Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy? - Casting do drugiej edycji Voice Of Poland
REKLAMA
REKLAMA

CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?

RSS 10/12/2012 11:07 Komentarze 0
Casting do drugiej edycji "The Voice of Poland" już 15 grudnia w Warszawie. Jak przesłać zgłoszenie, gdzie odbędzie się casting i czy zmienią się jurorzy? Na Eska.pl sprawdzisz szczegóły "The Voice of Poland" 2.
THE VOICE OF POLAND 2 / facebook.com/voiceofpoland
Ilustracja do artykułu: CASTING DO THE VOICE OF POLAND - gdzie i kiedy?
Czy będzie druga edycja "The Voice of Poland"? Tak! Mimo iż wcześniej producenci mówili, że nie będzie już popularnego show na TVP2, to jednak zmienili zdanie i zapraszają utalentowanych wokalistów na precasting w Warszawie.

CASTING I ZGŁOSZENIA DO VOICE OF POLAND

Pierwszy casting do "The Voice of Poland" 2 odbędzie się 15 grudnia (sobota) w godz. 11.00 - 18.00 w ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

Jeśli nie możecie przybyć na casting do "Voice of Poland", swoje zgłoszenie w postaci pliku mp3 lub linku do nagrania w internecie możecie wysłać mailem na adres przesluchania@rochstar.tv.

Jury "The Voice of Poland" tworzyli: Kayah, Ania Dąbrowska, Adam Nergal Darski i Andrzej Piaseczny. Jury w drugiej edycji popularnego talent show ma być nowe.

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje. Na Eska.pl zobaczcie finałowy występ Damiana w piosence „Another Way To Die" Jacka White'a i Alicii Keys.



CASTING THE VOICE OF POLAND W WARSZAWIE
15.12.2012 r, sobota
godz. 11.00 – 18.00
Rochstar TV & Film Company
ATM Studio
ul. Wał Miedzeszyński 384
Warszawa

Zobacz koniecznie:
>> THE VOICE OF POLAND 2 - muzyczny talent show wróci na antenę TVP2!


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?
0

Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?

Baseny odkryte w Warszawie 2015 - pora rozpocząć letni sezon! Gdzie szukać ochłody podczas upałów w Warszawie? Waves after Waves na ESKA.pl 
03/07/2015 13:56
WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu
0

WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu

Rajd Polski 2015 to okazja, żeby poczuć się jak Robert Kubica dzięki muzyce do samochodu. Mamy dla was playlistę hitów do jazdy autem - sprawdź nasze ulubione piosenki do samochodu!
03/07/2015 13:49
Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015
0

Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015

Przystanek Woodstock 2015 kto zagra? Program Woodstocku 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. Do dyspozycji festiwalowiczów będą dwie sceny. Bierzemy pod lupę line-up Woodstocku 2015 
03/07/2015 13:26
Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone
0

Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone

Arsenium - Bella Bella to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowy singiel byłego wokalisty grupy O-Zone opowiada o typowej wakacyjnej miłości. Czy ten kawałek ma szansę stać się hitem tak jak Dragostea Din Tei ponad dekadę temu? Zobacz wesoły teledysk do tego kawałka na ESKA.pl
03/07/2015 13:22
100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft
0

100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft

Mija 100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction, a fani zespołu wciąż nie mogą pogodzić się z tą decyzją. Jak fani One Direction uczcili tę smutną rocznicę? Na Twitterze powstała akcja #100DaysSinceZaynLeft
03/07/2015 12:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska