WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bracia Figo Fagot z nowym teledyskiem i koncertem w Stodole - Koncerty 2017: Bracia Figo Fagot w Klubie Stodoła

Tagi związane z Bracia Figo Fagot z nowym teledyskiem i koncertem w Stodole: bracia figo fagot, koncerty 2017

Bracia Figo Fagot z nowym teledyskiem i koncertem w Stodole

RSS 17/07/2017 16:27 Komentarze

Bracia Figo Fagot zaprezentowali właśnie najnowszy teledysk do utworu Wędkarz Miłości. Jak przystało na tę ekipę, nowa produkcja błyskawicznie podbiła serca fanów. Już 6 października formacja Bartosza Walaszka i Piotra Połacia wystąpi w Klubie Stodoła. Bilety na poprzednie koncerty w Stodole rozeszły się w mgnieniu oka!

Bracia Figo Fagot nie zwalniają tempa! Na początku lipca światło dzienne ujrzał teledysk do najnowszego utworu Wędkarz Miłości. Już 6 października ten i wiele innych hitów fani Braci Figo Fagot będą mogli usłyszeć w Klubie Stodoła. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży. Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty)  oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

W 2012 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Singlem promującym wydawnictwo był utwór „Bożenka”, do którego teledysk obejrzało już ponad 15 milionów użytkowników kanału Youtube. W 2013 roku pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany „Eleganckie Chłopaki“, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Trzeci studyjny album braterskiego duetu, „Discochłosta“, wydany został jesienią 2014 roku. Rok później zespół nie próżnował i wydał kilka nowych singli -  „Polska”, „Trzech króli”, „Lato i Morze” czy „Dziewczyna zawistna”. Utwory te znalazły się na płycie „Disco Polo”, która została wydana jesienią 2016.

Bracia Figo Fagot w Stodole 2017 BILETY

Bilety na koncert Braci Figo Fagot do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, biletomat.pl , biletyna.pl. Przedsprzedaż - 49 zł (stojące), 69 zł (balkon) od 22.09.2017 - 59 zł (stojące), 79 zł (balkony).

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program