WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO] - Nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J: Calling All Hearts to dzieło DJ Cassidy! Będzie hit? Posłuchaj [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]

RSS 05/12/2013 11:03 Komentarze 0
To wbrew pozorom nie nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J, a najnowszy singiel DJ Cassidy - Calling All Hearts w wersji audio do posłuchania już teraz na ESKA.pl. Co wynikło z połączenia sił artystów? Mówi się, że Calling All Hearts to hit na koniec 2013 roku. Sprawdźcie sami!
Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]
Calling All Hearts przez wielu uważany za nową piosenkę Robina Thicke i Jessie J, to tak naprawdę singiel DJ Cassidy zapowiadający jego piątą płytę zatytułowaną Mr. Hip Hop. Calling All Hearts pojawiło się w sieci na początku grudnia 2013 roku - kawałek do posłuchania w wersji audio oczywiście na naszej stronie. Czym częstuje nas muzyczne trio?

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player i sprawdź sam

Calling All Hearts DJ-a Cassidy to kawałek utrzymany w oldchoolowym, nieco funkowym klimacie. Fani Robina Thicke i Jessie J są przekonani, że numer ma szansę stać się hitem na zakończenie 2013 roku.


Do Calling All Hearts został także nakręcony teledysk. Na planie zdjęciowym pojawiły się wszystkie śpiewające w kawałku gwiazdy. Kiedy premiera? Data opublikowania wideo nie jest jeszcze znana.


Posłuchaj Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
0

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska