WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy? - Casting do drugiej edycji Voice Of Poland

CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?

RSS 10/12/2012 11:07 Komentarze
Casting do drugiej edycji "The Voice of Poland" już 15 grudnia w Warszawie. Jak przesłać zgłoszenie, gdzie odbędzie się casting i czy zmienią się jurorzy? Na Eska.pl sprawdzisz szczegóły "The Voice of Poland" 2.
THE VOICE OF POLAND 2 / facebook.com/voiceofpoland
Ilustracja do artykułu: CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?
Czy będzie druga edycja "The Voice of Poland"? Tak! Mimo iż wcześniej producenci mówili, że nie będzie już popularnego show na TVP2, to jednak zmienili zdanie i zapraszają utalentowanych wokalistów na precasting w Warszawie.

CASTING I ZGŁOSZENIA DO VOICE OF POLAND

Pierwszy casting do "The Voice of Poland" 2 odbędzie się 15 grudnia (sobota) w godz. 11.00 - 18.00 w ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

Jeśli nie możecie przybyć na casting do "Voice of Poland", swoje zgłoszenie w postaci pliku mp3 lub linku do nagrania w internecie możecie wysłać mailem na adres przesluchania@rochstar.tv.

Jury "The Voice of Poland" tworzyli: Kayah, Ania Dąbrowska, Adam Nergal Darski i Andrzej Piaseczny. Jury w drugiej edycji popularnego talent show ma być nowe.

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje. Na Eska.pl zobaczcie finałowy występ Damiana w piosence „Another Way To Die" Jacka White'a i Alicii Keys.



CASTING THE VOICE OF POLAND W WARSZAWIE
15.12.2012 r, sobota
godz. 11.00 – 18.00
Rochstar TV & Film Company
ATM Studio
ul. Wał Miedzeszyński 384
Warszawa

Zobacz koniecznie:
>> THE VOICE OF POLAND 2 - muzyczny talent show wróci na antenę TVP2!


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczy wielki powrót! Dokładnie na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej w Sopocie da swój pierwszy występ od czasu, kiedy została matką! Co zaśpiewa? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
26/05/2016 14:25
Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!
0

Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 14:23
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 13:42
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
26/05/2016 13:25
Piosenki na grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!
0

Piosenki na grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki na grilla już teraz na ESKA.pl! Długi weekend trwa w najlepsze, a my mamy dla Was playlistę idealną na działkę, plażę i odpoczynek w gronie przyjaciół lub rodziny!
26/05/2016 12:43
Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!
0

Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!

Robin Schulz feat. Akon - Heatwave: premiera w Gorącej 20 w Boże Ciało 2016. Czy niemiecki DJ ponownie zdobędzie szczyt listy przebojów Eski? Oceńcie to już teraz na ESKA.pl i wkręćcie się w wakacyjny klimat oglądając teledysk!
26/05/2016 11:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA