Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO] - Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

Tagi związane z Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]: żywyrap, Centrum Strona - Pociski, Centrum Skład Częstochowa, kto wygrał żywy rap, Centrum Skład Żywy Rap

Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

RSS 03/05/2013 15:36 Komentarze
Zwycięski skład ŻywegoRapu, Centrum Strona z Częstochowy, zrobił pierwszy teledysk. - Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem - komentują internauci.
Centrum Strona - Pociski Centrum Strona - Pociski / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
ŻywyRap to swego rodzaju talent show muzyki hip-hop i rap. Amatorzy prezentowali własne kawałki, wśród uczestników trafiały się pozytywne freaki, jak Arab (który po programie zaliczył już kilka występów) oraz naprawdę dobrze rokujący raperzy.

Żywy Rap wygrali częstochowski skład Centrum Strona oraz Korki, który wcześniej prowadził zespół disco, a nawet disco polo LoveLaski. Zwycięzcy nagrają własne płyty w wytwórni Hemp Gru. Wyróżnienia, single w Hemp Gru, trafiły do Kurzego, Cywila i Araba.

Początkujących raperów oceniało jury: Ryszard "Peja" Andrzejewski, Maciej "Wujek Samo zło" Gnatowski, Małgorzata "WdoWa" Jaworska i Maciej Bilka - Bilon z Hemp Gru.

W sieci pojawił się pierwszy teledysk Centrum Strona - Pociski. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty przez internautów.

- Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem o flow nie wspomnę biokonkretny - skomentował na You Tube'ie ezehielll

Centrum Strona - Pociski:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans tylko w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans tylko w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl już w czwartek, 11 lutego po godzinie 18:00!
11/02/2016 15:35
Ed Sheeran rapuje! Posłuchaj jak wypadł w utworze Eminema [VIDEO]
0

Ed Sheeran rapuje! Posłuchaj jak wypadł w utworze Eminema [VIDEO]

Ed Sheeran rapuje i to całkiem nieźle! Wokalista pochwalił się swoim wykonaniem piosenki Eminema zatytułowanej Crimianl. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj jak Ed Sheeran wypadł w utworze kolegi z branży muzycznej!
11/02/2016 15:24
Walentynki 2016: koncert gwiazd lat 80. w katowickim Spodku
0

Walentynki 2016: koncert gwiazd lat 80. w katowickim Spodku

Koncert gwiazd muzyki lat 80. to atrakcja na Walentynki 2016 w Katowicach. Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety na zabawę taneczną w Spodku z takimi artystami jak Bad Boys Blue, Limahl, GinaT i Fancy już teraz - na ESKA.pl  
11/02/2016 15:01
Lawson coveruje przebój Shawna Mendesa. Kim są muzycy z zespołu Lawson?
0

Lawson coveruje przebój Shawna Mendesa. Kim są muzycy z zespołu Lawson?

Lawson coveruje przebój Shawna Mendesa. Artyści wykonali piosenkę zatytułowaną Stitches. Już teraz na ESKA.pl dowiedz się kim są muzycy z zespołu Lawson i jak poradzili sobie z hitem Shawna Mendesa.
11/02/2016 14:38
Finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach: bilety. Ruszyła druga tura sprzedaży
0

Finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach: bilety. Ruszyła druga tura sprzedaży

Finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach coraz bliżej! Warto się spieszyć, bo bilety na imprezę pod patronatem Radia ESKA i EskaTV wyprzedają się na pniu!
11/02/2016 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA