Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO] - Nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J: Calling All Hearts to dzieło DJ Cassidy! Będzie hit? Posłuchaj [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]

RSS 05/12/2013 11:03 Komentarze 0
To wbrew pozorom nie nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J, a najnowszy singiel DJ Cassidy - Calling All Hearts w wersji audio do posłuchania już teraz na ESKA.pl. Co wynikło z połączenia sił artystów? Mówi się, że Calling All Hearts to hit na koniec 2013 roku. Sprawdźcie sami!
Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]
Calling All Hearts przez wielu uważany za nową piosenkę Robina Thicke i Jessie J, to tak naprawdę singiel DJ Cassidy zapowiadający jego piątą płytę zatytułowaną Mr. Hip Hop. Calling All Hearts pojawiło się w sieci na początku grudnia 2013 roku - kawałek do posłuchania w wersji audio oczywiście na naszej stronie. Czym częstuje nas muzyczne trio?

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player i sprawdź sam

Calling All Hearts DJ-a Cassidy to kawałek utrzymany w oldchoolowym, nieco funkowym klimacie. Fani Robina Thicke i Jessie J są przekonani, że numer ma szansę stać się hitem na zakończenie 2013 roku.


Do Calling All Hearts został także nakręcony teledysk. Na planie zdjęciowym pojawiły się wszystkie śpiewające w kawałku gwiazdy. Kiedy premiera? Data opublikowania wideo nie jest jeszcze znana.


Posłuchaj Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: teledysk promuje zapowiedź! Zobaczcie pierwszy fragment
0

Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia: teledysk promuje zapowiedź! Zobaczcie pierwszy fragment

Nowy teledysk Donatana doczekał się swojej zapowiedzi. Do sieci trafił teaser klipu do utworu Pełnia. Piosenka i klip powstały przy współpracy Donatana i Maryli Rodowicz. Zobacz demoniczny klip na ESKA.pl 
25/05/2015 14:44
Gorąca 20: Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink. Zobacz taneczny teledysk i słuchaj hitu na antenie [VIDEO]
0

Gorąca 20: Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink. Zobacz taneczny teledysk i słuchaj hitu na antenie [VIDEO]

Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Taneczny teledysk do trzeciego singiel z debiutanckiej płyty grupy pt. Reflection z udziałem rapera do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl
25/05/2015 14:27
Lepsze Życie z reżyserem Więzów Krwi na eskaGO za darmo już teraz [VIDEO]
0

Lepsze Życie z reżyserem Więzów Krwi na eskaGO za darmo już teraz [VIDEO]

Lepsze życie to francuski film o miłości dostępny za darmo i bez logowania na eskaGO. Na ekranie gwiazda Zakochanego Paryża oraz reżyser Więzów krwi z Clive'em Owenem i Milą Kunis.
25/05/2015 14:22
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag na Dzień Matki 2015, który zaleje Facebooka, Twittera i Instagrama oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
25/05/2015 14:22
Płyta Fifty Shades of Grey: Remixed - wszystkie remiksy piosenek z 50 twarzy Greya na ESKA.pl. Lepsze niż oryginalne wersje? [AUDIO]
1

Płyta Fifty Shades of Grey: Remixed - wszystkie remiksy piosenek z 50 twarzy Greya na ESKA.pl. Lepsze niż oryginalne wersje? [AUDIO]

Soundtrack do 50 twarzy Greya - REMIKSY od dziś w sklepach. To propozycja po albumie z piosenkami do filmu w oryginalnej wersji, która na listach radzi sobie równie dobrze. Tracklista Fifty Shades of Grey: Remixed i wersje audio kawałków podrasowanych bitami czekają na ESKA.pl. Czy nowe odsłony piosenek z 50 twarzy Greya podbiją także serca polskich słuchaczy?
25/05/2015 14:21
Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
25/05/2015 14:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska