WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO] - Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

Tagi związane z Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]: żywyrap, Centrum Strona - Pociski, Centrum Skład Częstochowa, kto wygrał żywy rap, Centrum Skład Żywy Rap

Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]

RSS 03/05/2013 15:36 Komentarze
Zwycięski skład ŻywegoRapu, Centrum Strona z Częstochowy, zrobił pierwszy teledysk. - Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem - komentują internauci.
Centrum Strona - Pociski Centrum Strona - Pociski / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Centrum Strona - Pociski. Pierwszy klip zwycięzców programu ŻywyRap! [VIDEO]
ŻywyRap to swego rodzaju talent show muzyki hip-hop i rap. Amatorzy prezentowali własne kawałki, wśród uczestników trafiały się pozytywne freaki, jak Arab (który po programie zaliczył już kilka występów) oraz naprawdę dobrze rokujący raperzy.

Żywy Rap wygrali częstochowski skład Centrum Strona oraz Korki, który wcześniej prowadził zespół disco, a nawet disco polo LoveLaski. Zwycięzcy nagrają własne płyty w wytwórni Hemp Gru. Wyróżnienia, single w Hemp Gru, trafiły do Kurzego, Cywila i Araba.

Początkujących raperów oceniało jury: Ryszard "Peja" Andrzejewski, Maciej "Wujek Samo zło" Gnatowski, Małgorzata "WdoWa" Jaworska i Maciej Bilka - Bilon z Hemp Gru.

W sieci pojawił się pierwszy teledysk Centrum Strona - Pociski. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty przez internautów.

- Prawdziwy dobry old school z prawdziwym szczerym przekazem o flow nie wspomnę biokonkretny - skomentował na You Tube'ie ezehielll

Centrum Strona - Pociski:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Alex Aiono będzie gwiazdą w 2017! [VIDEO]
0

Alex Aiono będzie gwiazdą w 2017! [VIDEO]

Alex Aiono będzie rządził w 2017 roku! Zapomnicie o Bieberze, Calvinie Harrisie, The Weeknd i innych artystach. Dlaczego? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!
09/12/2016 17:37
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
09/12/2016 16:47
Mów mi Mistrzu - o co chodzi, kto wystąpi, kiedy oglądać?
0

Mów mi Mistrzu - o co chodzi, kto wystąpi, kiedy oglądać?

Mówi mi Mistrzu to nazwa nowego programu TVP. Zadebiutował on na antenie 9 grudnia 2016 roku. O co  chodzi, kto wystąpi i kiedy oglądać Mów mi Mistrzu? Dowiecie się już teraz na ESKA.pl
09/12/2016 16:46
The Hammer – 40-letni nieudacznik walczy o olimpijskie złoto! Film online już na eskaGO
0

The Hammer – 40-letni nieudacznik walczy o olimpijskie złoto! Film online już na eskaGO

The Hammer, czyli o spełnianiu marzeń! 40-letni nieudacznik zaczyna karierę bokserską, nokautuje rywala za rywalem i marzy o olimpijskim złocie, a jego bliscy nie wierzą w to, co widzą. My też nie! Film online pełen niespodzianek już na eskaGO!
09/12/2016 16:45
90s LIVE IN CONCERT - data. Bilety na podróż do szalonych wspomnień!
0

90s LIVE IN CONCERT - data. Bilety na podróż do szalonych wspomnień!

90s LIVE IN CONCERT to podróż do najbardziej szalonych wspomnień. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl
09/12/2016 16:27
Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show?
0

Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show?

Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show, czyli najlepiej śpiewające dziecko w Polsce? Sprawdzajcie na ESKA.pl
09/12/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA