WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO] - Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]: żywyrap, Centrum Strona - Pociski, Centrum Skład Częstochowa, kto wygrał żywy rap, Centrum Skład Żywy Rap

Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

RSS 03/05/2013 15:36 Komentarze 0
Zwycięski skład ŻywegoRapu, Centrum Strona z Częstochowy, zrobił pierwszy teledysk. - Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem - komentują internauci.
Centrum Strona - Pociski Centrum Strona - Pociski / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
ŻywyRap to swego rodzaju talent show muzyki hip-hop i rap. Amatorzy prezentowali własne kawałki, wśród uczestników trafiały się pozytywne freaki, jak Arab (który po programie zaliczył już kilka występów) oraz naprawdę dobrze rokujący raperzy.

Żywy Rap wygrali częstochowski skład Centrum Strona oraz Korki, który wcześniej prowadził zespół disco, a nawet disco polo LoveLaski. Zwycięzcy nagrają własne płyty w wytwórni Hemp Gru. Wyróżnienia, single w Hemp Gru, trafiły do Kurzego, Cywila i Araba.

Początkujących raperów oceniało jury: Ryszard "Peja" Andrzejewski, Maciej "Wujek Samo zło" Gnatowski, Małgorzata "WdoWa" Jaworska i Maciej Bilka - Bilon z Hemp Gru.

W sieci pojawił się pierwszy teledysk Centrum Strona - Pociski. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty przez internautów.

- Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem o flow nie wspomnę biokonkretny - skomentował na You Tube'ie ezehielll

Centrum Strona - Pociski:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]

Super Bowl 2015 - kto wystąpi podczas finału rozgrywek amerykańskiego futbolu? Katy Perry! Informacja o występie Katy Perry podczas 49. edycji Super Bowl została oficjalnie potwierdzona. 
24/11/2014 15:15
Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]
0

Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]

Sylwester Polsatu 2014 w tym roku ponownie zostanie zorganizowany w Gdyni. Na scenie pod hasłem Sylwestrowy Rejs Przebojów wystąpią największe gwiazdy. Kto konkretnie? Już dzisiaj wiadomo, że będzie to m.in. zespół Besides - zwycięzca finału 8. edycji Must Be The Music. Kto jeszcze wystąpi podczas Sylwestrowego Rejsu Przebojów? Sprawdź na ESKA.pl 
24/11/2014 15:15
Dzień Dziękczynienia 2014 już 27 listopada - piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Dziękczynienia 2014 już 27 listopada - piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Dziękczynienia 2014 Amerykanie świętować będą 27 listopada. ESKA.pl dla wszystkich zainteresowanych Święto Dziękczynienia bierze pod lupę. Sprawdzamy, na czym polega Dzień Dziękczynienia i serwujemy piosenki na Święto Dziękczynienia, dzięki którym poczujecie klimat tego dnia nawet w Polsce!
24/11/2014 15:11
Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]
0

Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]

Kiedy jest matura 2015 PRÓBNA? Odpowiedzią na to pytanie i samymi maturami próbnymi CKE 2014/2015 żyją uczniowie 3. klas liceum. Daty próbnych matur 2015 mamy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie terminarz próbnych matur 2015 - to będzie prawdziwe Schoolin' Life dla maturzystów!
24/11/2014 15:08
Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]
0

Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]

Violetta Live - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi - wielki spektakl na żywo z udziałem aktorów z bijącego rekordy popularności serialu Violetta? Sprawdź na ESKA.pl!
24/11/2014 14:48
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]

KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj hip-hopowego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18.00 i zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl