WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy? - Casting do drugiej edycji Voice Of Poland

CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?

RSS 10/12/2012 11:07 Komentarze
Casting do drugiej edycji "The Voice of Poland" już 15 grudnia w Warszawie. Jak przesłać zgłoszenie, gdzie odbędzie się casting i czy zmienią się jurorzy? Na Eska.pl sprawdzisz szczegóły "The Voice of Poland" 2.
THE VOICE OF POLAND 2 / facebook.com/voiceofpoland
Ilustracja do artykułu: CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?
Czy będzie druga edycja "The Voice of Poland"? Tak! Mimo iż wcześniej producenci mówili, że nie będzie już popularnego show na TVP2, to jednak zmienili zdanie i zapraszają utalentowanych wokalistów na precasting w Warszawie.

CASTING I ZGŁOSZENIA DO VOICE OF POLAND

Pierwszy casting do "The Voice of Poland" 2 odbędzie się 15 grudnia (sobota) w godz. 11.00 - 18.00 w ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

Jeśli nie możecie przybyć na casting do "Voice of Poland", swoje zgłoszenie w postaci pliku mp3 lub linku do nagrania w internecie możecie wysłać mailem na adres przesluchania@rochstar.tv.

Jury "The Voice of Poland" tworzyli: Kayah, Ania Dąbrowska, Adam Nergal Darski i Andrzej Piaseczny. Jury w drugiej edycji popularnego talent show ma być nowe.

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje. Na Eska.pl zobaczcie finałowy występ Damiana w piosence „Another Way To Die" Jacka White'a i Alicii Keys.



CASTING THE VOICE OF POLAND W WARSZAWIE
15.12.2012 r, sobota
godz. 11.00 – 18.00
Rochstar TV & Film Company
ATM Studio
ul. Wał Miedzeszyński 384
Warszawa

Zobacz koniecznie:
>> THE VOICE OF POLAND 2 - muzyczny talent show wróci na antenę TVP2!


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień Matki 2017  - te ilustracje na Google mają ważne przesłanie!
0

Dzień Matki 2017 - te ilustracje na Google mają ważne przesłanie!

Dzień Matki 2017 na Google: seria prostych obrazków z kaktusami, ale zwróć na nie uwagę. Sprawdź co skrywa się za obrazkami na Dzień Matki na Google.
26/05/2017 00:09
Dr Misio Pismo - zakazana piosenka tekst teledysk koncerty
0

Dr Misio Pismo - zakazana piosenka tekst teledysk koncerty

Pismo Dr Misio to kontrowersyjna piosenka, która przez swój teledysk została wykluczona z udziału w Opolu. Teledysk rzeczywiście może szokować, ale jeżeli chcecie wyrobić sobie własne zdanie, to może posłuchajcie jej na żywo.
25/05/2017 23:38
Apollo i Artemida w Milionerach
0

Apollo i Artemida w Milionerach

Apollo powinien zwracać się do Artemidy... Takie mitologiczne pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi na pytanie kim był Apollo dla Artemidy zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:23
Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach
0

Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem.. Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:20
Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach
0

Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach

Atrybut doktora house ? Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.
25/05/2017 21:14
Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]
0

Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]

Justin Bieber najwyraźniej ma problemy z pamięcią lub... nauką języków obcych. Gwiazdor zapomniał swoich wersów po hiszpańsku w remiksie megahitu Despacito.
25/05/2017 17:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierry Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA