WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy? - Casting do drugiej edycji Voice Of Poland
REKLAMA
REKLAMA

CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?

RSS 10/12/2012 11:07 Komentarze 0
Casting do drugiej edycji "The Voice of Poland" już 15 grudnia w Warszawie. Jak przesłać zgłoszenie, gdzie odbędzie się casting i czy zmienią się jurorzy? Na Eska.pl sprawdzisz szczegóły "The Voice of Poland" 2.
THE VOICE OF POLAND 2 / facebook.com/voiceofpoland
Ilustracja do artykułu: CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?
Czy będzie druga edycja "The Voice of Poland"? Tak! Mimo iż wcześniej producenci mówili, że nie będzie już popularnego show na TVP2, to jednak zmienili zdanie i zapraszają utalentowanych wokalistów na precasting w Warszawie.

CASTING I ZGŁOSZENIA DO VOICE OF POLAND

Pierwszy casting do "The Voice of Poland" 2 odbędzie się 15 grudnia (sobota) w godz. 11.00 - 18.00 w ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

Jeśli nie możecie przybyć na casting do "Voice of Poland", swoje zgłoszenie w postaci pliku mp3 lub linku do nagrania w internecie możecie wysłać mailem na adres przesluchania@rochstar.tv.

Jury "The Voice of Poland" tworzyli: Kayah, Ania Dąbrowska, Adam Nergal Darski i Andrzej Piaseczny. Jury w drugiej edycji popularnego talent show ma być nowe.

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje. Na Eska.pl zobaczcie finałowy występ Damiana w piosence „Another Way To Die" Jacka White'a i Alicii Keys.



CASTING THE VOICE OF POLAND W WARSZAWIE
15.12.2012 r, sobota
godz. 11.00 – 18.00
Rochstar TV & Film Company
ATM Studio
ul. Wał Miedzeszyński 384
Warszawa

Zobacz koniecznie:
>> THE VOICE OF POLAND 2 - muzyczny talent show wróci na antenę TVP2!


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska