WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy? - Casting do drugiej edycji Voice Of Poland
REKLAMA
REKLAMA

CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?

RSS 10/12/2012 11:07 Komentarze 0
Casting do drugiej edycji "The Voice of Poland" już 15 grudnia w Warszawie. Jak przesłać zgłoszenie, gdzie odbędzie się casting i czy zmienią się jurorzy? Na Eska.pl sprawdzisz szczegóły "The Voice of Poland" 2.
THE VOICE OF POLAND 2 / facebook.com/voiceofpoland
Ilustracja do artykułu: CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?
Czy będzie druga edycja "The Voice of Poland"? Tak! Mimo iż wcześniej producenci mówili, że nie będzie już popularnego show na TVP2, to jednak zmienili zdanie i zapraszają utalentowanych wokalistów na precasting w Warszawie.

CASTING I ZGŁOSZENIA DO VOICE OF POLAND

Pierwszy casting do "The Voice of Poland" 2 odbędzie się 15 grudnia (sobota) w godz. 11.00 - 18.00 w ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

Jeśli nie możecie przybyć na casting do "Voice of Poland", swoje zgłoszenie w postaci pliku mp3 lub linku do nagrania w internecie możecie wysłać mailem na adres przesluchania@rochstar.tv.

Jury "The Voice of Poland" tworzyli: Kayah, Ania Dąbrowska, Adam Nergal Darski i Andrzej Piaseczny. Jury w drugiej edycji popularnego talent show ma być nowe.

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje. Na Eska.pl zobaczcie finałowy występ Damiana w piosence „Another Way To Die" Jacka White'a i Alicii Keys.



CASTING THE VOICE OF POLAND W WARSZAWIE
15.12.2012 r, sobota
godz. 11.00 – 18.00
Rochstar TV & Film Company
ATM Studio
ul. Wał Miedzeszyński 384
Warszawa

Zobacz koniecznie:
>> THE VOICE OF POLAND 2 - muzyczny talent show wróci na antenę TVP2!


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]
0

Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]

Nowy singiel Conchity Wurst doczekał się teledysku. Maski, płomienie, naboje... Zobacz najnowszy teledysk kontrowersyjnej drag queen już teraz -  na ESKA.pl