WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO] - Nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J: Calling All Hearts to dzieło DJ Cassidy! Będzie hit? Posłuchaj [AUDIO]

Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]

RSS 05/12/2013 11:03 Komentarze
To wbrew pozorom nie nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J, a najnowszy singiel DJ Cassidy - Calling All Hearts w wersji audio do posłuchania już teraz na ESKA.pl. Co wynikło z połączenia sił artystów? Mówi się, że Calling All Hearts to hit na koniec 2013 roku. Sprawdźcie sami!
Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]
Calling All Hearts przez wielu uważany za nową piosenkę Robina Thicke i Jessie J, to tak naprawdę singiel DJ Cassidy zapowiadający jego piątą płytę zatytułowaną Mr. Hip Hop. Calling All Hearts pojawiło się w sieci na początku grudnia 2013 roku - kawałek do posłuchania w wersji audio oczywiście na naszej stronie. Czym częstuje nas muzyczne trio?

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player i sprawdź sam

Calling All Hearts DJ-a Cassidy to kawałek utrzymany w oldchoolowym, nieco funkowym klimacie. Fani Robina Thicke i Jessie J są przekonani, że numer ma szansę stać się hitem na zakończenie 2013 roku.


Do Calling All Hearts został także nakręcony teledysk. Na planie zdjęciowym pojawiły się wszystkie śpiewające w kawałku gwiazdy. Kiedy premiera? Data opublikowania wideo nie jest jeszcze znana.


Posłuchaj Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life
0

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?
29/03/2017 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour
0

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!
29/03/2017 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'
0

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!
29/03/2017 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety
0

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.
29/03/2017 15:37
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey
0

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!
29/03/2017 15:24
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!
0

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl
29/03/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA