Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO] - Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]: żywyrap, Centrum Strona - Pociski, Centrum Skład Częstochowa, kto wygrał żywy rap, Centrum Skład Żywy Rap

Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

RSS 03/05/2013 15:36 Komentarze 0
Zwycięski skład ŻywegoRapu, Centrum Strona z Częstochowy, zrobił pierwszy teledysk. - Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem - komentują internauci.
Centrum Strona - Pociski Centrum Strona - Pociski / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
ŻywyRap to swego rodzaju talent show muzyki hip-hop i rap. Amatorzy prezentowali własne kawałki, wśród uczestników trafiały się pozytywne freaki, jak Arab (który po programie zaliczył już kilka występów) oraz naprawdę dobrze rokujący raperzy.

Żywy Rap wygrali częstochowski skład Centrum Strona oraz Korki, który wcześniej prowadził zespół disco, a nawet disco polo LoveLaski. Zwycięzcy nagrają własne płyty w wytwórni Hemp Gru. Wyróżnienia, single w Hemp Gru, trafiły do Kurzego, Cywila i Araba.

Początkujących raperów oceniało jury: Ryszard "Peja" Andrzejewski, Maciej "Wujek Samo zło" Gnatowski, Małgorzata "WdoWa" Jaworska i Maciej Bilka - Bilon z Hemp Gru.

W sieci pojawił się pierwszy teledysk Centrum Strona - Pociski. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty przez internautów.

- Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem o flow nie wspomnę biokonkretny - skomentował na You Tube'ie ezehielll

Centrum Strona - Pociski:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
VMA 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki za najlepsze teledyski?
0

VMA 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki za najlepsze teledyski?

VMA 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki Moonmana za najlepsze teledyski? Wśród kandydatów do nagród między innymi Taylor Swift, Beyonce, Ed Sheeran, Hozier, Ariana Grande, Kendrick Lamar, Beyonce i Nicki Minaj!    
30/08/2015 23:48
Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015

Występy gwiazd na Video Music Awards 2015 to punkt gali, na który wielu czeka najbardziej. Nic dziwnego, skoro lista występujących na VMA 2015 jest plejadą topowych artystów. Zobaczcie, kto wystąpi na Video Music Awards 2015 i poznajcie gwiazdy gali razem z nami.
30/08/2015 23:31
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
30/08/2015 23:31
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
30/08/2015 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska