WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BRIT Awards 2017 - występy. Ed Sheeran i Katy Perry i kto jeszcze? - Brit 2017 - występy. Kto wystąpi?

Tagi związane z BRIT Awards 2017 - występy. Ed Sheeran i Katy Perry i kto jeszcze?: brit awards, brit awards 2017

BRIT Awards 2017 - występy. Ed Sheeran i Katy Perry i kto jeszcze?

RSS 23/02/2017 10:26 Komentarze

Kto wystąpi na Brit Awards 2017? Lista gwiazd na rozdaniu nagród brytyjskiego rynku muzycznego wypełniona jest wielkimi nazwiskami! Kto oprócz Eda Sheerana i Katy Perry da mini koncert na Brit 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Brit Awards 2017 występy. Ed Sheeran i Katy Perry i kto jeszcze? Brit Awards 2017 występy / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: BRIT Awards 2017 - występy. Ed Sheeran i Katy Perry i kto jeszcze?

BRIT Awards 2017 - występy gwiazd już przed galą zapowiadały się bardzo gorąco! Jeden ze stałych punktów wielkich ceremonii na pewno przyciągnie Waszą uwagę. Kto wystąpił na Brit Awards 2017? Świetne show dał m.in. Ed Sheeran w duecie ze Stormzy, Katy Perry, Robbie Williams, Bruno Mars, a zespół Coldplay pojawił się na scenie w towarzystwie duetu The Chainsmokers i wspólnie wykonali premierowy utwór. 

BRIT Awards 2017: data, nominacje i występy >>

BRIT Awards 2017 - występy

Brit Awards 2017 - kto wystąpił w Londynie? Zobaczcie wszystkie występy:

  • Bruno Mars - That’s What I Like

 

  • Katy Perry feat. Skip Marley - Chained to the Rhythm

 

  • Ed Sheeran - Castle On The Hill & Shape Of You 

 

  • The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This

 

  • Christine and the Queens - Tilted

 

 

  • Emeli Sande - Hurts

 

  • The 1975 - The Sound

 

  • Little Mix - Shout Out to My Ex

 

  • Chris Martin - A Different Corner (George Michael's Tribute)

 

  • Skepta - Shutdown

 

  • Robbie Williams - The Heavy Entertainment Show / Love My Life / Mixed Signals

Katy Perry na Brit Awards to długo wyczekiwany moment przez brytyjskich fanów.  Przed występem wyznała: - Jestem podekscytowana powrotem do jednego z moich ulubionych krajów, skąd pochodzi większość moich muzycznych inspiracji. Po trzech latach wracam na scenę Brit Awards, by rozpocząć nową erę w muzyce pop. Katy po raz pierwszy z utworem Chained To The Rhythm wystąpiła na żywo podczas Grammy 2017. Drugi raz zrobiła to właśnie podczas gali Brit Awards 2017!

Brit Awards 2017 odbyłą się się 22 lutego 2017 tradycyjnie w The O2 Arena w Londynie. 37. edycję rozdania nagród muzycznych Brytyjskiego Przemysłu Fonograficznego poprowadził Michael Buble i Emma Willis. 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program