WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO] - BRIT Awards 2013 - kiedy i gdzie oglądać?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]: BRIT Awards 2013 live, gala BRIT Awards 2013, BRIT Awards 2013 wyniki, BRIT Awards 2013 nominacje, BRIT Awards 2013 gdzie oglądać

BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]

RSS 20/02/2013 19:55 Komentarze 0
Brit Awards 2013 to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Podczas tegorocznej gali wystąpią One Direction, Robbie Williams, Ben Howard, Muse oraz Mumford & Sons. Zobacz przeboje gwiazd Brit Awards 2013 na Eska.pl!

Brit Awards 2013 / Brit Awards 2013 - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: BRIT Awards 2013 - transmisja, livestream, kiedy i gdzie oglądać? [VIDEO]
>>> RELACJA Z GALI BRIT AWARDS 2013

Brit Awards 2013
odbędzie się 20.02.2013 w  londyńskiej The O2 Arena. Galę rozdania najważniejszych nagród przemysłu muzycznego będzie można obejrzeć w internecie oraz na brytyjskich kanałach telewizyjnych ITV1 oraz ITV1 HD. Gala rozpocznie się o 21:00 czasu polskiego. Pomiędzy 20:00, a 21:00 na kanale ITV2 odbędzie się transmisja z czerwonego dywanu. Gwiazdy zdradzą, kogo typują na zwycięzców tegorocznej edycji Brit Awards!


Live video for mobile from Ustream
BRIT Awards na Eska.pl - najważniejsze informacje:
>>> Brit Awards 2013 - nominacje
>>> One Direction gwiazdami tegorocznej edycji! Zobacz jak prezentują się na czerwonym dywanie!
>>> Emeli Sande z trzema nominacjami! Zobacz największe przeboje wokalistki
>>> Historia Brit Awards - wyniki z lat 2008 - 2012
>>> Historia BRIT Awards - najcześciej nagradzane gwiazdy

Gwiazdami Brit Awards 2013 będą między innymi Mumford & Sons, Muse, Ben Howard i Robbie Williams. Podsumowanie gali o 23:00 czasu polskiego na ITV2. Program poprowadzi James Corden. Eska.pl będzie relacjonować dla was na żywo galę Brit Awards 2012 od 21:00!


Zobacz Kiss You - One Direction



Zobacz Madness - Muse




Zobacz Only Love - Ben Howard



Zobacz Candy - Robbie Williams



EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
31/01/2015 11:30
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
31/01/2015 11:29
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska