WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017 - ESKA Music Awards 2017: Statuetka za Najlepszy Hit ponownie dla C-BooLa

Tagi związane z C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017: Radio ESKA, ESKA Music Awards, Szczecin, hity 2017, ema2017, C-bool

C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017

RSS 19/06/2017 13:52 Komentarze

C-BooL produkuje najlepsze hity! Dosłownie! DJ po raz drugi odebrał statuetkę za Najlepszy Hit ESKA Music Awards.

C-Bool ze statuetkami i wokalistkami w 2016 i 2017 roku /
Ilustracja do artykułu: C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017

W sobotę 17.06.2017 w szczecińskiej Hali Azoty C-BooL otrzymał drugą statuetkę ESKA Music Awards! I ponownie w tej samej kategorii - Najlepszy HIT. C-BooL został nagrodzony za przebój Never Go Away w 2016 r. oraz Magic Symphony w 2017. W tym roku 36-letni DJ był nominowany także do tytułu Najlepszy DJ/Producent, jednak ta statuetka, którą wręczali Tom Swoon Puoteck, trafiła do Gromee.

O tytuł Najlepszego Hitu 2017 oprócz Magic Symphony walczyły piosenki Królowa łez Agnieszki Chylińskiej, Ty i ja Moniki Lewczuk, W płomieniach Mateusza Ziółko i Talizman Bednarka & Matheo.

 

C-BooL podczas gali ESKA Music Awards 2017 wystąpił z wokalistką K-Leah z dwoma numerami: najnowszym singlem DJ Is Your Second Name oraz nagrodzonym Magic Symphony. Oryginalnie oba utwory śpiewa Giang Pham, tym razem C-BooL postawił na K-Leah, znaną dotychczas ze współpracy z beatboxerem Dharni.

C-BooL na ESKA Music Awards 2017:

C-BooL i K-Leah an ESKA Music Awards 2017 C-BooL i K-Leah an ESKA Music Awards 2017 /
Ilustracja do artykułu: C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017
C-BooL na ESKA Music Awards 2017 C-BooL na ESKA Music Awards 2017 /
Ilustracja do artykułu: C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017
C-BooL na ESKA Music Awards 2017 C-BooL na ESKA Music Awards 2017 /
Ilustracja do artykułu: C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017
C-Bool i Michał Hanczak /
Ilustracja do artykułu: C-BooL po raz drugi zrobił hit roku! #EMA2017

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program