WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO] - Nowości muzyczne 2017: Charlie Puth - Attention [AUDIO]

Tagi związane z Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]: MSZ, nowości muzyczne 2017, charlie puth 2017

Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]

RSS 27/04/2017 12:53 Komentarze

Charlie Puth przedstawia Attention - swojego kandydata do miana hitu lata 2017. Czy ta piosenka rzeczywiście ma szansę podbić szczyty list przebojów w ciągu kilku najbliższych miesięcy?

Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]

Charlie Puth zaprezentował nowy singiel Attention i od razu domyśliliśmy się jakie ma plany co do tego kawałka. Jego najnowsza muzyczna propozycja to utwór wręcz skrojony na gorący hit lata 2017. Czy sympatycznego wokaliście uda się powtórzyć sukces z 2015 roku, gdy podbił szczyty list przebojów na całym świecie z kawałkiem See You Again? Co prawda tym razem nie wspiera go Wiz Khalifa, ale trzeba przyznać, że Attention ma równie duży potencjał, co bijące rekordy wyświetleń na YouTube See You Again.

Charlie Puth powraca z Attention

Nową piosenkę Charliego Putha usłyszycie od 27 kwietnia na antenie Radia ESKA! Od tego dnia kawałek możecie wspierać swoimi głosami w ramach Gorącej 20. Słuchajcie programu Muzyką Się Żyje od godziny 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck codziennie ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, ale przede wszystkim płyty Waszych ulubionych artystów!

Teledysk utworu podrzucamy w tym miejscu. Czy kawałek Attention przyciągnął wasza uwagę?

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!
30/04/2017 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
30/04/2017 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.
30/04/2017 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!
0

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.
30/04/2017 15:03
Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]
0

Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]

Vin Diesel wystąpił na scenie podczas gali Billboard Latin Music Awards 2017 i rozkręcił imprezę rapując po hiszpańsku. Zobacz show gwiazdora serii Szybcy i Wściekli.
30/04/2017 12:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

30/04/2017 17:47

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA