WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO] - Nowości muzyczne 2017: Charlie Puth - Attention [AUDIO]

Tagi związane z Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]: MSZ, nowości muzyczne 2017, charlie puth 2017

Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]

RSS 27/04/2017 12:53 Komentarze

Charlie Puth przedstawia Attention - swojego kandydata do miana hitu lata 2017. Czy ta piosenka rzeczywiście ma szansę podbić szczyty list przebojów w ciągu kilku najbliższych miesięcy?

Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]

Charlie Puth zaprezentował nowy singiel Attention i od razu domyśliliśmy się jakie ma plany co do tego kawałka. Jego najnowsza muzyczna propozycja to utwór wręcz skrojony na gorący hit lata 2017. Czy sympatycznego wokaliście uda się powtórzyć sukces z 2015 roku, gdy podbił szczyty list przebojów na całym świecie z kawałkiem See You Again? Co prawda tym razem nie wspiera go Wiz Khalifa, ale trzeba przyznać, że Attention ma równie duży potencjał, co bijące rekordy wyświetleń na YouTube See You Again.

Charlie Puth powraca z Attention

Nową piosenkę Charliego Putha usłyszycie od 27 kwietnia na antenie Radia ESKA! Od tego dnia kawałek możecie wspierać swoimi głosami w ramach Gorącej 20. Słuchajcie programu Muzyką Się Żyje od godziny 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck codziennie ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, ale przede wszystkim płyty Waszych ulubionych artystów!

Teledysk utworu podrzucamy w tym miejscu. Czy kawałek Attention przyciągnął wasza uwagę?

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program