WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO] - Nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J: Calling All Hearts to dzieło DJ Cassidy! Będzie hit? Posłuchaj [AUDIO]

Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]

RSS 05/12/2013 11:03 Komentarze
To wbrew pozorom nie nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J, a najnowszy singiel DJ Cassidy - Calling All Hearts w wersji audio do posłuchania już teraz na ESKA.pl. Co wynikło z połączenia sił artystów? Mówi się, że Calling All Hearts to hit na koniec 2013 roku. Sprawdźcie sami!
Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]
Calling All Hearts przez wielu uważany za nową piosenkę Robina Thicke i Jessie J, to tak naprawdę singiel DJ Cassidy zapowiadający jego piątą płytę zatytułowaną Mr. Hip Hop. Calling All Hearts pojawiło się w sieci na początku grudnia 2013 roku - kawałek do posłuchania w wersji audio oczywiście na naszej stronie. Czym częstuje nas muzyczne trio?

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player i sprawdź sam

Calling All Hearts DJ-a Cassidy to kawałek utrzymany w oldchoolowym, nieco funkowym klimacie. Fani Robina Thicke i Jessie J są przekonani, że numer ma szansę stać się hitem na zakończenie 2013 roku.


Do Calling All Hearts został także nakręcony teledysk. Na planie zdjęciowym pojawiły się wszystkie śpiewające w kawałku gwiazdy. Kiedy premiera? Data opublikowania wideo nie jest jeszcze znana.


Posłuchaj Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 16:21
Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim
0

Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim

ESKA zaprasza na III edycję WakeGP by MasterCraft. Impreza odbędzie się w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie już teraz na ESKA.pl
26/07/2016 16:14
Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]
0

Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]

Patryk Kumór prezentuje teledysk do piosenki Tylko czas! Za produkcję utworu odpowiadają twórcy znanego hitu, który podbił listy przebojów w Europie! Szczegóły, premierowe wideo i specjalna sonda do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!
26/07/2016 16:12
RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!
0

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące IO 2016.
26/07/2016 15:32
Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]
0

Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]

Bovska opublikowała teledysk z sesji na żywo! Tym razem wideo ze studia nagraniowego doczekała się piosenka Składak. Czy to lepszy utwór niż Kaktus? Dajcie znać na ESKA.pl! Tu przygotowaliśmy dla Was specjalną sondę!
26/07/2016 15:23
Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!
0

Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!

Audioriver 2016: lista gwiazd tegorocznego festiwalu prezentuje się imponująco. Artyści, którzy przyjadą w lipcu do Płocka wielokrotnie podbijali światowe listy przebojów! Kto wystąpi? Kogo zobaczymy? Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl!
26/07/2016 15:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

11/07/2016 15:39

0
Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

11/07/2016 12:29

0
informacje
Polecamy
Teledysk Patryka Kumóra
Czy podoba Ci się teledysk do "Tylko czas" Patryka Kumóra?
  • TAK
  • NIE
  • NIE WIEM
polub
ESKA