane z Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]: MSZ, nowości muzyczne 2017, charlie puth 2017

Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]

RSS 27/04/2017 12:53 Komentarze

Charlie Puth przedstawia Attention - swojego kandydata do miana hitu lata 2017. Czy ta piosenka rzeczywiście ma szansę podbić szczyty list przebojów w ciągu kilku najbliższych miesięcy?

Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]

Charlie Puth zaprezentował nowy singiel Attention i od razu domyśliliśmy się jakie ma plany co do tego kawałka. Jego najnowsza muzyczna propozycja to utwór wręcz skrojony na gorący hit lata 2017. Czy sympatycznego wokaliście uda się powtórzyć sukces z 2015 roku, gdy podbił szczyty list przebojów na całym świecie z kawałkiem See You Again? Co prawda tym razem nie wspiera go Wiz Khalifa, ale trzeba przyznać, że Attention ma równie duży potencjał, co bijące rekordy wyświetleń na YouTube See You Again.

Charlie Puth powraca z Attention

Nową piosenkę Charliego Putha usłyszycie od 27 kwietnia na antenie Radia ESKA! Od tego dnia kawałek możecie wspierać swoimi głosami w ramach Gorącej 20. Słuchajcie programu Muzyką Się Żyje od godziny 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck codziennie ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, ale przede wszystkim płyty Waszych ulubionych artystów!

Teledysk utworu podrzucamy w tym miejscu. Czy kawałek Attention przyciągnął wasza uwagę?

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program