WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO] - Nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J: Calling All Hearts to dzieło DJ Cassidy! Będzie hit? Posłuchaj [AUDIO]

Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]

RSS 05/12/2013 11:03 Komentarze
To wbrew pozorom nie nowa piosenka Robina Thicke i Jessie J, a najnowszy singiel DJ Cassidy - Calling All Hearts w wersji audio do posłuchania już teraz na ESKA.pl. Co wynikło z połączenia sił artystów? Mówi się, że Calling All Hearts to hit na koniec 2013 roku. Sprawdźcie sami!
Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke! Wybuchowy mix = hit na koniec 2013 roku? [AUDIO]
Calling All Hearts przez wielu uważany za nową piosenkę Robina Thicke i Jessie J, to tak naprawdę singiel DJ Cassidy zapowiadający jego piątą płytę zatytułowaną Mr. Hip Hop. Calling All Hearts pojawiło się w sieci na początku grudnia 2013 roku - kawałek do posłuchania w wersji audio oczywiście na naszej stronie. Czym częstuje nas muzyczne trio?

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player i sprawdź sam

Calling All Hearts DJ-a Cassidy to kawałek utrzymany w oldchoolowym, nieco funkowym klimacie. Fani Robina Thicke i Jessie J są przekonani, że numer ma szansę stać się hitem na zakończenie 2013 roku.


Do Calling All Hearts został także nakręcony teledysk. Na planie zdjęciowym pojawiły się wszystkie śpiewające w kawałku gwiazdy. Kiedy premiera? Data opublikowania wideo nie jest jeszcze znana.


Posłuchaj Calling All Hearts - DJ Cassidy ft. Jessie J & Robin Thicke!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
25/06/2016 19:32
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 19:31
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 19:14
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 18:51
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 18:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA