WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO] - BRIT Awards 2013 - kiedy i gdzie oglądać?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]: BRIT Awards 2013 live, gala BRIT Awards 2013, BRIT Awards 2013 wyniki, BRIT Awards 2013 nominacje, BRIT Awards 2013 gdzie oglądać

BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]

RSS 20/02/2013 19:55 Komentarze 0
Brit Awards 2013 to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Podczas tegorocznej gali wystąpią One Direction, Robbie Williams, Ben Howard, Muse oraz Mumford & Sons. Zobacz przeboje gwiazd Brit Awards 2013 na Eska.pl!

Brit Awards 2013 / Brit Awards 2013 - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]
>>> RELACJA Z GALI BRIT AWARDS 2013

Brit Awards 2013
odbędzie się 20.02.2013 w  londyńskiej The O2 Arena. Galę rozdania najważniejszych nagród przemysłu muzycznego będzie można obejrzeć w internecie oraz na brytyjskich kanałach telewizyjnych ITV1 oraz ITV1 HD. Gala rozpocznie się o 21:00 czasu polskiego. Pomiędzy 20:00, a 21:00 na kanale ITV2 odbędzie się transmisja z czerwonego dywanu. Gwiazdy zdradzą, kogo typują na zwycięzców tegorocznej edycji Brit Awards!


Live video for mobile from Ustream
BRIT Awards na Eska.pl - najważniejsze informacje:
>>> Brit Awards 2013 - nominacje
>>> One Direction gwiazdami tegorocznej edycji! Zobacz jak prezentują się na czerwonym dywanie!
>>> Emeli Sande z trzema nominacjami! Zobacz największe przeboje wokalistki
>>> Historia Brit Awards - wyniki z lat 2008 - 2012
>>> Historia BRIT Awards - najcześciej nagradzane gwiazdy

Gwiazdami Brit Awards 2013 będą między innymi Mumford & Sons, Muse, Ben Howard i Robbie Williams. Podsumowanie gali o 23:00 czasu polskiego na ITV2. Program poprowadzi James Corden. Eska.pl będzie relacjonować dla was na żywo galę Brit Awards 2012 od 21:00!


Zobacz Kiss You - One Direction



Zobacz Madness - Muse




Zobacz Only Love - Ben Howard



Zobacz Candy - Robbie Williams



EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u  młodej gwiazdy [VIDEO]
0

Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u młodej gwiazdy [VIDEO]

Marta Bijan, finalistka X Factor 4, zaśpiewała swoją piosenkę Ciemno w Filharmonii Śląskiej. Zobacz specjalny występ Marty Bijan z nastrojowym utworem na ESKA.pl
24/10/2014 15:35
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
24/10/2014 14:54
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
24/10/2014 14:51
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl