WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » C-BooL - HITY producenta ruszyły w świat! Gdzie są grane? [LISTA KRAJÓW] - C-BooL - listy przebojów

Tagi związane z C-BooL - HITY producenta ruszyły w świat! Gdzie są grane? [LISTA KRAJÓW]: c-bool, hity 2017

C-BooL - HITY producenta ruszyły w świat! Gdzie są grane? [LISTA KRAJÓW]

RSS 23/06/2017 14:58 Komentarze

C-BooLa poznają słuchacze na świecie! Przeboje Polaka są coraz częściej grane w zagranicznych rozgłośniach radiowych. Gdzie i w którym kraju? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

C-BooL - HITY producenta podbijają świat! Gdzie jest grany? [LISTA KRAJÓW] C-BooL - hity / ESKA Music Awards 2017
Ilustracja do artykułu: C-BooL - HITY producenta ruszyły w świat! Gdzie są grane? [LISTA KRAJÓW]

C-BooL odnosi światowe sukcesy w zagranicznych rozgłośniach radiowych. Nie tylko w Gorącej 20 Radia ESKA, dzięki Waszym głosom, notowany jest na wysokich miejscach. Po tym, gdy Never Go Away zostało międzynarodowym singlem zainteresowanie kawałkiem z dnia na dzień było coraz większe. Obecnie utwór notowany jest w kilku krajach i jak już się domyślacie o polskim producencie robi się głośnio na świecie. Okazuje się, że bez wkładu finansowego, mając własną wytwórnię można osiągnąć wielki sukces! Niech to będzie motywacją dla innych artystów.

C-BooL - listy przebojów na świecie

C-BooL na świecie ma mnóstwo fanów, którzy słuchają jego muzyki. Widać to chociażby w komentarzach pod jego teledyskami. Polski producent znaczącą liczbę słuchaczy ma w Rosji! Właśnie tam notowany jest na prestiżowych listach przebojów. Never Go Away, czyli Najlepszy Hit podczas ESKA Music Awards 2016 grany jest w rosyjskich rozgłośniach radiowych tj.:

  • NRJ - Like FM 
  • Europa Plus (Największa popowa rozgłośnia radiowa w Rosji - 11,8 milionów słuchaczy dziennie)
  • Love Radio
  • Comedy Radio
  • Radio Karnaval
  • DFM
  • Radio Comedy

Jeśli chodzi o światowe listy przebojów to Polak radzi sobie na:

  • #5. Shazam (najwyższa pozycja #2)
  • #4. Russian Airplay Chart (najwyższa pozycja #4)
  • #2. Moskiewski Airplay
  • #41. na iTunes
  • #5. Shazam w Kazachstanie

C-BooL z hitem Never Go Away, nie tylko w Rosji i Kazachstanie odnosi sukces. We Francji ten sam jego singiel trafił pod skrzydła wytwórni Scorpio Music, a w Niemczech został wydany w Universal Music Deutschland, co już jest ogromnym osiągnięciem. Warto wspomnieć, że najnowszy hit Grzegorza Cebuli - DJ Is Your Second Name, kilka dni temu miał oficjalną premierę w holenderskiej rozgłośni radiowej - Slam. Gratulujemy polskiemu producentowi i życzymy mu kolejnych sukcesów!

C-BooL na ESKA Music Awards 2017 po odebraniu statuetki za Najlepszy Hit - Magic Symphony

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program