WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy? - Casting do drugiej edycji Voice Of Poland

CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?

RSS 10/12/2012 11:07 Komentarze
Casting do drugiej edycji "The Voice of Poland" już 15 grudnia w Warszawie. Jak przesłać zgłoszenie, gdzie odbędzie się casting i czy zmienią się jurorzy? Na Eska.pl sprawdzisz szczegóły "The Voice of Poland" 2.
THE VOICE OF POLAND 2 / facebook.com/voiceofpoland
Ilustracja do artykułu: CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?
Czy będzie druga edycja "The Voice of Poland"? Tak! Mimo iż wcześniej producenci mówili, że nie będzie już popularnego show na TVP2, to jednak zmienili zdanie i zapraszają utalentowanych wokalistów na precasting w Warszawie.

CASTING I ZGŁOSZENIA DO VOICE OF POLAND

Pierwszy casting do "The Voice of Poland" 2 odbędzie się 15 grudnia (sobota) w godz. 11.00 - 18.00 w ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

Jeśli nie możecie przybyć na casting do "Voice of Poland", swoje zgłoszenie w postaci pliku mp3 lub linku do nagrania w internecie możecie wysłać mailem na adres przesluchania@rochstar.tv.

Jury "The Voice of Poland" tworzyli: Kayah, Ania Dąbrowska, Adam Nergal Darski i Andrzej Piaseczny. Jury w drugiej edycji popularnego talent show ma być nowe.

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje. Na Eska.pl zobaczcie finałowy występ Damiana w piosence „Another Way To Die" Jacka White'a i Alicii Keys.



CASTING THE VOICE OF POLAND W WARSZAWIE
15.12.2012 r, sobota
godz. 11.00 – 18.00
Rochstar TV & Film Company
ATM Studio
ul. Wał Miedzeszyński 384
Warszawa

Zobacz koniecznie:
>> THE VOICE OF POLAND 2 - muzyczny talent show wróci na antenę TVP2!


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...