WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO] - Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]: żywyrap, Centrum Strona - Pociski, Centrum Skład Częstochowa, kto wygrał żywy rap, Centrum Skład Żywy Rap

Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

RSS 03/05/2013 15:36 Komentarze 0
Zwycięski skład ŻywegoRapu, Centrum Strona z Częstochowy, zrobił pierwszy teledysk. - Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem - komentują internauci.
Centrum Strona - Pociski Centrum Strona - Pociski / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
ŻywyRap to swego rodzaju talent show muzyki hip-hop i rap. Amatorzy prezentowali własne kawałki, wśród uczestników trafiały się pozytywne freaki, jak Arab (który po programie zaliczył już kilka występów) oraz naprawdę dobrze rokujący raperzy.

Żywy Rap wygrali częstochowski skład Centrum Strona oraz Korki, który wcześniej prowadził zespół disco, a nawet disco polo LoveLaski. Zwycięzcy nagrają własne płyty w wytwórni Hemp Gru. Wyróżnienia, single w Hemp Gru, trafiły do Kurzego, Cywila i Araba.

Początkujących raperów oceniało jury: Ryszard "Peja" Andrzejewski, Maciej "Wujek Samo zło" Gnatowski, Małgorzata "WdoWa" Jaworska i Maciej Bilka - Bilon z Hemp Gru.

W sieci pojawił się pierwszy teledysk Centrum Strona - Pociski. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty przez internautów.

- Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem o flow nie wspomnę biokonkretny - skomentował na You Tube'ie ezehielll

Centrum Strona - Pociski:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]
0

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Ujawniamy pierwszy fragment jeszcze przed oficjalną premierą! Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie już wkrótce jako pierwsi - wyłącznie w Radio ESKA!    
25/04/2015 10:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako  Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 to m.in. Matti Jakubiec jako Ewa Farna. Jak wokalista grupy NEO poradzi sobie z hitem Cicho? Zobacz zapowiedź występu z odcinka emitowanego 25.04.2015 już teraz - na ESKA.pl
25/04/2015 10:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]

Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 w odc.  8? Odpowiedź na to pytanie oczywiście na ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25.04.2015. Zobaczcie już teraz, kim będą uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w 8. odcinku show. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25 kwietnia 2015 roku m.in. Lana Del Rey!
25/04/2015 10:34
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]
0

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

To pierwszy przeciek z drugiej części 50 Twarzy Greya. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego Ciemniejsza Strona Greya, czyli w angielskiej wersji Fifty Shades Darker. Jak wygląda pan Grey w drugiej części 50 Twarzy Greya? Klimat drugiej części sagi jest jest jeszcze bardziej Haunted?
25/04/2015 10:32
Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadły dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadły dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Kto odpadł w Tańcu z Gwiazdami 2015 w 7 odcinku? O tym przekonaliśmy się 24 kwietnia 2015 roku. To już półmetek show. W 7. odcinku z 24 kwietnia 2015 roku odpadły aż dwie pary! Czy pozycja Tatiany Okupnik jest zagrożona? Sprawdź, kto odpadł z siódmego odcinka Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie
25/04/2015 09:40
Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]

Walka Kliczko - Jennings z 23.04.2015 zostanie wyemitowana w telewizji? Gdzie szukać live streamów do transmisji online walki Kliczko vs Jennings? Dla wszystkich pasjonatów boksu mamy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak, gdzie i o której oglądać walkę dwóch bokserskich tytanów Władimira Kliczko i Bryanta Janningsa! 
25/04/2015 08:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska