WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO] - BRIT Awards 2013 - kiedy i gdzie oglądać?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]: BRIT Awards 2013 live, gala BRIT Awards 2013, BRIT Awards 2013 wyniki, BRIT Awards 2013 nominacje, BRIT Awards 2013 gdzie oglądać

BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]

RSS 20/02/2013 19:55 Komentarze 0
Brit Awards 2013 to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Podczas tegorocznej gali wystąpią One Direction, Robbie Williams, Ben Howard, Muse oraz Mumford & Sons. Zobacz przeboje gwiazd Brit Awards 2013 na Eska.pl!

Brit Awards 2013 / Brit Awards 2013 - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]
>>> RELACJA Z GALI BRIT AWARDS 2013

Brit Awards 2013
odbędzie się 20.02.2013 w  londyńskiej The O2 Arena. Galę rozdania najważniejszych nagród przemysłu muzycznego będzie można obejrzeć w internecie oraz na brytyjskich kanałach telewizyjnych ITV1 oraz ITV1 HD. Gala rozpocznie się o 21:00 czasu polskiego. Pomiędzy 20:00, a 21:00 na kanale ITV2 odbędzie się transmisja z czerwonego dywanu. Gwiazdy zdradzą, kogo typują na zwycięzców tegorocznej edycji Brit Awards!


Live video for mobile from Ustream
BRIT Awards na Eska.pl - najważniejsze informacje:
>>> Brit Awards 2013 - nominacje
>>> One Direction gwiazdami tegorocznej edycji! Zobacz jak prezentują się na czerwonym dywanie!
>>> Emeli Sande z trzema nominacjami! Zobacz największe przeboje wokalistki
>>> Historia Brit Awards - wyniki z lat 2008 - 2012
>>> Historia BRIT Awards - najcześciej nagradzane gwiazdy

Gwiazdami Brit Awards 2013 będą między innymi Mumford & Sons, Muse, Ben Howard i Robbie Williams. Podsumowanie gali o 23:00 czasu polskiego na ITV2. Program poprowadzi James Corden. Eska.pl będzie relacjonować dla was na żywo galę Brit Awards 2012 od 21:00!


Zobacz Kiss You - One Direction



Zobacz Madness - Muse




Zobacz Only Love - Ben Howard



Zobacz Candy - Robbie Williams



EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
0

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 15:45
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska