WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO] - Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

Tagi związane z Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]: żywyrap, Centrum Strona - Pociski, Centrum Skład Częstochowa, kto wygrał żywy rap, Centrum Skład Żywy Rap

Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

RSS 03/05/2013 15:36 Komentarze
Zwycięski skład ŻywegoRapu, Centrum Strona z Częstochowy, zrobił pierwszy teledysk. - Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem - komentują internauci.
Centrum Strona - Pociski Centrum Strona - Pociski / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
ŻywyRap to swego rodzaju talent show muzyki hip-hop i rap. Amatorzy prezentowali własne kawałki, wśród uczestników trafiały się pozytywne freaki, jak Arab (który po programie zaliczył już kilka występów) oraz naprawdę dobrze rokujący raperzy.

Żywy Rap wygrali częstochowski skład Centrum Strona oraz Korki, który wcześniej prowadził zespół disco, a nawet disco polo LoveLaski. Zwycięzcy nagrają własne płyty w wytwórni Hemp Gru. Wyróżnienia, single w Hemp Gru, trafiły do Kurzego, Cywila i Araba.

Początkujących raperów oceniało jury: Ryszard "Peja" Andrzejewski, Maciej "Wujek Samo zło" Gnatowski, Małgorzata "WdoWa" Jaworska i Maciej Bilka - Bilon z Hemp Gru.

W sieci pojawił się pierwszy teledysk Centrum Strona - Pociski. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty przez internautów.

- Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem o flow nie wspomnę biokonkretny - skomentował na You Tube'ie ezehielll

Centrum Strona - Pociski:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life
0

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?
29/03/2017 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour
0

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!
29/03/2017 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'
0

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!
29/03/2017 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety
0

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.
29/03/2017 15:37
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey
0

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!
29/03/2017 15:24
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!
0

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl
29/03/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA