WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO] - Nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J: Calling All Hearts to dzieło DJ Cassidy! Będzie hit? Posłuchaj [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]

RSS 05/12/2013 11:03 Komentarze 0
To wbrew pozorom nie nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J, a najnowszy singiel DJ Cassidy - Calling All Hearts w wersji audio do posłuchania już teraz na ESKA.pl. Co wynikło z połączenia sił artystów? Mówi się, że Calling All Hearts to hit na koniec 2013 roku. Sprawdźcie sami!
Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]
Calling All Hearts przez wielu uważany za nową piosenkę Robina Thicke i Jessie J, to tak naprawdę singiel DJ Cassidy zapowiadający jego piątą płytę zatytułowaną Mr. Hip Hop. Calling All Hearts pojawiło się w sieci na początku grudnia 2013 roku - kawałek do posłuchania w wersji audio oczywiście na naszej stronie. Czym częstuje nas muzyczne trio?

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player i sprawdź sam

Calling All Hearts DJ-a Cassidy to kawałek utrzymany w oldchoolowym, nieco funkowym klimacie. Fani Robina Thicke i Jessie J są przekonani, że numer ma szansę stać się hitem na zakończenie 2013 roku.


Do Calling All Hearts został także nakręcony teledysk. Na planie zdjęciowym pojawiły się wszystkie śpiewające w kawałku gwiazdy. Kiedy premiera? Data opublikowania wideo nie jest jeszcze znana.


Posłuchaj Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Walka Gołota vs Nicholson: o której godzinie? 1 Moment, którego nie można przegapić [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: o której godzinie? 1 Moment, którego nie można przegapić [VIDEO]

O której zaczyna się walka Gołota vs Nicholson, wie każdy fan polskiego boksera. Dla tych, którzy podobnie jak oni, nie chcą przegapić walki Gołoty z Nicholsonem serwujemy informacje, co go godziny starcia. Zobaczcie już teraz, o której walka Gołoty w TV - 1 Moment warty obejrzenia!
21/10/2014 14:52
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - Joanna Liszowska i jej występy. Będzie w finale? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - Joanna Liszowska i jej występy. Będzie w finale? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - Joanna Liszowska i jej występy. Będzie w finale? Zobacz metamorfozy Joanny Liszowskiej i sprawdź, ile ma punktów w ogólnym zestawieniu!
21/10/2014 14:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - występy Magdy Steczkowskiej. Czy ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - występy Magdy Steczkowskiej. Czy ma szansę wygrać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - występy Magdy Steczkowskiej. Czy ma szansę wygrać? Zobacz, w kogo wcieliła się do tej pory i sprawdź, które miejsce zajmuje w punktacji ogólnej!
21/10/2014 14:07
Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]
0

Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]

Ewelina Lisowska Nowe Horyzonty - artystka właśnie opublikowała zwiastun nowej płyty. Fragmenty utworów z krążka pt. Nowe Horyzonty dostępne są na kanale YouTube. Co znajdzie się na nowej płycie Eweliny Lisowskiej? Sprawdź tracklistę Nowych Horyzontów i posłuchaj zwiastunów na ESKA.pl  
21/10/2014 13:44
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]

Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 dowiemy się pod koniec listopada 2014 roku, ale Marek Kaliszuk wydaje się obecnie murowanym kandydatem na zwycięzcę. Zobacz dotychczasowe występy Marka Kaliszuka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2!
21/10/2014 13:23
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
21/10/2014 13:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]